()
  • 45 44:49
    Kobylisy

Fbc Strakonice - Viking TJ Kobylisy 6:5
branky: 4. Vítek Mikeš, 16. Adam Šperlín, 26. Vítek Mikeš, 30. Jan Janda, 32. Jan Janda, 45. Martin Plášil - 2. Václav Novák, 3. Šimon Šindelář, 15. Jan Beck, 17. Ondřej Belšán, 22. Vojtěch Bohatý; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 1 + Alexandr Nedopil 4:0; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký ? - Ondřej Pospíšil ?; po třetinách: 1:3, 3:2, 2:0
44:59 Martin Plášil posílá Strakonice do vedení poprvé v tomto zápase a zaručuje tím výhru pro svůj tým!
44:49 Timeout Viking TJ Kobylisy
44:49 GÓL Fbc Strakonice! 6:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #99 Martin Plášil bez asistence (6:5)
41:03 Výborný golman Kobylis po akci Jandy a zakončujícího Šperlína!
40:00 Timeout Fbc Strakonice
39:38 Hra je klidná a přelévá se ze strany na stranu, oba týmy hrají opět vyrovnaně, zatím není zdánlivý vítěz.
31:24 A je srovnáno! Janda po hezké kombinaci s Mikešem dává svému týmu šanci k vítězství.
31:23 GÓL Fbc Strakonice! 5:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #7 Vítek Mikeš (5:5)
29:16 GÓL Fbc Strakonice! 4:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #99 Martin Plášil (4:5)
25:10 Při vlastním oslabení Vítek snižuje na 3:5!
25:09 GÓL Fbc Strakonice! 3:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #23 Jan Janda (3:5)
23:35 Vyloučen hráč #11 Alexandr Nedopil družstva Fbc Strakonice na 2+2 minuty za hrubost
21:22 Po chybě Mikeše před bránou krásně zavěsil Vojta Bohatý a posílá svůj tým blíže k vítězství.
21:21 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #14 Vojtěch Bohatý, asistoval #22 Adam Šustr (2:5)
16:23 Kobylisy využily přesilovky a zvyšují svoje skóre na dvougólový náskok.
16:22 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #33 Ondřej Belšán bez asistence (2:4)
15:22 Po krásném gólu si Strakonice zahrají v oslabení.
15:21 Vyloučen hráč #65 Ján Rippanč družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zdržování hry
15:20 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #23 Jan Janda (2:3)
14:49 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #46 Jan Beck, asistoval #22 Adam Šustr (1:3)
11:35 Strakonice díky nájezdu měli šanci na dorovnání zápasu, ale dnes se bohužel Vítkovi nezadařilo.
11:34 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #7 Vítek Mikeš.
06:09 Zatím je zápas velmi vyrovnaný, i přes to, že Kobylisy mají náskok jednoho gólu.
03:22 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #8 Adam Šperlín (1:2)
02:38 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 Šimon Šindelář, asistoval #49 Oscar Andreatta (0:2)
01:28 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #56 Václav Novák, asistoval #44 Šimon Šindelář (0:1)