• 43 42:09
    1:16
    ()

FbK Orlicko-Třebovsko - Tatran Střešovice B 1:16
branky: 7. Denisa Nádvorníková - 1. Eliška Hásková, 4. Alžběta Koníčková, 5. Barbora Horáková, 7. Nikola Šrajerová, 10. Anna Řapková, 16. Adéla Haaszová, 23. Tereza Kruzselláková, 24. Stella Matyášová, 25. Šárka Marvalová, 27. Šárka Marvalová, 33. Kateřina Fialová, 37. Kateřina Horáková, 37. Šárka Marvalová, 38. Mariana Slabová, 39. Kateřina Horáková, 43. Kateřina Fialová; rozhodčí: Tereza Brožková - Ondřej Neumann; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Anna Krejčová 25 - Kristýna Bartošová 9; po třetinách: 1:5, 0:5, 0:6
45:00 Střely ve 3. části: 4:17
45:00 Tatranské hráčky vyhrávají v poměru 1:16
44:40 Golmanka OT si zapisuje hezké zákroky nohou
42:45 Hásková netrefuje míček před prázdnou bránou
42:10 Fialová přidává 2. branku na své konto
42:09 GÓL Tatran Střešovice B! 1:16
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #6 Kateřina Fialová bez asistence (1:16)
41:50 Všechny střely hostů končí v bloku
40:35 OT ubránilo oslabení
39:48 Bernatová pouze do tyčky
38:35 Vyloučen hráč #32 Nikola Matyášová družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
38:24 Horáková z mantinelu střílí na zadní
38:23 GÓL Tatran Střešovice B! 1:15
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #35 Kateřina Horáková, asistoval #52 Šárka Marvalová (1:15)
37:13 Tyčka zvoní po šanci Jůzové
37:02 Další branka v síti OT od Slabové
37:01 GÓL Tatran Střešovice B! 1:14
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #7 Mariana Slabová, asistoval #6 Kateřina Fialová (1:14)
36:39 Marvalová bekhendem ze vzduchu zkompletovává hattrick
36:38 GÓL Tatran Střešovice B! 1:13
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #52 Šárka Marvalová, asistoval #35 Kateřina Horáková (1:13)
36:09 Horáková nekompromisně zakončuje v přesilovce
36:08 GÓL Tatran Střešovice B! 1:12
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #35 Kateřina Horáková, asistoval #83 Tereza Kruzselláková (1:12)
36:02 Vyloučen hráč #16 Anna Jůzová družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
35:15 Koníčková pro nahrávce Fialové střílí pouze do golmanky
32:10 Bartošová vysílá Fialovou a je z toho 11. branka Tatranu
32:09 GÓL Tatran Střešovice B! 1:11
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #29 Kristýna Bartošová (1:11)
30:15 Nováková v nebezpečné pozici
30:00 Střely ve 2. části: 5:14
29:52 Bartošová podržela svůj tým
28:00 V šanci 2 na 0 hráčky z OT netrefují bránu
26:49 Další gól na trase Kruzselláková-Marvalová
26:48 GÓL Tatran Střešovice B! 1:10
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #52 Šárka Marvalová, asistoval #83 Tereza Kruzselláková (1:10)
25:20 Budinová kouzlí na hřišti, ale její spoluhráčky se do brány po její nahrávce nestrefují
24:56 Marvalová ze vzduchu dává další gól po nahrávce Kruzsellákové
24:55 GÓL Tatran Střešovice B! 1:9
23:08 Matyášová se dokázala zpoza brány vykličkovat pře a dává další gól
23:07 GÓL Tatran Střešovice B! 1:8
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #11 Stella Matyášová bez asistence (1:8)
22:19 Kruzselláková se konečně trefuje
22:18 GÓL Tatran Střešovice B! 1:7
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #83 Tereza Kruzselláková bez asistence (1:7)
15:30 GÓL Tatran Střešovice B! 1:6
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #32 Adéla Haaszová, asistoval #17 Anna Řapková (1:6)
15:00 Střely v 1. části: 1:10
14:56 Šrajerová pálí z každé pozice
13:21 Tatranské hráčky semkly svoje protihráčky na velkém brankovišti, avšak gól se jim nedaří vstřelit
13:15 Vyloučen hráč #89 Vanesa Haitová družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání
09:43 GÓL Tatran Střešovice B! 1:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #17 Anna Řapková, asistoval #6 Kateřina Fialová (1:5)
06:51 Nádvorníková dává první gól do sítě Bartošové
06:50 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #38 Denisa Nádvorníková bez asistence (1:4)
06:43 První gól Šrajerové po návratu ze zranění
06:42 GÓL Tatran Střešovice B! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #23 Nikola Šrajerová, asistoval #31 Markéta Bernatová (0:4)
05:50 Vyloučen hráč #38 Denisa Nádvorníková družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
05:50 Hráčky v červeném si zahrají první přesilovku
04:26 GÓL Tatran Střešovice B! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #8 Barbora Horáková, asistoval #31 Markéta Bernatová (0:3)
04:11 Kruzselláková si vymíchává všechny hráčky, ale do brány se netrefuje
03:36 GÓL Tatran Střešovice B! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #10 Alžběta Koníčková, asistoval #32 Adéla Haaszová (0:2)
03:26 Starší Koníčková se trefuje před bránou z první
02:40 Šrajerová střílí, ale golmanka chytá
00:50 Eliška Hásková otevírá skóre zápasu
00:49 GÓL Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #14 Eliška Hásková bez asistence (0:1)
00:00 Vítejte u posledního vzájemného zápasu této sezony mezi týmy FbK Orlicko-Třebovsko a Tatranem Střešovice