• 59 58:52
    8:9
    (Petrák)

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:9
branky: 1. Jaroslav Petrák, 1. Ondřej Kawulok, 2. Jakub Buršík, 29. Tomáš Kvasnica, 31. Tomáš Kvasnica, 40. Jaroslav Petrák, 57. Jan Malič, 59. Jakub Buršík - 2. Lukáš Kafka, 4. Marek Vávra, 17. Jakub Dufek, 18. Tom Ondrušek, 19. Lukáš Kafka, 27. Radim Slunečko, 34. Marek Vávra, 52. Marek Vávra, 55. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Daniel Műck 6, Tomáš Hyršl 12 - Karel Hodík 16; po třetinách: 3:5, 3:2, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
58:52 GÓL FbŠ Bohemians! 8:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #77 Jaroslav Petrák (8:9)
58:52 Bohemka stále hraje v šesti a tato taktita se jim vyplácí. Buršík vstřílí gól a snižuje náskok Chodova.
57:03 Kvasnica zkouší dát další gól, ale trefuje se pouze do Hodíka.
56:23 GÓL FbŠ Bohemians! 7:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #7 Patrik Šebek (7:9)
56:23 Bohemce se hra v šesti vyplatila po pokusu Šebka nakonec zakončuje gólově Malič.
54:50 Bohemka hraje v šesti.
54:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #26 Tomáš Sýkora (6:9)
54:22 Bohemka neudržela oslabení a Chodov si připisuje další gól.
53:21 Vyloučen hráč #34 Matúš Gajdoš družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
52:32 Vávra se snaží dostat přes Hyršla, ale ten mu to nedovoluje.
51:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #9 Mikuláš Komárek (6:8)
51:03 Vávra proměňuje svoji šanci a 10 minut před koncem zápasu přidává Chodovu náskov 2 gólů.
51:00 Bílek neproměňuje svoji akci na bránu.
50:15 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #26 Tomáš Sýkora.
50:15 Sýkora z trestního střílení přestřeluje branku.
47:45 Kawulok netrefuje brank ze středu hřiště.
40:38 Chodov střeluje branku, ale rozhodčí branku neuznávají, protože byla střelena z faulu.
40:01 Poslední první buly zápasu vyhrávají domáci.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:32 GÓL FbŠ Bohemians! 6:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (6:7)
39:32 Dobrý pressing domácích vede ke snížení bodového náskoku Chodova.
33:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (5:7)
33:22 Chodov nedá Bohemce nic zadarmo a opět navyšuje svůj bodový náskok.
30:04 GÓL FbŠ Bohemians! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #12 Karel Petrák (5:6)
30:04 S pomocí K. Petráka se Kvasnica nakonec dalšího gólu dočkal a snižuje náskok Chodova na jednu branku.
29:54 Kvasnica se snaží sám obehrát Chodov, ale bohužel se mu nedaří.
28:48 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #21 Jakub Buršík (4:6)
28:48 Bohemka využívá přesilovou hru a Kvasnica přímou střelou na branku snižuje náskok Chodova.
27:36 Vyloučen hráč #21 Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
27:26 Domácí si zahrají první přesilovku v tomto zápase.
26:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #48 Lukáš Kafka (3:6)
26:32 Dobře vychytaná přihrávka od Dufka napomohla Slunečku ke gólu.
23:41 Chodovu se nepodařilo během přesilovky vstřelit gól.
23:41 Bohemka hraje opět v plném počtu.
21:41 Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
20:01 První buly druhé třetiny vyhráů Chodov.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
20:00 Střely v 1. části: 7:11
18:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka bez asistence (3:5)
18:37 Kafka indiviuálním zákrokem zvětšuje náskok Chodova o dva góly.
17:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #65 Jiří Bauer (3:4)
17:39 Ondrušek chytrou střelou na zadní tyč přestřeluje Mücka a Chodov se poprvé v zápase ujímá vedení.
16:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #83 Antonín Votava (3:3)
16:30 Mück si vybírá slabší okamžik, kterého se chytají hosté a Dufek vstřeluje gól.
15:38 Gajdoš po individuální akci přestřeluje Hodíkovu branku.
09:46 Chodov presuje dopředu k bohemácké brance, ale obrana Bohemky jim žádný větší zákrok nedovoluje.
07:47 Kyselkova ztráta na středu hřiště končí Virgovým faulem.
03:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #65 Jiří Bauer (3:2)
03:28 Chodov presuje a jeho snažení končí Vávrovým gólem.
01:36 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #38 Jan Malič (3:1)
01:36 Gólové nadšení Chodova dlouho netrvalo, protože Maličovu přesnou přihrávku Buršík vstřeluje z leva do brány.
01:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #35 Marek Matoušek (2:1)
01:14 Break u mantinelu zakončuje přesnou ranou Kafka.
00:38 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (2:0)
00:38 Skvělý start domácích během něhož se u druhé branky domácích prosazuje Kawulok.
00:10 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #38 Jan Malič (1:0)
00:10 Hned v prvních vteřinách zápasu vidíme rychlý zákrok Bohemky, která dává svůj první gól.
00:01 Úvodní buly celého zápasu vyhráli domácí.
00:00 Vážení diváci, my vás vítáme na televizním utkání Livesport Superligy mezi FbŠ Bohemians a FAT PIPE FLORBAL CHODOV.