• 36 35:30
    2
    Rámí Elias AKACHI

SK Florbal Benešov B - BLACK ANGELS B 8:0
branky: 6. Karel Brabec, 11. Karel Brabec, 14. David Mohr, 21. Jakub Hruška, 27. Jan Špinetti, 27. Karel Brabec, 30. Jakub Hruška, 32. Karel Brabec; rozhodčí: Kryštof Jech - Ondřej Slabý; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Adam Macek ? - Adam Vyskočil ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:0
36:00 Ukončení 3. části
35:30 Vyloučen hráč #67 Rámí Elias Akachi družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
34:46 Vyloučen hráč #99 David Mohr družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:40 Vyloučen hráč #8 Matěj Chobotský družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za sekání
32:29 Black Angels se nevzdávají a jejich útočné formace jsou solidně založené, ale štěstí jim prozatím v dnešním zápase necinklo.
31:23 Dvojice K. Brabec a Tůma je v dnešním zápase neskutečná a nahrávku by na sebe našli už i poslepu.
31:14 GÓL SK Florbal Benešov B! 8:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #30 Karel Brabec, asistoval #13 Václav Tůma (8:0)
31:04 Blacci se nevzdávají.
29:01 Jakub Hruška poslal všehny na párek a dal gola.
29:00 GÓL SK Florbal Benešov B! 7:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #70 Jakub Hruška bez asistence (7:0)
27:24 Vyloučen hráč #29 Matěj Ferančík družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:22 Ferančík si jde schladit hlavu na trestnou lavici.
26:53 GÓL SK Florbal Benešov B! 6:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #30 Karel Brabec, asistoval #99 David Mohr (6:0)
26:10 GÓL SK Florbal Benešov B! 5:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #57 Jan Špinetti, asistoval #13 Václav Tůma (5:0)
26:10 Jakub Hrušku hodil hubu.
25:53 Zdravíme na tribunu našeho bývalého spoluhráče a hettrikáře Jiřího Medka.
24:22 Vyloučen hráč #93 Štěpán Coubal družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:30 Monstrozní zákrok brankáře hostí, který zastavit Čepelu ve vytočení na branku. Uctihodná situace a neskutečný zákrok hodný superligy.
21:45 Jiráskova hala je vyprodaná. Diváci šílí a podporují oba týmu.
20:37 GÓL SK Florbal Benešov B! 4:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #70 Jakub Hruška, asistoval #57 Jan Špinetti (4:0)
20:37 Špineti běžící mezi dva hráče sehrál na nabíhajícího hrušku, který svoji střelu zavěsil pod horní tyčku. Neskutečná kombinace, kterou ocenili přítomní fanoušci hlasitým potleskem.
20:04 První přesilová hra Benešova.
19:45 Vyloučen hráč #21 Adam Kinda družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za hra rukou
18:09 Čepela nahrával Froňkovi, ale balonek mu projel kolem florbalky.
17:50 Hruška zastavuje nahazovaný balonek hostí.
16:33 Neskutečná šance v podání hostí, kdy přečíslili obranu domácích. Ryšánek, Slavata a Hanuš vytvořili neskutečnou kombinaci, která však projela kolem tyčky domácích.
15:19 Hlušička se rozebíhá přes dva obránce, ale jehu střelu chytá Macek.
14:03 Hanuš je před brankou nebezpečný, ale balonek mu bohužel uskočil.
13:27 GÓL SK Florbal Benešov B! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #99 David Mohr, asistoval #57 Jan Špinetti (3:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Zahajovací buly vyhráli hosté.
12:00 Ukončení 1. části
12:00 Přes aktuální skore je hra vyrovnaná.
10:54 GÓL SK Florbal Benešov B! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #30 Karel Brabec, asistoval #57 Jan Špinetti (2:0)
10:45 Hosté se snažili vytlačit domácí, ale útočná formace ve složení Brabce a Špinetiho ukazuje svoji zdatnost i přes oslabení.
09:50 Střela Blacku nezapadla do brány.
09:47 Matěj Chobotský zatím zahřívá trestnou lavici.
09:20 Na hosty čeká již druhá přesilová hra.
07:33 Benešovská svatyně spadla na Macka.
06:57 Vyloučen hráč #13 Václav Tůma družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za vysoká florbalka
06:37 Místní bejček Chobotský je v obraně, jako buldozer.
05:26 GÓL SK Florbal Benešov B! 1:0
05:19 |Tůma trefuje tyčku, ale před bránou čeká na dorážku Brabec.
05:06 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B neproměnil #52 Pavel Bajer.
05:06 Nájezd neproměněný a helikoptéra nevyšla.
03:34 Jan Špinety trefil břevno!
02:03 Mohr ve výběhu na branku hostí, kde se střeli uchopil Tůma.
01:25 Hra je zatím velice dobrá.