2:8
    Tereza MÍKOVÁ
    (Venerová)

SK Meťák České Budějovice - FAT PIPE Tigers Start98 2:8
branky: 34. Barbora Zimová, 35. Marie Jozová - 13. Eva Křtěnová, 19. Karolína Janatková, 36. Michaela Moravcová, 43. Mayya Lytorova, 45. Denisa Bubeníková, 47. Nikola Skoková, 59. Michaela Moravcová, 60. Tereza Míková; rozhodčí: Martin Hrubec - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová 46 - Eliška Držíková 18; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:5
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Dnes těžké utkání z našeho pohledu. První 2 třetiny jsme se poměrně trápili, soupeř nastolil opravdu výbornou obranu na které jsme si vylámali zuby. Do třetí třetiny jsme upravili pár věcí v naší hře a hned to bylo znát. Holkám chci poděkovat za výkon a zítra si jedeme pro další bodíky. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes jsme první dvě třetiny vydrželi držet se soupeřem krok. Holky si plnili své úkoly na hřišti výborně, jen nám chyběl klid na hokejkách v útočné fázi hry. Vytvořili jsme si několik jasných šancí, které ale končily na brankářce hostů. Všichni obránci odvedly dnes výborný výkon a zaslouží si velkou pochvalu. Skvěle zachytala golmanka. V závěru zápasu už nám chyběly síly. Děkujeme soupeřkám za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:26
59:57 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:8
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #12 Kristina Venerová (2:8)
58:17 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #55 Emilie Skalíková (2:7)
47:37 Timeout SK Meťák České Budějovice
46:00 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #19 Eva Křtěnová (2:6)
44:47 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #13 Tereza Míková (2:5)
42:19 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #61 Mayya Lytorova, asistoval #16 Karolína Janatková (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
35:37 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #23 Viktorie Váňová (2:3)
34:35 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #3 Marie Jozová, asistoval #25 Anežka Macháčková (2:2)
33:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #7 Barbora Zimová, asistoval #6 Aneta Lisová (1:2)
32:54 Vyloučen hráč #61 Mayya Lytorova družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:00 Střely v 1. části: 4:16
18:22 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #27 Nikola Skoková (0:2)
18:07 Vyloučen hráč #39 Petra Skříšovská družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
16:44 Vyloučen hráč #6 Aneta Lisová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky
12:23 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová, asistoval #64 Michaela Moravcová (0:1)