• 57 56:40

• 57 56:40
    2

FbC Písek - FBK Atlas Blansko 7:3
branky: 1. Michal Měřička, 6. Michael Kolínský, 10. Vladimír Lešek, 40. Jakub Mikeš, 46. Jakub Mikeš, 50. Ondřej Štěpán, 57. Vít Prokopec - 7. Jakub Fedra, 17. Jakub Fedra, 31. Denis Müller; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:5 + Daniel Žilka OS; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 23 - Jan Opletal 20; po třetinách: 3:2, 1:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Měli jsme povedený vstup do utkání a dokázali jsme se již po několikáte dostat do vedení. Bohužel herním výpadkem na přelomu první a druhé třetiny se soupeř dotáhl a začínali se od znovu. Tentokrát jsme však tuto situaci zvládli skvělě a dokázali výrazněji odskočit, aby závěrečný výsledek vyzněl pro nás. Nutno ale říct, že Blansko na konci zápasu hodně kousalo. Pro nás velmi důležité 3 body. Zároveň poklona fanouškům Blanska, že i na tak vzdálené venkovní utkání jedou skvěle podpořit svůj tým. Určitě ale velké díky i našim fanouškům. Díky za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář hostů Tenora David (Trenér): Dnešní zápas se těžko hodnotí, říkáme si věci které je potřeba dodržet a v zápasech se nám to ale nedaří. Momentálním rozpoložení jsme si ani výhru nezasloužili soupeř chytl začátek utkání byl na koni, poté jsme vyrovnali hru ve druhé třetině a dokázali v určitých fázích soupeře přehrát ale to byla v dnešním zápase konečná... s tolika tresty se vyhrát ani snad nedá..gratuluji soupeři k utkání tohle byla oro nás obrovská facka do zbytku sezony ale věřím,že už konečně se z té prdele zvedneme a začneme makat-!! Děkuji opět našim neuvěřitelným divákům kteří s námi cestují jak kočovný cirkus!! Děkuji ATLAS ULTRAS, soupěři a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
56:40 GÓL FbC Písek! 7:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #55 Vít Prokopec z trestného střílení (7:3)
56:40 Vyloučen hráč #34 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
56:40 Vyloučen hráč #34 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko - osobní trest
56:25 Timeout FBK Atlas Blansko
55:51 Obrovské šance na obou stranách, ale nic z toho
52:09 Přesilovka skončila a jedeme dál
49:59 Blansko poprvé ve vedení
49:45 Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
49:27 Písek navyšuje náskok a vede o tři góly
49:25 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #42 Vojtěch Šanda (6:3)
48:36 Zatím se nic nového neděje, tempo lehce kleslo
47:28 Krátká pauza na vytření povrchu a jedeme dál
45:30 Písek navšuje náskok díky střele kapitána Mikeše!
45:20 GÓL FbC Písek! 5:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (5:3)
44:10 Střely létají na obou stranách ale stav zůstává nezměněn
40:14 Začíná poslední třetina dnešního zápasu, uvidíme, zda si Písek udrží vedení a nebo Blansko obrátí stav na svou stranu
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:20 Písek využil přesilovku a do třetí třetiny půjde s největší pravděpodobností s vedením
39:12 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #20 Ondřej Walter (4:3)
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:06 Písek má již třetí šanci na gól v přesilovce
38:05 Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
35:16 Oba týmy tlačí na to, aby se dostali do vedení, zatím ale bez výsledku
33:06 Nic nového se tu neděje...
30:44 A máme srovnáno!
30:24 Timeout FbC Písek
30:24 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #61 Denis Müller bez asistence (3:3)
27:08 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
25:33 Hra opět nabírá na rychlosti
24:09 Blansko v plném počtu
22:14 Hostující tým ve třech! Uvidíme nějaký gólík?
22:07 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
21:10 Písek jde opět do přesilovky, bude úspěšnější než ta předešlá?
20:54 Vyloučen hráč #34 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
20:25 Jdeme do druhé třetiny dnešního zápasu
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny
16:54 Já na bráchu, brácha na mě
16:46 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #32 František Fedra (3:2)
13:58 Blansko opět v pěti
13:01 Atlas se zatím drží na míčku
11:58 Písek jde do přesilovky, uvidíme, zda ji využije
11:57 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
09:43 Písek jde do dvougolového náskoku po akci střele píseckého kanonýra Vládi Leška
09:42 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #33 Vladimír Lešek, asistoval #86 Jakub Hejpetr (3:1)
07:30 Blansko vystrkuje růžky a pálí jednu za druhou
06:53 Já na bráchu, brácha na mě.
06:45 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
05:46 Neskutečné! V prvních pěti minutách hned dva góly domácího týmu
05:45 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (2:0)
04:05 Jedovky létají z obou stran
02:14 Na míčku se zatím drží především domácí, avšak Blansko je zdárně dotahuje svou aktivní hrou
00:47 Vítáme vás u utkání domácího Písku proti hostujícímu Blansku. Hned ze začátku jsme mohli vidět rychlý nástup do hry díky Michalu Měřičkovi, který přivádí domácí do vedení.
00:46 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (1:0)