• 59 58:56
    4:5
    (Malecká)

Florbal Chomutov - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:5
branky: 6. Adriana Hýsková, 26. Laura Vytrhlíková, 31. Petra Malecká, 59. Laura Vytrhlíková - 10. Anežka Dobisíková, 28. Běla Novotná, 29. Angelika Bližňáková, 51. Anežka Dobisíková, 54. Angelika Bližňáková; rozhodčí: Tomáš Novák - Dalibor Berka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 189; zásahy brankářů: Karolina Bačková 26 - Juliana Fajčíková 36; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Vedoucí): V první třetině jsme soupeře přehrávali a do šatny jsme šli za stavu 1:1, což byl klíčový faktor zápasu. Pak už to byla přetahovaná. Velmi kvalitní utkání ve velmi vysokém tempu. A holkám chci poděkovat, za náš parádní závěr, který nám zhatila gólmanka hostů. Soupěři díky a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Kovač František (Asistent trenéra): Výborný zápas, přesně dle očekávání. Bylo vidět, že se utkaly dva kvalitní týmy, které jsou zaslouženě na špičce ligové tabulky. Jsem rád, že jsme si po delší době mohli zahrát proti takto kvalitnímu soupeři, který dostatečně prověřil, na čem v tréninku pracujeme. Osmá výhra v řadě, SKV válec jede dál!
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
58:56 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #50 Petra Malecká (4:5)
58:23 Timeout Florbal Chomutov
58:23 Chomutov zkouší odvolat gólmana a zkusí to v 6.
56:18 Hra probíhá více na polovině Vinohrad, Chomutov je více aktivní na míčku.
55:10 Chomutovský pres se promněnil ve vybojování míčku.
54:10 Chomutov po inkasovaném gólu začína presovat rozehrávku Vinohrad.
53:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková bez asistence (3:5)
50:51 Chomutov se po inkasovaném gólu snaží vypracovat šanci, která by jim přinesla vyrovnání.
50:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #32 Nikola Trnková (3:4)
48:40 Chomutov se snaží při přesilové hře skórovat, ale zatím se jim  to nedaří.
48:17 Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
46:23 Chomutov ubránil oslabení a snaží se dostat do gólové šance.
44:59 Vinohrady si snaží najít šanci ke gólu při přesilové hře.
44:23 Vyloučen hráč #50 Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
42:44 Chybu ve vinohradském střídaní Chomutov nevyužil.
41:47 Vinodrady se dostaly do gólové šance, ale miček jim uletěl z florbalky.
40:44 Chomutov se snaží dlouhým míčkem dostat do brejku.
40:01 Úvodní buly vyhrál Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
37:50 Vinohradská gólmanka zabránila potencionálnímu golu svým zakrokem.
36:20 Vinohrady si přihrávkama snaží najít prostor pro zakončení.
34:46 Hýsková geniální přihrávkou chtěla přihrát na střed, ale přihrávka neprošla.
33:00 Chomutov se snaží brejkem zakončit, což se nestalo.
30:53 Po chomutovské chybě získaly míček Vinohrady a snaží se zakončit.
30:03 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (3:3)
29:00 I když má Chomutov více střel, tak Vinohrady mají lepší zakončení.
28:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:3)
27:49 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
27:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná bez asistence (2:2)
25:11 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:1)
25:10 Chomutovské hračky kombinují a snaží se dostat míček do branky, což se jim povedlo.
23:51 Chomutov vypálil dvě střely, které bohužel letěly vedle brány.
22:54 Vinohrady se rozjíždí dopředu a chce ohrozit bránu.
20:46 Königová obhodila protihráčku a dostala se do veliké šance.
20:01 Zahajujicí buly 2. třetiny vyhrály Vinohrady.
20:00 Střely v 1. části: 14:10
17:39 Chomutov si vybojoval stardardní situaci, ale rozehrávka se nepovedla.
14:25 Dlouhý míč, který mířil na Vytrhlíkovou najednou změnil směr a ke golové šanci nedošlo.
13:12 Chomutov se snaží najít místo kudy se dostat před branku.
09:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (1:1)
08:41 Vinohrady mají první ohrožení branky a proměnili jí v gol.
06:45 Hra se houpe z jedné strany na druhou, ale více je na míčku Chomutov.
05:56 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující tým Vinohrad