34
  • 34 33:23
    2

ACEMA Sparta Praha RED - TJ Sokol Královské Vinohrady B 3:8
branky: 24. Tobiáš Tůma, 25. Tobiáš Tůma, 28. Jakub Holas - 5. Tadeáš Jiří Velemínský, 10. Jaromír Nop, 12. Adam Jan Dejmek, 21. Samuel Veis, 23. Jaromír Nop, 26. Ondřej Přikryl, 32. Vojtěch Paták, 33. Tadeáš Jiří Velemínský; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Patrik Svoboda; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Patrik Borovec ? - Samuel Nesládek -3; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:3
36:00 Ukončení 3. části
33:23 Vyloučen hráč #17 Patrik Kaupe družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:06 Časoměřič si z toho dělá humor
32:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #78 Tadeáš Jiří Velemínský, asistoval #15 Jan Štěrba (3:8)
31:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #97 Vojtěch Paták, asistoval #81 Jaromír Nop (3:7)
31:28 Nedáš, dostaneš! Sparťan stál v malém brankovišti a po Vinohradské rozehrávce končí míček v brance Sparty.
29:33 Sparta se snaží o gól, avšak stále nic
27:03 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #53 Jakub Holas, asistoval #88 Martin Heran (3:6)
27:03 Sparta se nebojí přesilovky! Po chybě brankáře proměnují na stav 3:6
25:33 Vyloučen hráč #10 Tomáš Foist družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
25:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #58 Ondřej Přikryl, asistoval #4 Mirek Karel Zirnhelt (2:6)
24:34 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #19 Tobiáš Tůma, asistoval #88 Martin Heran (2:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Jaká skvělá druhá třetina! Sparta si konečně dala svůj vysněný gól ale Vinohrady stihly dát dva. Hra pokračuje.
24:00 Ukončení 2. části
23:00 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 1:5
22:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #81 Jaromír Nop, asistoval #41 Martin Štanda (0:5)
20:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #7 Samuel Veis, asistoval #77 Tobiáš Kopecký (0:4)
18:51 Vinohradští vrací fauly na Sparťana
17:17 Hráč Sparty měl snahu vyřadit Vinohradské číslo 7 ze hry (vyhodil ho za mantinel).
16:37 Další střela Sparty končí za mantinelem.
15:45 Skvělá akce od Sparty, už tak dobře zakončená nebyla.
13:46 Střela Vlčka letí za mantinel.
12:40 Paštika zakládá útok, který končí v hrnci
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Pokračujeme v krasojízdě!
12:00 Ukončení 1. části
11:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Adam Jan Dejmek, asistoval #77 Tobiáš Kopecký (0:3)
11:20 A další proměněná přesilovka!
10:59 Vyloučen hráč #48 Filip Dalík družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
10:59 A další vyloučený ze strany Sparty si radši jde oddechnout.
09:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #81 Jaromír Nop, asistoval #51 Vítek Engel (0:2)
09:57 Hráč Sparty s číslem 17 se stal dřevorubcem a z rychlé rozehrává SKV promněňuje
09:56 Vyloučen hráč #17 Patrik Kaupe družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
08:09 Hráč Sparty s číslem 19 si zahrál na Neymara (co leží, neběží)
07:30 Zámorský nenechává SKV jít do breaku
06:25 Vyloučen hráč #7 Samuel Veis družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
06:25 Vinohradské číslo 7 se nechalo unést brankou a už odpočívá na trestné lavici
04:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #78 Tadeáš Jiří Velemínský, asistoval #99 Vojtěch Mařík (0:1)
04:17 Bomba od Vinohradských! Otevírají skóre
03:10 Sekaná jak od babičky
03:00 Atmosféra zápasu je na spadnutí. Je tu nějak dusno
02:00 Kaupe zkouší nějaké triky
00:40 Standartka Sparty je rychle ubráněna, SKV se valí do útoku