6:7
    Daniel FLAŠAR
    (Horák)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Z.F.K. Petrovice 6:7p
branky: 20. Petr Stejskal, 37. Vojtěch Repček, 41. Jan Mazur, 44. Jiří Šebesta, 53. Petr Pavelek, 56. Marek Klečka - 9. Dominik Chvastek, 10. Petr Horák, 31. Denis Kubiczek, 35. Jakub Nota, 43. Roman Oborák, 48. Dominik Chvastek, 61. Daniel Flašar; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3:3; využití: 3:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Vojtěch Černohorský 16 - Pavel Kulla 32; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Novák Přemysl (Trenér): Dvě třetiny pochodové cvičení a festival nepřesností. Úspěšné přesilovky nás dostaly zpět do zápasu. Naše chyby nás obraly o více bodů. Prodloužení tradičně loterie. Díky soupeři a divákům za zápas.
65:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Dnes jsem takový rozpolcený. Utkání bylo sice vyrovnané, ale téměř celou dobu jsme vedli a nakonec jsme se strachovali, abychom urvali nějaké body. Kluky musím pochválit za nasazení, ale vadí mi, že se necháváme zbytečně vylučovat. Toto nakonec rozhodlo o tom, že máme pouze body dva. Díky Opavě a rozhodčím za zápas a zdravíme naše kapitána Firdiče a přejeme jeho prvorozenému hodně zdraví!
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:38 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #7 Petr Horák (6:7)
60:01 Hra 3 na 3 a Opava na míčku.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:14 Nota z běhu nad... Opava na míčku.
58:00 2 minuty...
56:51 Opava v tlaku...
55:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #64 Jiří Šebesta (6:6)
55:47 To je drama!
55:23 Vyloučen hráč #12 Denis Kubiczek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
54:02 Mazurovu střelu vyráží Kulla mimo branku.
52:40 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #38 Petr Stejskal (5:6)
52:40 Petr Pavelek vymetl od modré šibenici!
51:00 Hosté nikam nespěchají, čas hraje pro ně.
48:50 Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil #64 Jiří Šebesta.
48:50 Šebesta si sice položil Kullu, ale byl moc blízko při zakončení, tak ho rukama vychytal brankář hostů.
48:50 Trestné střílení pro Opavu. Hosté odpálili míček vysokou holí z brankoviště.
47:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek bez asistence (4:6)
47:46 Domácí snad na 10x neuměli vyhodit míček, kterého se zmocnil Chvastek a pod padajícím VČ vstřelil další gól.
47:00 Opava drží míček...
46:00 Přesilovkový zápas... vyloženě.
45:32 Vyloučen hráč #14 Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
43:43 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #64 Jiří Šebesta, asistoval #14 Jan Mazur (4:5)
43:30 Mazur od mantinelu našel na úrovni vzdálenější tyčky Šebestu, který nekompromisně vsítil kontaktní branku.
43:30 Opava kombinuje na polovině soupeře.
42:45 Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
42:15 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #19 Jakub Nota (3:5)
42:15 Hosté rychle vstřelili gól z přesilovky.
41:26 Vyloučen hráč #91 Jan Rabinský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
40:21 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #64 Jiří Šebesta (3:4)
40:21 Šebesta z rohu přesně našel před brankou Mazura, který z první zavěsil!
40:01 Buly pro Opavu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:30 Opava kombinuje.
38:40 Vyloučen hráč #22 David Morcinek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:42 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #14 Jan Mazur (2:4)
36:42 Mazur poslal do úniku Repčeka, kterého zavřel obránce, ale Vojta si udělal oblouček a zavěsil! One Man ShoW!
34:04 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #8 Roman Oborák (1:4)
34:04 Oborák na modré našel na středu zcela volného Notu, který propaluje vše co mu stálo v cestě.
32:00 Pavelek na koberečku u rozhodčího :D ... Stojí ti to za to ? :O
30:57 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #12 Denis Kubiczek, asistoval #8 Roman Oborák (1:3)
29:37 Vyloučen hráč #36 Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:37 Míček propadl až za obránce na malé brankoviště, kde Kubiczek zametl míček do branky.
29:00 Horák se dostal k odraženému míčku a Černohorský zasahuje.
26:30 Nahoru dolů.
24:00 Rabinský st. nad.
23:00 Zdravíme zraněného principála Kroštofa Bezděka, který kvůli zranění malíčku dnešní utkání sleduje ze střídačky.
21:30 Střela Pracného ani Pavelka se gólově neujala.
20:00 Střely v 1. části: 18:9
19:45 Černohorskému vypadl míček, ale nejblíž byl Balnar, který odpaluje míček do bezpečí.
19:27 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #91 Jan Rabinský (1:2)
18:00 2 minuty do konce třetiny.
13:31 V prvním zápase B-tým mužů sice podlehl Novému Jičínu 1:8, ale za zmíňku stojí, že jediný gól Opavy vstřelil 'brankář' Jiří Hrouda Herudek. :D ... Díky
13:30 Zákrok nohou si připisuje Vojta Černohorský, který si vysloužil nominaci po skvělém výkonu za B-tým mužů, kteří v Českém Těšíně porazili v derby Hlučín 2:1.
13:00 Oba týmy aktivní, hosté zatím ze 4 střel 2 góly.
09:48 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #4 Lukáš Homola (0:2)
09:48 Ztráta na půlce a Homola poslal míček na volného Horáka, který defakto posílá míček do prázdné branky.
08:34 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
08:34 Zlámal dával zpětnou nahrávku přesně mezi své beky a míčku se zmocnil Chvastek, který obstřelil VČ.
06:00 Šebesta se dostal až k hranici brankoviště, ale už neměl čas na lepší zakončení.
05:00 Akce 2 na 1, Kružberský krosem na Pracného, toho vychytal Kulla.
04:30 Zákrok si připisuje Vojta Č. !
04:16 Klečka dvě šance, ale Kulla a obrana hostů drží.
03:12 Mazur z paty a Kulla vyráží míček za sebou ven.
02:00 Hosté trefují tyč za VČ.
01:30 Kružberský střílí z křídla a Kulla vyráží mimo.
00:01 Hosté na míčku.