11:5
    Josef ŽÁČEK
    (Ledvinka)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbK Orlicko-Třebovsko 11:5
branky: 5. Michal Veselovský, 6. Josef Žáček, 7. Jakub Mareš, 18. Michal Veselovský, 20. Jakub Hart, 22. Adam Veselovský, 35. Roman Martínek, 37. Michal Veselovský, 39. Šimon Ledvinka, 57. Roman Martínek, 60. Josef Žáček - 3. Jakub Šmíd, 11. Vojtěch Šmíd, 13. Vojtěch Šmíd, 23. Jakub Šmíd, 46. Vojtěch Šmíd; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 15 - David Richter 16; po třetinách: 5:3, 4:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Rauer Luboš (Trenér): Takhle hrají a bojují Draci z Havlíčkova Brodu! Dnes jsme od začátku až do konce předvedli soustředěný a zodpovědný výkon, díky kterému jsme si došli k další výhře. Děkuji celému týmu za to, jak v poslední době pracuje a jak jsme se díky tomu výrazně zvedli. Díky také patří skvělému gólmanovi. Do světelské haly zamířil opět početný kotel domácích fanoušků, kteří udělali skvělou atmosféru. Koci posílá speciální pozdravení svojí babičce! Věrná to fanynka :) Mějte krásný večer a za týden derby, to my rádi! A teď všichni vzhůru DRACI!
60:00 Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér): Katastrofální výkon pokračoval i dnes. Děkuji hráčům, že jsem vážil takovou cestu, abych viděl, jak na to všechny se..te. Jestli jste někdo fandil u on-line, omlouvám se za váš čas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:50 Backhand jednoruč, trefil Žáček a ukončil tak dnešní utkání.
59:46 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 11:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #7 Šimon Ledvinka (11:5)
59:17 Výborná střela od Harta O.
56:34 Výborný pass od Veselovského A. na Harta O. ale netrefuje balón.
56:19 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 10:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #13 David Coufal (10:5)
55:33 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za vysoká florbalka
54:42 Hlava neskutečnou rybičkou chytá na 3x.
54:20 Tvrdá od Kocoura ale gól nedává.
53:17 Tenisová nahrávka od Žáčka na Ledvinku ale gól nedává.
48:37 Hlava životní zákrok.
47:36 Výborná třela od Mareše.
45:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 9:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (9:5)
44:26 Dnes se v některých hráčích probouzí hokejisti.
44:15 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře
44:00 Hlava výborný zákrok.
43:30 Tuhle třetinu to cinká ostošest.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:44 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 9:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #7 Šimon Ledvinka, asistoval #13 David Coufal (9:4)
38:44 Kombinace mezi Coufalem a Ledvinkou končí užasným gólem.
36:30 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
36:30 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský bez asistence (8:4)
36:30 Veselovský M. kompletuje svůj hattrick.
34:56 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #76 Jakub Hart (7:4)
34:31 Hlava neskutečný zákrok.
34:15 Coufal dostal neuvěřitelný výhoz od Hlavy ale neproměnil.
32:01 Draci nejou schopní dostat balón do útočného pásma a drží ho vzadu.
28:38 Třebovsko  blokuje většinu střel draků.
25:23 Martínek J. netrefuje prázdnou bránu.
24:39 Hart J. ve skvělé šanci ale netrefuje bránu.
22:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (6:4)
22:28 Veselovský ukazuje že také umí vystřelit a dává svůj první gól v sezóně.
21:45 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Adam Veselovský, asistoval #97 Josef Žáček (6:3)
20:23 Přejeme dobré ráno všem účastníkum kotle a děkujeme že se probudili.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:20 Martínek H. výborně našel Harta J. který trefuje z první a dává gól.
19:19 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #33 Jan Martínek (5:3)
17:27 Výborně sehraná přesilovka draků která končí gólem.
17:25 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #97 Josef Žáček (4:3)
15:35 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
14:34 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
13:20 Hlava dnes dostává samé podpásovky pod ruce.
12:50 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd bez asistence (3:3)
11:51 Veselovský M. výborně trefuje z první ale gól neproměnuje.
11:09 Kotel má půlnoc.
10:31 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #29 Tadeáš Vaněk (3:2)
09:37 Coufalovi to dnes cinká jak na štědrý den.
08:18 Hlava výborně vychytal střelu  od Třebovska.
06:24 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #17 Jakub Mareš, asistoval #47 Jan Suchý (3:1)
05:45 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #16 Ondřej Hart (2:1)
04:38 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #13 David Coufal (1:1)
02:49 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
02:39 Točený backhand od Třebovska málem trefil bránu.
01:05 První tutovka zápasu končí na brankové konstrukci.
00:01 Úvodní bule pro Třebovsko.