7:11
    Jan SUK
    (Carvan)

Florbal Chomutov B - Kralupy Wolves 7:11
branky: 22. Alexandru Volosciuc, 25. Martin Peksa, 40. Martin Peksa, 46. Matyáš Rauscher, 47. Miloš Šulc, 53. Michal Marek, 57. Marek Macura - 3. Adam Carvan, 6. Jan Řehák, 17. Adam Kozel, 23. Jakub Kocourek, 32. Jan Řehák, 46. Jakub Manek, 47. Jakub Manek, 50. Jan Řehák, 50. Adam Carvan, 55. Jan Suk, 60. Jan Suk; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 25 - Omar Hammami 15, Jan Blaho 4; po třetinách: 0:3, 3:2, 4:6
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Dobrý vstup do utkání a sezony. V takovýchto zápasech musíme sbírat 3 body. Jsem moc rád, že jsme směrem dopředu zvládli využívat natrénované situace a konečně se trochu rozestříleli. Každopádně máme stále spoustu práce před sebou, hlavně do obrany, kde jsme dostali zbytečné góly. Soupeři děkujeme za zápas. Auuuu
60:00 Komentář domácích Husák Daniel (Asistent trenéra): Dneska pro nás hodně solidní výsledek, první třetina byla žánru horror, kdy můžeme být rádi, že gólově dopadla tak jak dopadla. Druhá třetina byl ůplně jiný svět, kdy jsme si probrali pár bodů a naší hru jsme otočili o 180 stupňů. Ve třetí třetině jsme bohužel nenavázali na námi vytvořený tlak na soupeře v první polovině třetiny. Pro nás výsledek, který bereme všema deseti. Děkuji divákům, rozhodčím a soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
59:57 GÓL Kralupy Wolves! 7:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #9 Adam Carvan (7:11)
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:40 Chomutov stále pokouší hru v šesti, aby se ještě v posledních sekundách pokusil o vyrovnání.
57:40 Z domácí brány po oddychovém čase vybíhá Kopecký a Chomutov hraje power play.
57:35 Timeout Florbal Chomutov B
57:00 Drsnější tělesný zákrok Müllera, volný úder pro Kralupy.
56:29 GÓL Florbal Chomutov B! 7:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #99 Miloš Šulc (7:10)
55:45 Chomutov opět polevil v útoku a musí se stáhnout do obranného pásma.
54:33 Tohle už byla využitá přesilová hra hostujících Kralup.
54:32 GÓL Kralupy Wolves! 6:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #8 Václav Veverka (6:10)
53:12 Na místo toho, aby se Chomutov snažil o snížení na brankovém kontě tak je tu další dvoječka na trestnou lavici.
53:11 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za blokování florbalky
52:26 GÓL Florbal Chomutov B! 6:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #50 Martin Peksa (6:9)
51:13 Chomutov zpátky v útoku a na míčku teď zrovna Rauscher.
49:41 GÓL Kralupy Wolves! 5:9
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #10 Kristián Malík (5:9)
49:14 GÓL Kralupy Wolves! 5:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #6 Petr Husťák (5:8)
47:00 Čtyři rychlé proměnné, styl hry obou družstev je velmi vyrovnaný.
46:50 GÓL Florbal Chomutov B! 5:7
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc bez asistence (5:7)
46:50 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Blaho družstva Kralupy Wolves
46:13 GÓL Kralupy Wolves! 4:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #72 Jakub Uhřík (4:7)
45:48 GÓL Florbal Chomutov B! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #99 Miloš Šulc (4:6)
45:40 GÓL Kralupy Wolves! 3:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #48 Jan Řehák (3:6)
44:48 Kubík se pokusil o vybojování míčku, ale poslal ho mimo hřiště a nyní ho mají hostující Kralupy.
43:57 Müller za domácí bránou kombinuje přihrávky s Nátherem a pomalu už se vydávají na útočnou polovinu.
42:31 Domácí Macura dostává perfektní přihrávku a zkouší back-hand na bránu, ale brankář byl připraven.
42:12 Šulc teď přesná blokace Malíkovo střely a míček letí mimo hřiště.
40:57 Od začátku třetiny se Kralupy drží v efektivním útoku a v rozvaze prostřelit domácího Kopeckého.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů Kralupy Wolves.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:49 GÓL Florbal Chomutov B! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #98 Tomáš Kotlan (3:5)
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
35:41 Domácí tým se dostává do útoku, ale míček rychle ztrácí a rychle se vrací zpět do obrany.
32:47 Malík posílá rychlou přihrávku na Suka, který už pokouší domácího Kopeckýho, který je tentokrát připraven.
31:00 GÓL Kralupy Wolves! 2:5
31:00 Rovná minuta a rovná střela přímo do sítě domácí branky, Kralupy zůstávají stále ve vedení.
28:47 Perfektní souboj tří hostujících hráčů s Michalem Markem, kde si míček ze souboje vyváží domácí Marek.
26:14 Nelze rozhodnout o tom, který tým se aktuálně drží více na míčku, protože to mají oba týmy velmi vyrovnané.
24:10 Domácím se povedlo opět snížit a to přesně domácímu Peksovi.
24:02 GÓL Florbal Chomutov B! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #48 František Tadeáš Kubík (2:4)
23:24 Domácí si nabíhají po celém hřišti a snaží se dostat do útoku.
22:05 GÓL Kralupy Wolves! 1:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek, asistoval #9 Adam Carvan (1:4)
22:05 Netrvalo příliš dlouho a Kralupy jdou do protiútoku, ze kterého si odnáší proměněnou střelu.
21:25 GÓL Florbal Chomutov B! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #29 Alexandru Volosciuc, asistoval #98 Tomáš Kotlan (1:3)
21:21 Kotlan perfektní klička a získává míček a vrhá se plnou rychlostí do útoku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov B.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:50 Rozehrávku z domácí rohu má družstvo hostů.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:21 Dvě zblokované střely hostujících hráčů.
17:31 Do konce první třetiny už příliš času nezbývá a na míčku je Chomutov.
16:32 Kopecký zakročil a pekelnou střelu z čepele Malíka vychytal.
16:01 GÓL Kralupy Wolves! 0:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #81 Jakub Manek (0:3)
15:33 Domácí Šulc hodně pokouší hru do těla, uvidíme, kam až to bude tolerováno.
13:58 Hostující Carva se v boji o míček chytá vedení a dostává se s týmem do útoku.
13:20 Macura na míčku vytváří útok, když v tom ho k zemi posílá hráč hostů a hra pokračuje dál.
11:37 Domácí nezvládli využít své přesilové hry a Kralupy jsou zpátky v plném počtu.
11:24 Domácí Šulc aktivně hraje do zad, míček dostávají Kralupy.
09:36 Vyloučen hráč #81 Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za vysoká florbalka
09:36 Chomutov si také odzkouší svou prví přesilovou hru v utkání.
09:22 Pískaná je výhoda pro Chomutov, který má možnost ze standardky vstřelit přímo branku.
08:51 Další útok Kralup tentokrát však bez střely.
05:55 Chomutov do zápasu vstoupil poměrně na lehko a Kralupy toho ted výrazně využívají na útočné polovině.
05:45 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
05:22 Chomutov se probojoval k míčku a zakládá rychlý a intenzivní útok.
02:22 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #6 Petr Husťák (0:1)
02:22 Husťák dává hustou přihrávku na Carvana, který už navyšuje na brankovém skóre.
01:28 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
01:28 Hostující tým dnes hraje první zápas takže si zahraje zároveň i první přesilovou hru v sezóně.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým Kralupy Wolves.