1

0

3.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 4:3pn
branky: 24. Marek Vávra, 39. Tom Ondrušek, 57. Marek Matoušek, N Milan Tichý - 19. Vojtěch Wiener, 35. Jakub Kopecký, 51. Jakub Faksa; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1 + Jiří Bauer OS:2; využití: 0:0; diváků: 568; zásahy brankářů: Karel Hodík 11 - Petr Chlad 16; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #55 Prokop Ferdan , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #27 Filip Smutný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #35 Marek Matoušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #73 Vojtěch Wiener , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #4 Milan Tichý a vstřelil rozhodující gól (4:3).
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
64:01 Právě probíhá poslední minuta prodloužení.
62:20 Chodov drží míček a vymýšlí akci.
61:16 Korych míjí chodovskou branku.
61:08 Prodloužení má jen 5 minut, takže jsou oba týmy pod tlakem.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrává tým hostů.
60:00 Zápas se v základní části nerozhodl, tak uvidíme, jestli se rozhodne v prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:11 Napínavá poslední minuta ještě může rozhodnout o vítězi.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #4 Milan Tichý (3:3)
56:45 Matoušek si výborně naběhl a srovnává skóre.
56:03 Hodík opět potahal svůj tým.
55:29 Rozehrávka Libercekončí písknutím rozhodčích a týmy jdou vystřídat.
53:21 Pěkná střela Vošty končí v rukou Chlada.
52:06 Poslední komerční přestávka a týmy mají poslední šanci se poradit.
50:48 Liberec hraje v plném počtu.
50:01 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #35 Petr Chlad (2:3)
50:01 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest
50:01 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
50:01 Po vyloučení Bauera uvidíme chvíli hru 4 na 4.
50:01 Faksa sám trefuje branku ve svém oslabení.
48:48 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:48 Rozkovec šel zákrokem tvrdě do horkého, který spadl a domácí si tak zahrají další přesilovku.
47:40 Liberec překonal své oslabení a může jít opět do útoku.
46:33 Hosté skvěle blokují chodvské střely.
45:40 Vyloučen hráč #10 Michal Fišera družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
45:40 Hráči Liberce se špatně dohodli a díky tomu budou mít domácí přesilovku.
45:20 Sýkora skvěle crossoval na Šmída, následnou nahrávku ale Ondrušek do branky nezavěšuje.
43:26 Standartku Liberce z velkého brankoviště překazil skákavý míček.
40:46 Šmíd po těžkém souboji padá břichem na mantinel a chvíli to vypadalo špatně. Naštěstí nakonec vypadá, že bude v pořádku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Do třetí třetiny vstupujeme stejně jako do první - nerozhodně. Uvidíme, jestli rozuzlení zápasu přinese základní hrací doba.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #89 Vojtěch Klápa (2:2)
38:43 Klápa dal přesnou přihrávku na nabíhajícího si Ondruška, který bezkonkurenčně trefuje.
37:28 Komárek trefuje břevno.
36:36 Fišera vysoko přestřeluje chodovskou branku.
35:37 Sýkora blokuje nahrávku Smutného.
34:28 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #55 Prokop Ferdan (1:2)
34:28 Jakub kopecký střílí přesnou střelu ze zášvihu do chodovské šibenice.
33:39 Hra se teď trochu uklidnila a oba týmy většinu času drží balonek.
31:06 Eremiáš sice dostal přihrávku, ale jeho střelu mu ještě v zárodu blokuje Macháč.
30:09 Máme tu opět komerční přestávku a pro týmy je to jistě dobrý čas navíc zadarmo.
28:20 Liberecký útočník trefuje Hodíkovu helmu.
27:40 Tichý trefuje břevno a míček se odráží.
26:42 Trochu nebezpečného Wienera si Hodík pohlídal.
23:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #93 David Horký (1:1)
23:17 Tentokrát byl úplně volný Vávra, kterého viděl Horký a poslal mu přesnou přihrávku.
21:57 Rozehrávka domácích z rohu končí na jejich obranné polovině.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Do druhé třetiny jde Liberec s gólvým náskokem. Uvidíme, zda se Chodov o pauze nabudil natolik, aby dorovnal.
20:00 Střely v 1. části: 3:5
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:54 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #5 Jakub Kopecký (0:1)
18:54 Wiener zůstal před chodovskou brankou sám a dorazil nahrávku Kopeckého zpoza brány.
17:59 Daniel Eremiáš v další velké šanci, ale mimo.
16:39 Tentokrát výborně Chlad, který vychytal kombinaci Ondruška se Šmídem.
15:30 Rozkovec sám na bránu, Hodík je ale perfektně připraven.
14:59 Kafkova pěkná střela se odrazila od bloku.
13:02 Ondruškovi se nepovedla rozehrávka, ale jeho chybu zachraňuje Sýkora.
11:06 Macháč ztratil hůl a domácí si berou míček, o který ale v zápětí přišli.
10:21 Probíhá komerční přestávka České televize a týmy ye mohou poradit na další taktice.
08:46 Kopecký zahrál necgtěně vysokou holí a domácí můžou rozehrát.
08:01 Vošta zkusil rychlou zátahovku zpoza branky, ale Chlad si svou tyčku pohlídal.
07:21 Faksa prověřuje Hodíka, ten je připraven.
06:05 Chodov je sice více na míčku, Liberec měl ale více šancí. Uvidíme, komu se dříve podaří skórovat.
05:06 Eremiáš promachuje šanci.
02:49 Hodík teď předvedl fantastický zákrok v přečíslení soupeře 2 na 1.
01:00 Hala je naplněna fanoušky, kteří přišli podpořit dobrou věc.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás na televizním zápase 9.kola Livesport Superligy, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FBC Liberec. Pokud můžete, zapněte si živé vysílání na čt sport!