8:1
    Tomáš HANÁK
    (Beneš)

ESA logistika Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  8:1
branky: 2. Marek Beneš, 20. Marek Beneš, 33. Filip Eliáš, 40. Marek Beneš, 41. Matěj Havlas, 52. Matěj Havlas, 58. David Šimek, 60. Tomáš Hanák - 29. Šimon Hatala; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 327; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 26 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 2:0, 2:1, 4:0
60:01 Takový rozdíl asi nikdo nečekal. O drama však nebyla nouze. ​Z UNYP Arény je to z pořadatelského stolku už vše, děkuji vám za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 23 - Vítkovice 27
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:59 Jurco ještě podržel míček a jemně vyslal spoluhráči, což je pro dnešek vše. Tatran i přes dva zápasy k dobru upevňuje první příčku a je zajisté skvěle naladěn na semifinále Champions Cupu.
59:05 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (8:1)
59:05 Po "přihrávkovém hattricku" si Hanák připisuje i gólový bod. 8:1
59:00 I přes TV utkání si cestu do haly našlo 327 diváků. Děkujeme moc za podporu!
58:34 Havlas nedokázal zpracovat míček, který skočil do autu.
57:53 M. Gattnar těsně mimo branku.
57:27 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #4 Filip Eliáš (7:1)
57:27 Šimek si srovnal mířidla a vychutnal si prázdnou branku. 7:1
56:56 Boček přepadl přes Matejčíkovu nohu.
56:29 Nárt, špička boty a tyčka zachránily Jurca od inkasování.
55:37 Jurco drží!
54:56 Propagační střela prázdnou branku nenašla.
54:53 Vítkovice opět v šesti, plocha se vytírá po pádu Kalety, který asi utrpěl nějaký šrám.
54:10 Tatran je presován šesti vítkovickými hráči, a odvážně drží.
52:58 Vítkovice nakopávají další rychlostní stupeň a stahují Součka na střídačku.
51:58 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (6:1)
51:58 Havlas má naběhnuto na hattrick, když využil přesilovku a zavěsil za Součka. 6:1 pro Tatran.
51:18 Vyloučen hráč #25 Matyáš Šindler družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
51:18 A máme tu první dnešní vyloučení, Šindler to přehnal s obranou a za sekeru si jde na dvě minuty sednout na trestnou.
50:58 Kaletovu střela z dálky přístála Jurcovi v rukách.
50:11 Souček měl namále, ale míček skončil mimo zařízení.
50:02 Poslední komerční přestávka.
49:08 Šindelář trefil blok Šindlera.
47:50 M. Gattnar nikým neohrožován běžel na Jurca, těsně před ním chtěl přihrávat do lepší střelecké pozice někomu ze spoluhráčů, ale neměl tam nikoho. Jurco se přesto musel činit při obíhané dorážce.
46:11 Souček sklapnul nohy, ale míček v nich neukryl. Kreysa už nestihl dorážku.
45:23 Palčinský skončil na zemi a nemohl hrát, Souček chytil skokem míček.
44:19 Hubálek zkusil dělovku z půlky hřiště, míček si vyhmátl Jurco.
43:53 I branka umí být neposedná věc.
43:08 Navrátilec Kreysa skončil vytlačen na střídačku Vítkovic.
41:43 Proti střele R. Gattnara se Jurco natáhl jak dlouhý tak široký, míček ho trefil do natažené nohy u delší tyčky.
40:48 Jurco v lehce breakdancové pozici loví zpod sebe míček.
40:28 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (5:1)
40:28 Hanák se pokoušel překonat Součka, ale dílo dokonal Havlas. Tím odbíjí pátou a pomáhá odskočit Tatranu na 5:1.
40:01 Poslední buly v regulérní hrací části patří Vítkovicím.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:59 Tatran se ještě hnal na polovinu Vítkovic, ale více už se do třetiny nevejde.
39:46 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (4:1)
39:46 Beneš si zkušeně došel pro hattrick, když dokázal zpoza branky obtočit míček kolem tyčky Součka. 4:1
38:58 Jurco kousek před brankovou čarou chytá míček.
38:32 Palčinský orazítkoval zeď haly.
37:26 A Zubek dostal naloženo znova.
37:18 Kisugite pokácel Zubka.
37:11 Šimek trefil rameno Součka.
36:23 Hatala trefil boty Šindeláře, následně se míček odporoučel do autu.
35:04 Kisugite trefil přímo vyjetého Součka.
34:37 Rozepře u rozehrávky klidní rozhodčí.
32:56 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #88 Martin Šindelář (3:1)
32:56 Jurco se zaskvěl parádním zásahem, a pak už za to vzali Šindelář s Eliášem, kteří rozradostnili domácí fanoušky. 3:1
32:37 Šindler rozduněl vestu Jurca.
