15:9
    Petr HENCL
    (Vlášek)

Florbal Primátor Náchod B - FBC Liberec B 15:9
branky: 2. Antonín Donaj, 4. David Špaček, 15. Matěj Mikšovský, 15. Jonáš Mikšovský, 16. Lukáš Rázl, 17. Filip Knettig, 19. Jiří Vlček, 26. Jakub Kubásek, 39. Jonáš Mikšovský, 43. Jonáš Mikšovský, 48. Jiří Jebavý, 48. Antonín Donaj, 52. Matěj Mikšovský, 54. Matěj Mikšovský, 55. Petr Hencl - 12. Matěj Ševčík, 17. Jan Šusta, 18. Bohuslav Ferdan, 19. Jakub Pecháček, 28. Lukáš Kořínek, 32. David Horáček, 33. Daniel Endrle, 37. David Horáček, 38. Lukáš Kořínek; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Petr Kovář 5, Matěj Stuchlík 10 - Dominik Plíšek 15; po třetinách: 7:4, 2:5, 6:0
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Díky bohu konec utrpení. Vstup do utkání celkem podařený, bohužel již v první třetině jsem dostali čtyři branky na které se soupeř nemusel moc nadřít. Druhá třetina nesnese jakékoliv měřítko. Měli jsme jasně dané klíčové body k utkání, které jsem absolutně zahodili... Dostali jsem soupeře zbytečně do hry. Doufám, že si odneseme alespoň ponaučení pro příští utkání. V poslední dvacetiminutovce jsem již hráli solidně a díky tomu bereme utrápené tři body. Dnes jsme rozhodně nebyli za nejlépe bráníci tým ligy..  nDíky všem za utkání a příště musíme být lepší.
60:00 Komentář hostů Pecháček Jakub (Vedoucí): Po minulém nevydařeném víkendu to sice dle skóre moc nevypadá, ale z naší strany předveden lepší výkon. Škoda poslední třetiny, ale i tak musím kluky pochválit a věřím, že tuto snahu konečně proměníme v nějaké ty body. Soupeř si poslední třetinou vítězství zasloužil. Děkujeme soupeři a divákům
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
54:40 HENCL SI PŘIPISUJE PRVNÍ GÓL V DIVIZI!!!!!!!!
54:39 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 15:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #33 Petr Hencl, asistoval #21 Dalibor Vlášek (15:9)
53:31 Hattrick už si připisuje i druhý z bratrů Mikšovských
53:30 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 14:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (14:9)
47:53 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 12:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #24 Lukáš Rázl (12:9)
47:14 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 11:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #10 Jiří Jebavý, asistoval #56 Matěj Mikšovský (11:9)
46:30 Vlášek místo balónku trefil gólmana
43:12 Rázl mezi sebou a brankou nikoho neměl. Stejně netrefil
42:17 Jonáš Mikšovský kompletuje hattrick
42:16 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 10:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (10:9)
41:24 Hra zatím nic moc
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
38:08 Fanoušci už zase chtějí Hencla
38:07 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 9:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (9:9)
37:14 Hencl už bohužel sedí
37:13 GÓL FBC Liberec B! 8:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (8:9)
36:39 Máme tu comeback Liberce
36:38 GÓL FBC Liberec B! 8:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #89 Matěj Ševčík (8:8)
34:50 Fanoušci byli vyslišeni a Petr Hencl už je na hřišti
33:57 Střídání brankáře. Nový brankář #86 Matěj Stuchlík družstva Florbal Primátor Náchod B
32:46 Góly už zase padají bohužel na straně Liberce
32:45 GÓL FBC Liberec B! 8:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Daniel Endrle bez asistence (8:7)
31:40 GÓL FBC Liberec B! 8:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček bez asistence (8:6)
29:53 Kovářovi se zatím daří
27:41 Fanoušci už skandují: "my chceme Péťu!"
27:40 GÓL FBC Liberec B! 8:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #23 Jakub Pecháček (8:5)
25:23 Titul Conora Mcdavida si přebírá Jakub Kubásek
25:22 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 8:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #50 Lukáš Prause (8:4)
18:22 GÓL FBC Liberec B! 7:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #67 Lukáš Kořínek (7:4)
18:08 Góla už dává i Jiří Vlček
18:07 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (7:3)
17:18 Liberec odpovídá dvěma rychlími góly
17:17 GÓL FBC Liberec B! 6:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (6:3)
16:55 GÓL FBC Liberec B! 6:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #17 Jan Šusta, asistoval #39 David Horáček (6:2)
16:22 Náchod se nám tu rozstřílel tak moc že už to netíhám zapisovat
16:21 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #41 Adam Pekárek (6:1)
15:54 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #21 Dalibor Vlášek (5:1)
14:56 Poprvé nám zasahuje bratrské duo Mikšovských
14:55 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:1
14:09 Máme tu dalšího snipera a to Matěje Mikšovského
14:08 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #50 Lukáš Prause (3:1)
11:03 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Matěj Ševčík, asistoval #21 Richard Mizera (2:1)
10:55 Dnešní utkání sleduje neskutečný počet diváků a to 19! K tomu tu máme dvě stálice a to Libora i Petra Hencla
09:07 Winterovi nepomáhají ani brýle a nemůže se trefit do míčku
04:44 Náchod si bez problému kombinuje na útočné polovině
03:18 Špaček si komfortně připisuje gól
03:17 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:0)
01:39 Donaj má elitní mušku a dává gól tzv. "na zadní"
01:38 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #70 Patrik Winter (1:0)
00:31 Jonáš Mikšovský se snažil napodobit Mcdavida ale moc mu to nevyšlo
00:01 Úvodní buly vyhrává Náchod