4:3
    Marek VÁVRA
    (Ondrušek)

ESA logistika Tatran Střešovice - FLORBAL CHODOV 4:3
branky: 3. Matěj Havlas, 46. Tomáš Hanák, 56. Adam Tlapák, 59. Matěj Havlas - 17. Antonín Votava, 19. Martin Skřivánek, 60. Marek Vávra; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 1523; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 10 - Karel Hodík 20; po třetinách: 1:2, 0:0, 3:1
59:56 Komentář hostů Podhráský David (Trenér): Určitě převažuje zklamání, ale musím říci, že jsem na kluky hrdý. Předvedli jsme „hranu” toho, čeho jsme schopní. Proti nám stál skvělý tým, což nyní ví všichni na světě. Je potřeba Tatranu pogratulovat, protože byl o ten jeden gól lepší.n
59:56 Komentář domácích Fridrich Milan (Asistent trenéra): Jsem rád, že kluci to kousli. Bylo vidět, že se nim tolik nedařilo. Byli celkem unavení. Líbilo se mi, že to nevzdali a i přesto, že se nám tolik nedařilo na florbalce, tak to pořád rvali a myslím si, že za druhou půlku zápasu jsme si to zasloužili.n
59:56 GÓL FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:3)
59:30 Chodov se snaží ze všech sil o gól.
58:42 Chodov opět v šesti.
58:16 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #88 Martin Šindelář (4:2)
58:16 Havlas si povodil Hodíka a navyšuje skóre a Tatran je ve vedení o dva góly.
57:53 Timeout FLORBAL CHODOV
57:53 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka
57:31 Chodov zkouší hrát v šesti.
57:11 Hodíkj si pohlídal zmatek před jeho bránou.
56:32 Beneš ladně přenesl hru dopředu.
55:43 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #28 Jakub Kolísko (3:2)
55:43 Tatran si to hezky rozehrál a Tlapák uměl počkat na správnou chvíli a prostřelil Hodíka.
55:25 Tatranská rozehrávka u brány skončila rozehráním tatranské hry na území Chodova.
53:15 Dnešní utkání Finále Českého florbalu sleduje neuvěřitelných 1523 diváků, děkujeme.
52:25 Komárek hned z trestné lavice vybíhá s míčkem na Jurca, ale též zblokován.
51:42 Bauer sám vybíhá na Jurca, ale nakonec zblokován.
50:51 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:51 První vyloučení i ze strany Tatranu, tak nás nyní čeká chvíli hra 4:4.
50:20 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
50:20 Komárek srazil Jurca k zemi a máme tu další přesilovku pro Tatran.
50:03 Kolístko proěřuje Hodíka, dneska mají golmani hodně zákroků.
49:18 Tichého střelu vychytal Jurco a připisuje si další hezký zákrok.
48:48 Tatran ve střeleckých pozicích a na míčku u Chodovské brány.
47:51 Hodík vychytal střelu od Kreysa.
46:32 Petráň se snažil dostat lépe s míčkem do střelecké pozice, ale tatranská obrana se ho držela jako klíště.
45:23 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (2:2)
45:23 Hanák se prosadil na své domácí Budějcké půdě a po přihrávce před bránu od Beneše už mu stačilo doklepnout míček do brány.
44:59 Chodov drží skvělou obranu a nepouští Tatran ke střelbě.
44:47 Beneš se prokličkoval hřištěm, ale i jeho střela jde nad bránu.
44:08 Kreysa zblokovaný.
43:36 Další tatranská šance promarněná a míček končí nad Hodíkem.
42:15 Opravdu neuvěřitelný zákrok od Jurca.
41:43 Hodík podžel skvěle Chodov.
41:21 Tatran se drží vepředu, ale nedostává se ke střelbě.
40:18 Chodov se do toho hned ze začátku obul.
40:01 Úvodní bule 3. třetiny pro Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
39:37 Hanákova střela trefila tyčky a vyletěla z brány.
38:28 Kreysovu střelu zablokoval Petráň.
37:35 Havlasovi ujela střela po přihrávce od Kitsugiteho z rozehrávky, přitom měl skvělou příležitost a prostor v bráně.
37:12 Chodov na míčku.
35:33 Beneš z otočky prověřuje Hodíka.