32:10 Druhá komerční pauza.
31:49 Balonek obloučkem od Beneše cestoval do náruče stojícího Součka.
31:25 Jurco opět ve střehu.
30:46 Jurco po menších problémech lapá.
29:17 Gól hosty nabudil.
28:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #47 Šimon Hatala, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:1)
28:34 "Urvi to", znělo z vítkovické střídačky. A tak to Hatala urval, Jurcovi se míček proploužil skrz nohy. Vítkovice prolamují nulu, stav 2:1 z pohledu domácích.
27:37 Hubálek skončil po sprinterském souboji s Havlasem v parakotoulu.
27:09 Souček nadvakrát čaroval v brance, klobouček!
26:46 R. Gattnar odpálil míček na vlastní polovině do autu.
26:28 K útoku založily i Vítkovice.
25:22 Tatran se snaží proklestit cestičku, ale hosté jsou dobře postavení.
23:30 Kaletova přízemní střela dorazila k Jurcovým nohám.
22:29 Střídačka hostů se teď zlobila, že rozhodčí neodpískali nedovolené držení a vrážení rukama.
21:41 Vavroušek přizvedl míček a Souček měl problém s horkým bramborem.
20:53 Souček nejspíše po sekeře přes prsty vyklepával bolest a vyslal míček spoluhráčům.
20:30 Hanák v šanci, ale sám byl asi překvapen, že se k němu dostal míček.
20:01 Druhé buly do začátku třetiny a míček sebral Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:59 Šindelář se ještě vydal na výlet na polovinu soupeře, ale více z toho nebylo.
19:53 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (2:0)
19:53 Což se daří. Prsty v tom měl opět Beneš, který vymetl pavučiny v rohu branky Součka. 2:0 pro Tatran.
19:30 Domácí v poslední půlminutě zkusí podržet míček a vsítit gól do šatny.
18:31 Jurco nemohl chytit balonek, který se neustále snažili dorazit vítkovičtí.
17:43 Šimek nabil Hájkovi.
17:09 Jurco vychytal přečíslení 2 na 1 po brejku.
15:50 Pažák znovu trefuje Jurcovy dlaně.
14:29 Čermákovi utekl míček z čepele, naštěstí pro domácí Mühlfait zachránil situaci v bezprostřední blízkosti brankoviště Tatranu.
13:23 Palčinský pálil do rohu.
12:22 Pažákova střela štípla Jurca do dlaní.
11:23 Beneš mezi Zubkem a Pažákem neměl šanci, míček si odchytil Souček.
10:33 První větší akce Vítkovic, Jurco s posunutou brankou ubránil.
10:06 Šimkova střela letěla spíše na rozhodčího.
10:03 Komerční přestávka.
09:26 Boček s piruetkou zkusil zasekávaný bekhend, Souček neměl žádnou práci.
08:01 Kisugite si poradil s dotírajícím Zubkem.
07:03 Kaleta trefuje blok.
06:08 Boček se řítil sám na Součka, stíhán protihráčem však chtěl přihrát na Šindeláře, který ale příhrávku předběhl.
05:36 Eliáš zezadu sražen k zemi, hra pokračuje dál.
04:42 Tatranská obrana pevná v základech.
03:01 M. Gattnar chtěl přihrávat u velkého brankoviště, ale cíl nenašel.
01:49 Jurco měl teď štěstí.
01:00 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
01:00 Tatranský kapitán Beneš za to vzal a otevírá dnešní gólový účet.
00:41 Hanák stíhán Šebestou byl vyhnán z poloviny Vítkovic.
00:01 Úvodní buly utkání pro Tatran.
00:00 Týmy už se pomalu chystají s prvními lajnami na hřiště, a mně tak nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 V dnešní Logisteed game se určitě máme na co těšit. Střetávají se totiž aktuálně první a druhý tým tabulky a také finalisté loňského ročníku. Tatran je momentálně první s 30 body po 13 zápasech. Rival z Vítkovic má 29 bodů s 11 odehranými zápasy. Oba týmy se také vezou na vítězné vlně několika posledních zápasů a favorita úplně určit nemůžeme. Uvidíme, kdo se bude více radovat a jestli dojde k posunu v tabulce soutěže.
00:00 Krásné pondělní odpoledne z UNYP Arény, kde se již za pár chvil odehraje 12. kolo florbalové Livesport Superligy mezi týmy Tatran Střešovice a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Zápas oproti původnímu plánu začne o 10 minut později, tzn. v 17:10. V "azylu" mimo domovskou halu jsme kvůli tomu, že dnešní zápas je TV utkáním na ČT Sport. I tak ale můžete dorazit přímo za námi do haly na přestávkové soutěže a vyhlášení projektu GóólNaDruhou. Nebo strávit podvečer u TV/online přenosu.