9:10
    Jan LANG
    (Kolman)

FBC Dynamo Strakonice - FBC Sokol Vodňany 9:10
branky: 3. Jiří Kolman, 5. Marek Lukeš, 15. Marek Lukeš, 21. Marek Lukeš, 23. Jiří Kolman, 36. Jiří Kolman, 36. Marek Lukeš, 39. Jiří Kolman, 45. Jan Lang - 15. Dominik Starý, 17. Kamil Kuneš, 21. Libor Zezula, 23. Libor Zezula, 32. Libor Zezula, 37. Kamil Kuneš, 39. Dominik Starý, 41. Josef Procházka, 43. Kamil Kuneš, 44. Kamil Kuneš; rozhodčí: Martin Klán - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: David Myslík -10 - Václav Chaluš ?; po třetinách: 3:1, 2:3, 4:6
44:57 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 9:10
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #91 Jan Lang, asistoval #99 Jiří Kolman (9:10)
44:33 Libor Zezula skouší trefit prázdnou Dynamobranku. Vedle.
43:50 Timeout FBC Dynamo Strakonice
43:50 GÓL FBC Sokol Vodňany! 8:10
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #8 Kamil Kuneš, asistoval #10 Jan Narovec (8:10)
42:56 Langoš vyslal ostrou pumelici těsně nad břevno.
42:14 GÓL FBC Sokol Vodňany! 8:9
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #8 Kamil Kuneš, asistoval #24 Dominik Starý (8:9)
42:14 Vodňany otáčí vývoj utkání na svoji stranu. Nikdo nevidí do hlav hráčům v utkání, ale nabízí se, že vidina konce sezóny pracuje.
40:30 GÓL FBC Sokol Vodňany! 8:8
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #22 Josef Procházka, asistoval #2 Libor Zezula (8:8)
40:30 Vodňanští 22&2 opět zasahují. Zblízka a nekompromisně. Srovnáno a čtyři minuty do konce.
38:42 GÓL FBC Sokol Vodňany! 8:7
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #24 Dominik Starý, asistoval #13 Lukáš Vojík (8:7)
38:24 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 8:6
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #99 Jiří Kolman, asistoval #8 Josef Lipovský (8:6)
36:48 GÓL FBC Sokol Vodňany! 7:6
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #8 Kamil Kuneš bez asistence (7:6)
35:55 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 7:5
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #4 Marek Lukeš, asistoval #99 Jiří Kolman (7:5)
35:46 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 6:5
34:31 Pan Zezula pálí opět nad.
33:11 David drží. Právě likviduje individuální akci nerozeznaného vodňanského hráče vytrčením nohou vpřed. Míč kryje pod nohama, přes ně letí onen soupeř. Verdikt zní, čistá hra.
31:23 Bohužel nyní se Dynamo dostalo do situace, jestli vůbec sezónu zakončí výhrou.
31:18 GÓL FBC Sokol Vodňany! 5:5
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #2 Libor Zezula, asistoval #9 Zdeněk Špaček (5:5)
31:03 Jiřinu tlačí na zteč vidina blízkého vrcholu kandského bodování soutěže.
30:01 Zahájena poslední akademická čtvrthodinka této sezóny. Snad ji jen Dynamo nepročeká na soupeře.
29:00 Máme za sebou asi pět minut hry bez přerušení. Je znát vodňanská chuť otočit vývoj utkání. Dynamo se brání zatím úspěšně.
22:56 GÓL FBC Sokol Vodňany! 5:4
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #2 Libor Zezula bez asistence (5:4)
22:56 Píšeme gól #dva bez
22:32 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 5:3
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #99 Jiří Kolman, asistoval #15 Filip Vaněček (5:3)
21:01 DynamoDejv lape Liborův projektil mířený do vyngle. V hale to jen zahučelo.
20:15 GÓL FBC Sokol Vodňany! 4:3
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #2 Libor Zezula, asistoval #39 Matěj Iral (4:3)
20:05 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 4:2
19:15 DynamoLáďa zmobilizoval síly. Je ho plná útočná polovina. Nejdřív vybojoval míč, pak vyzval Kolmiče ke skórování. Z následného závaru byl Láďa první na míčku, aby skóroval, zatloukl míček, ale ten letěl vedle branky.
18:25 Vodňanský Zezula zbaběle vyhazuje míč na Dynamopůlku.
17:26 Na hrací ploše je první Dynamoúderná formace. Míček jezdí až není vidět. Skončil za mantinelem.
16:50 Dynamo zahajuje první přesilovku s druhou formací. Po rozehrání a několika přihrávkách se hra přesunula na Dynamopolovinu a rozehrávají z rohu hráči Vodňan.
16:30 Vyloučen hráč #10 Jan Narovec družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za bránění ve hře
16:06 GÓL FBC Sokol Vodňany! 3:2
16:06 David po inkasování dalšího gólu si věc přišel vyříkat s časoměřičem a druhým brankářem v jedné osobě. Prý za tento gól může časoměřič.
14:59 Vodňany se tlačí do šancí, chtějí přesně zakončit z každé šance. Naštěstí je likviduje téměř neprůstřelný DynamoDavid, který přijel na poslední utkání sezóny již plně rozcvičen z dopolední směny.
14:49 GÓL FBC Sokol Vodňany! 3:1
14:29 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 3:0
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #4 Marek Lukeš, asistoval #91 Jan Lang (3:0)
10:15 Dynamo postavilo totálně děravou zeď. Naštěstí její průstřel ze srandardky zneškodnil Dejv v Dynamokase.
09:15 Vidíme první pozemák tohoto utkání. Jak jinak než z hole Štajny. Brankář ovšem vyráží.
08:23 Hra je v lehké převaze na čepelích Dynama, ale Vodňany jsou připravené trestat každé zaváhání.
07:15 Minutka vodňanských pod tlakem Dynama končí vyhasnutím všech zadělaných příležitostí.
04:47 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:0
03:50 Dynamo hraje toto utkání bez své hvězdné stálice, která se dnes stěhuje na novou adresu.
02:36 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 1:0
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #99 Jiří Kolman, asistoval #1 David Myslík (1:0)
02:36 Z protiútoku vedeném Kolmičem a doplněném Dušanem jde Dynamo do vedení. Za zmínění stojí, že protiútok založil náš Dejv svým ostrým mířeným výhozem.
02:33 Rozebraná obrana Dynama málem inkasovala z tutovky. Nakonec zatáhl za záchrannou brzdu Štajny.
01:16 Libor Zezula zahajuje nahozením vedle branky za mantinel.
00:00 Vítáme divačky a diváky u posledního utkání této sezóny. Dynamo hostí borce z Vodňan.