1:6
    Filip KOVAŘÍK
    (Polák)

FBŠ Gorily Plzeň Tlučná - Florbal Tachov 1:6
branky: 34. Lukáš Dittrich - 2. Ondřej Polák, 6. Vojtěch Koliha, 20. Vojtěch Koliha, 29. Richard Ulbrich, 33. Adam Slepička, 35. Filip Kovařík; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Adam Krs; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Vojtěch Vaněk 24 - Matyáš Vosyka 11; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:3
36:00 Střely ve 3. části: 4:12
36:00 Ukončení 3. části
34:35 GÓL Florbal Tachov! 1:6
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #39 Filip Kovařík, asistoval #19 Ondřej Polák (1:6)
33:18 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 1:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #61 Lukáš Dittrich, asistoval #29 Sebastian Gbúr (1:5)
32:45 GÓL Florbal Tachov! 0:5
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #32 Adam Slepička, asistoval #39 Filip Kovařík (0:5)
28:02 GÓL Florbal Tachov! 0:4
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #10 Richard Ulbrich, asistoval #15 Jakub Novosád (0:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 5:10
24:00 Ukončení 2. části
19:42 GÓL Florbal Tachov! 0:3
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #12 Vojtěch Koliha, asistoval #15 Jakub Novosád (0:3)
15:48 Vyloučen hráč #10 Richard Ulbrich družstva Florbal Tachov na 2 minuty za špatné střídání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 3:8
12:00 Ukončení 1. části
05:39 GÓL Florbal Tachov! 0:2
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #12 Vojtěch Koliha bez asistence (0:2)
01:21 GÓL Florbal Tachov! 0:1
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #19 Ondřej Polák, asistoval #39 Filip Kovařík (0:1)
01:21 Kovařík našel před brankou Poláka, který prostřeluje a posílá Tachov do vedení.