1:10
    Jakub MANEK
    (Kozel)

OLYMP FLORBAL - Kralupy Wolves 1:10
branky: 18. Martin Peťovský - 2. Adam Kozel, 7. Tomáš Veselý, 11. Jan Michálek, 11. Kristián Malík, 18. Luboš Brzoň, 29. Tomáš Veselý, 41. Jakub Hájek, 44. Adam Carvan, 53. Luboš Brzoň, 54. Jakub Manek; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Dvořák 17 - Omar Hammami 13; po třetinách: 1:5, 0:1, 0:4
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Vedoucí): Jsem rád, že jsme do začátku nového roku vstoupili vítězně.Dnešní prověrku před sobotním zápasem jsme zvládli dobře. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Slavík Jakub (Trenér): Když  nestřílíte, nemůžete trefit bránu. Když nemůžete trefit bránu, nemůžete dát gol. Když nemůžete dát gol, nemůžete vyhrát zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
53:55 GÓL Kralupy Wolves! 1:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (1:10)
52:24 Timeout OLYMP FLORBAL
52:24 GÓL Kralupy Wolves! 1:9
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #14 Štěpán Berka (1:9)
47:29 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #10 Kristián Malík.
43:16 GÓL Kralupy Wolves! 1:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #88 Jan Michálek (1:8)
40:48 GÓL Kralupy Wolves! 1:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #59 Tomáš Veselý (1:7)
40:00 Střely ve 2. části: 3:6
38:00 Vyloučen hráč #66 Pavel Procházka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:50 Vyloučen hráč #26 Filip Janouch družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
28:24 GÓL Kralupy Wolves! 1:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #88 Jan Michálek (1:6)
24:48 Vyloučen hráč #68 Matouš Přílepek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 5:9
17:39 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský, asistoval #28 Lukáš Voves (1:5)
17:02 GÓL Kralupy Wolves! 0:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #66 Pavel Procházka (0:5)
10:57 GÓL Kralupy Wolves! 0:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík z trestného střílení (0:4)
10:11 GÓL Kralupy Wolves! 0:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #39 Luboš Brzoň (0:3)
06:17 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #9 Adam Carvan (0:2)
01:43 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel bez asistence (0:1)