0

1

3.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:7pn
branky: 6. Vojtěch Petráň, 11. Marek Vávra, 28. Tom Ondrušek, 42. Ondřej Vošta, 45. Marek Vávra, 59. Mikuláš Komárek - 16. Jan Šebesta, 30. Rostislav Gattnar, 38. Ondřej Sidunov, 54. Štěpán Kaleta, 60. Lukáš Hájek, 60. Jan Šebesta, N Adam Šmíd; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Karel Hodík 28 - Lukáš Souček 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #21 Marek Vávra , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #21 Adam Šmíd a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #65 Adam Zubek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #4 Milan Tichý , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
64:59 Dnešní zápas rozhodnou až nájezdy.
64:01 Právě probíhá poslední minuta prodloužení.
63:46 Šindler dělá rychlý brejk, ale nezavěšuje.
62:48 Sýkora blokuje střelu.
61:40 Kaleta střílí mimo bránu.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrává tým hostů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:17
59:26 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #44 Lukáš Hájek (6:6)
59:26 I domácí využívají možnosti oddechového času.
59:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #65 Adam Zubek (6:5)
59:04 Hájek rychle odpovídá a opět snižuje na jednogólový rozdíl.
58:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek bez asistence (6:4)
58:46 Komárek trefuje prázdnou bránu a zvyšuje na 6:4.
58:01 Domácí hrají v plném počtu.
57:58 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:58 Tým hostů si bere oddechový čas.
57:38 Zubek trefuje tyčku.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:09 Hosté hrají v plném počtu bez brankáře.
56:01 Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
56:01 Po rozhodcovské výzvě bylo nařízeno vyloučení Martina Skřivánka, který ve snaze bránit zfauloval vítkovického hráče.
55:30 Míček teď chvíli tancoval za zády Hodíka. Ten ale na poslední chvíli zachycuje.
55:05 Klápa trefuje pouze Součkovu hruď.
53:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #18 Ondřej Sidunov (5:4)
53:09 Přesná střela Kalety snižuje náskok Chodova o pouhý gól.
52:46 Vávra promachuje nadějnou nahrávku.
51:52 Vítkovice jsou pod velkým tlakem.
50:32 Ondrušek velice obětavě skáče do střely pažáka.
50:16 Hvizd píšťalky opět přerušuje hru. Tentokrát ze svého rohu rozehrávají domácí.
49:23 Pažák blokuje Kafkovu střelu.
48:11 Vávra netrefuje přihrávku před bránu.
46:01 Standartka Vítkovic se nepovedla a míček bere Chodov.
45:27 Hodík si připisuje další skvělý zákrok.
44:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (5:3)
44:01 Ondrušek opět crossem našel Vávru, který využívá přesilové hry.
43:37 Vyloučen hráč #21 Adam Šmíd družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
43:37 Vítkovice nezvládají hrát bez faulování a přinášejí Chodovu již třetí přesilovku.
43:12 Tempo hry se velice zvyšuje.
42:01 Kafka nezvládá vystřelit.
41:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #35 Marek Matoušek (4:3)
41:22 Vošta ze zášvihu trefuje zadní šibenici.
40:42 Hodík chytá a vyhazuje daleko na chodovského útočníka.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:32 Hájek podcenil zakřivení své hole a střílí úplně mimo bránu.
37:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #12 Martin Gattnar (3:3)
37:24 Sidunov si to z trestné lavice zamířil rovnou k bráně a střílí vyrovnávací gól.
37:15 Tým hostů hraje v plném počtu.
36:29 Přestože jsou Vítkovice v oslabení, dokázal Gattnar Rostislav dost potrápit chodovskou obranu.
36:01 Chodov se zatím nemůže srovnat do klasického přesilovkového postavení.
35:15 Vyloučen hráč #18 Ondřej Sidunov družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
35:15 Již druhou přesilovku si dnes zahraje Chodov.
32:01 Chodov promarňuje stadardní situaci.
29:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #21 Adam Šmíd (3:2)
29:03 Z brejku se nejdřív pokouší trefit Šmíd, ale mimo. Druhý pokus od Gattnara je už ale úspěšný.
27:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (3:1)
27:48 Komárek nachází zpoza brány připraveného Ondruška.
26:47 Bule v rohu domácích vyhrává Chodov.
25:23 Momentálně to spíš vypadá jako vítkovická přesilovka.
24:20 Vávra provádí lehký faul, a tak poskytuje Vítkovicím volný úder.
22:46 Vítkovice rozehrávají na polovině domácích.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:04 Chodov uklidňuje hru a nahrávají si na své polovině.
16:02 Voštovi nesedla střela a míjí bránu.
15:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #65 Adam Zubek (2:1)
15:19 Šebesta zavěšuje pod ruku Hodíka a přináší tak první gól do vítkovických statistik.
10:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
10:59 Netrvalo dlouho a Chodov využívá přesilové hry. Ondrušek posílá crossem míček na Vávru a ten umisťuje míček pod nohu Součka.
10:44 Vyloučen hráč #21 Adam Šmíd družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
10:44 První přesilovku si zahrají domácí, a budou mít tak šanci vstřelit gól a odskočit tak vítkovické nule o trochu víc.
09:57 Šebesta ze souboje odchází se zlomenou holí.
08:08 Hodík chytá rychlou střelu vítkovického centra.
07:18 Hataleho střela trefuje pouze Sýkoru.
06:41 Hubálek střílí, jeho střelu ale chodovská obrana blokuje.
05:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #91 Vojtěch Petráň, asistoval #35 Marek Matoušek (1:0)
05:58 Matoušek krásně nahrál na Petráňe, kterému stačilo jen zavěsit do odkryté brány.
05:32 Hra se zatím přerušuje jen minimálně.
05:20 Chodov je na míčku a postupně střídá.
03:40 Ani jeden tým zatím nevytvořil pořádnou gólovou akci.
01:49 Šmíd blokuje Votavu, který nezvládla ani vystřelit.
00:01 Úvodní buly první třetiny vahrál tým hostů.
00:00 Vítáme Vás na online utkání Livesport Superligy. Dnes se na hale JIžní město utká domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV proti hostům 1. SC TEMPISH Vítkovice.