8:4
    Karolína BULVOVÁ
    (Káralová)

TJ Sokol Nové Strašecí - FBC Česká Lípa 8:4
branky: 5. Nina Schumannová, 36. Kateřina Bünterová, 38. Eliška Malíková, 39. Kristýna Kleknerová, 43. Eliška Malíková, 45. Eliška Malíková, 47. Kateřina Bünterová, 60. Karolína Bulvová - 2. Michaela Mazurová, 4. Michaela Mazurová, 41. Daniela Jandáčová, 51. Šárka Minářová; rozhodčí: Jessica Keszi - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vendula Lisá 25 - Nikola Soukupová 14; po třetinách: 1:2, 3:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Tvrdá první třetina, Z OBOU STRAN, nás minimálně probrala a do druhé už jsme...až na prvních třicet vteřin...daly hlavy do zápasu a několika pěknými akcemi dokázaly soupeřkám odskočit a výsledek si pohlídat. Děkujeme za utkání a štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Klivický Michal (Vedoucí): Poděkování patří naším hráčkam za nasezení v dnešním zápase, bohužel nás zradila koncovka. Diky soupeřkám, až na první třetinu, za ferový zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:25 Bulvová ztvrdila vítezství Zeber golem do prázdné brány
59:24 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #19 Leontýna Káralová (8:4)
58:32 Timeout FBC Česká Lípa
50:13 GÓL FBC Česká Lípa! 7:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #10 Markéta Cháberová (7:4)
47:36 Křečková svižně prokličkovala mezi protihráčkami, ale nezakončila
46:13 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Kateřina Bünterová, asistoval #7 Zuzana Tučková (7:3)
44:13 A lítají čepice. Malíková si připisuje hattrick
44:12 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #7 Zuzana Tučková (6:3)
42:04 Po nádherné přihrávce zpoza brány Mlíková zavěsila do pravého rohu.
42:03 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (5:3)
40:30 Hosté snižují
40:29 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #18 Daniela Jandáčová, asistoval #25 Štěpánka Haklová (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
38:18 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #13 Eliška Malíková (4:2)
37:13 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #9 Kateřina Bünterová (3:2)
35:19 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:2
32:27 Oba dva tými do toho dávají vše, nikdo dnes nechce odejít s prohrou
25:00 Vyloučen hráč #8 Anna Vobořilová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:55 Koulová si připisuje krásnou dorážku, bohužel pro domácí gol neplatí
20:00 Střely v 1. části: 7:7
18:43 Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:23 Napětí by se dalo krájet
11:32 Hráčka hostí na zemi po srážce s protihráčkou, už je ale zpátky ve hře a vše vypadá v pořádku.
04:03 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #10 Karolína Bulvová (1:2)
03:24 GÓL FBC Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #18 Daniela Jandáčová (0:2)
01:23 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #36 Martina Gembecová (0:1)