7:8
    Adam KORBA
    (Štveráček)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Snipers Třebíč 7:8
branky: 11. Jakub Hart, 27. David Coufal, 33. Josef Žáček, 37. Josef Žáček, 42. David Coufal, 47. Michal Veselovský, 51. Jan Suchý - 12. Alexander Svoboda, 24. Adam Svoboda, 29. Martin Žák, 31. Matěj Skála, 32. Alexander Svoboda, 54. Zdeněk Malich, 59. Matěj Skála, 60. Adam Korba; rozhodčí: Petr Kadlec - Miloš Janda; vyloučení: 1:2 + Alexander Svoboda OS; využití: 2:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 15 - Jakub Veselý 17; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:3
60:00 Komentář domácích Rauer Luboš (Trenér): Soupeř dnes chtěl rozhodně více než my, což se projevilo i na výsledku. Do dalších zápasů musíme být mnohem lepší. Děkujeme výborným divákům, kteří dnes dorazili do haly. Přejeme šťastnou cestu soupeři domů.
60:00 Komentář hostů Kolář Filip (Trenér): Velmi náročné utkání, ve kterém by si zasloužila vyhrát obě družstva. Naštěstí jsme dokázali soupeři vrátit domácí porážku a vezeme zpátky domů do Třebíče 3 cenné body. Chtěl bych tým pochválit za předvedený výkon a mentální odolnos. Zároveň jsme dokázali plnit pokyny a zůstali soustředění po většinu zápasu. Místy stále chyby, ale dneska je soupeř nedokázal potrestat. Díky soupeři a rozhodčním za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:48 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
59:48 GÓL Snipers Třebíč! 7:8
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #19 Lukáš Štveráček (7:8)
59:05 Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil #76 Jakub Hart.
59:00 Vypadá to na prodloužení.
58:13 GÓL Snipers Třebíč! 7:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #42 Matěj Skála, asistoval #97 Matyáš Ruber (7:7)
57:45 Timeout Snipers Třebíč
53:39 GÓL Snipers Třebíč! 7:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #97 Matyáš Ruber (7:6)
52:40 Hlava výborný zákrok.
51:42 Vyloučen hráč #88 Matěj Hlaváč družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
51:42 Obrovská šance pro Veselovského M. před bránou ale gólman Třebíče vychytal.
50:55 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #47 Jan Suchý, asistoval #46 Tomáš Hlava (7:5)
50:55 Jednoruč backhand se u draků osvědčil a i dnes funguje.
49:29 Opět tyčka od Veselovského M.
47:38 Výborný náběh na střelu od Coufala ale neproměnuje.
47:07 Třebíč má dnes samé bloky.
46:03 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #97 Josef Žáček (6:5)
46:03 Veselovský M. opět trefil tyčku ale tentokrát proměnil.
44:45 Draci mají hodně šancí ale zatím se jim nedaří proměnit.
41:46 Obrovská šance pro Veselovského M. ale neproměnuje.
41:00 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #47 Jan Suchý (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:30 Veselovský M. ke konci třetiny trefuje tyčku.
36:28 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #13 David Coufal (4:5)
36:28 Dnes můžeme vydět že kombinace Coufala a Žáčka funguje.
35:27 Coufalovu střelu v přesilovce vychytala tyčka.
34:45 Veselovský M. zahodil střelu v přesilovce.
34:31 Vyloučen hráč #97 Matyáš Ruber družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
32:53 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:5
32:53 Extrémní šibenice od žáčka.
31:08 GÓL Snipers Třebíč! 2:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #22 Lukáš Mátl (2:5)
31:08 Vyloučen hráč #46 Alexander Svoboda družstva Snipers Třebíč - osobní trest
31:08 Vyloučen hráč #46 Alexander Svoboda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování
30:16 GÓL Snipers Třebíč! 2:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #42 Matěj Skála, asistoval #86 Martin Žák (2:4)
30:16 Neskutečná šibenice od Třebíče.
28:20 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #19 Lukáš Štveráček (2:3)
27:46 Velká šance před bránou ale Veselovský M. neproměnuje.
26:57 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:2
26:15 Hart O. měl velkou šanci ale bránu minul.
23:35 Výborně sehraná situace od Harta J. a Křepinského ale gól nepadl.
23:19 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #73 Adam Svoboda, asistoval #3 Adam Korba (1:2)
22:12 Hlava dnes chytá výborně.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
17:25 Třebičský gólman dnes chytá výborně.
16:10 Veselovský A. netrefil bránu z jedinečné situace.
14:10 Třebíč má výborné bloky.
12:53 Neskutečná střela od Křepinského a golman Třebíče opět chytá.
12:17 Výborný blok od Martínka J.
11:29 Nebezpečná střela od Veselovského M. ale golman Třebíče chytá.
11:14 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #97 Matyáš Ruber (1:1)
10:49 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #18 Roman Martínek (1:0)
09:29 Veselovský A. natáhl hokejku a zachránil tak draky od gólu.
08:35 Nevyužitá šance v situaci dva najednoho od Martínka R.
05:59 Sražená střela od Žáčka málem skončila v kase.
04:55 Draci neustále strácejí bálon v útočném pásmu.
00:01 Úvodní bule pro Draky.