34:06 Jurco dokonale podržel Tatran skoro neuvěřitelným zákrokem, kdy střelu vychytal nohou.
33:42 Komárek si skvěle vyběhnul dopředu, ale ujel mu u mantinelu míček.
33:13 Havlas z dorážky nedal a přidal se k němu i Meliš, který též netrefil.
31:02 Petráň prověřuje hezky Jurca, teď z otočky zpoza bráhny.
30:20 Chodov dělá nepříjemně Tatranu, ale ten se dostává k míčku a přechází do protiútoku.
29:58 Teď nehezký zmatek u Hodíka, ale Chodov vytáhnul míček nahoru.
29:09 Hodík podržel opět Chodov.
28:25 Vošta rychle přebíhá do útoku, ale nakonec byl zblokován.
26:59 Votava měl krásnou střeleckou šanci, ale i Jurco ukázkově chytá.
25:50 Havlas neuvěřitelně rychle po přihrávce na Hodíka, ale ten byl připraven a ukázkově chytá.
25:19 Čermák z otočky na Hodíka, ale ten byl přímo proti střele.
24:09 Střela Tichého jenom lehce minula Jurcovu bránu.
23:23 Ondruškova krásná táhlá střěla míří přímo do Jurcovi hrudi.
23:09 Chodov se dostává k Jurcovi, ale střela letí úplně mimo.
21:30 Šindelář měl skvělou šanci, ale přestřelil Hodíka.
20:51 Šindelář na Beneše, ale střela letěla mimo.
20:36 Beneš minul.
20:20 Tatran ještě stále v přesilové hře.
20:01 Úvodní bule 2. třetiny pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:51 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
19:51 A je tu další přesilová hra pro Tatran, tak uvidíme, jestli promění i tentokrát.
19:25 Tatran na polovině Chodova.
18:57 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #82 Vojtěch Petráň (1:2)
18:57 Skřivánek využil lehkého zmatku před bránou a už stačilo jen doťuknout míček za Jurca.
17:56 Hanák sám na Hodíka, ale na poslední chvíli byl zablokovaný.
16:48 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #82 Vojtěch Petráň (1:1)
16:48 A takhle se to dělá!!, Petráň uviděl volného Votavu před bránou a ten zakončoval do prázdné, jelikož se Jurco nepřesunul dostatečně rychle.
16:25 Tatran drží míček za bránou a hledá komu by z útoku přihrál.
14:22 Bauer tečoval přihrávku od Jurca Havlasovi a rychle přechází do protiútoku.
12:48 Benešovi chybělo už jenom maličko při střelbě z rozehrávky, aby trefil bránu, ale střěla šla lehce mimo.
12:35 Meliš na Beneše, ale ten už nedoklepl míček do brány.
12:17 Matoušek předvedl dokonalý blok proti Havlasovi.
11:08 Chodov rychle rozehrával, ale Tatran ještě rychleji zareagoval, rozebral si hráče a Chodov neměl kam přihrát.
10:33 Chodov se dostal na polovinu Tatranu, ale ten míček získává a přechází do rychlého protiútoku.
09:30 Havlas na Meliše, ale ten přestřeluje.
09:05 Kitsugite přihrávkou rychle dopředu na Beneše, ale přihrávka nebyla přesná a odrazila se mu.
07:54 Tatran na míčku a snaží se o plynulý přechod dopředu, Chodov ho ale tentokrát nepouští.
06:21 Ondrušek z krásné otočky na Jurca, ale ten bystře chytá.
06:14 Jurco zachránil situaci, ale chudáka ho sundali na zem po tvrdším střetu.
06:00 Lehce vyhrocená situace za tatranskou bránou.
05:30 Zatím je na míčku více aktivní Tatran.
04:08 Tatran neskutečně rychle přešel do útoku, ale Kitsugite po přihrávce Havlase přestřelil.
03:32 Chodov chce přejít dopředu, ale Tatran mu to nechce dovolit.
02:15 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (1:0)
02:15 Havlas si z půlky našel volné místo a po skvělé přihrávce od Beneše prostřelil Hodíkovu bránu.
01:17 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
01:17 A máme tady první přesilovou hru pro Tatran.
00:20 Tatran se ihned vytáhnul do útočící poloviny.
00:01 Úvodní bule 1. třetiny pro Tatran.