6

5

8.

Florbal Ústí - Bulldogs Brno 6:5pn
branky: 4. Jan Tůma, 5. Martin Hrabánek, 6. Tomislav Matějka, 29. Martin Hrabánek, 43. Jan Samuel Polák, N Martin Hrabánek - 19. Richard Kalousek, 35. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 36. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 49. Tobiáš Hude, 57. Jakub Tesárek; rozhodčí: Josef Monzer - Jiří Jelínek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 21 - Matěj Plšek 0, Martin Koudelka 28; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2, 0:0
Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Stejně jako včera jsme prospali úvod utkání a v páté minutě to bylo 0:3. Po tomto nepochopitelném začátku jsme začali konečně hrát a hlavně běhat. Hra na hřišti se vyrovnala. Od druhé třetiny už jsme přebírali otěže utkání, ale stačilo to pouze na vyrovnání. I přes to jsme měli při hře 5 na 5 i 3 na 3 dost šančí na to zápas vyhrát i větším gólovým rozdílem. V dovednostní soutěži byli šťastnější domácí.
Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes od nás velmi dobrý vstup do utkání, ale poté jsme trochu přestali hrát a soupeř se dostal do hry. Každopádně jsem rád, že jsme utkání zvladli a vyhráli a z toho mám velkou radost, ze se mohu s klukama rozloučit výhrou. Všem přeji, ať se jim daří nejen ve florbalovém životě a zápasy budu sledovat i nadále. Děkuji také rodičům a pořadatelům.
8 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #14 Martin Hrabánek a vstřelil rozhodující gól (6:5).
8 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #75 Richard Kalousek , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #39 Jan Samuel Polák a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #61 Martin Svatoň a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #75 Richard Kalousek a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #29 Aleš Vlach , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #61 Martin Svatoň , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #29 Aleš Vlach a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #60 Tadeáš Svozil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #16 Tadeáš Weber , ale gól nevstřelil.
58:52 Timeout Florbal Ústí
58:52 Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hude družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
56:16 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #66 Maximilián Buraj (5:5)
56:16 Brno vyrovnává.Postaral se o to Jakub Tesárek
56:05 Koudelka v bráně čaruje
55:27 Brno svou přesilovou hru nevyužilo
54:25 Svatoň trefil blok 3 hráčů Ústí
54:17 Bule na půlce hostí
54:09 Svozila střela od půlky trefila blok Ústí
53:27 Vyloučen hráč #19 Ondřej Trčka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
53:27 Brno bude mít možnost k vyrovnání v podobě přesilové hry
50:36 Trčkovi střela sjela z čepele
50:19 Tesárkova střela z první míří vedle brány
48:58 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #39 Tobiáš Hude, asistoval #96 Dominik Novák (5:4)
48:58 Brno dává gól z dorážky
46:21 Tesárkova střela z úhlu gólem nekončí
44:55 Hrabánkova střela mezi nohy golem nekončí
43:33 Kalouškův pokus o přehození brenkaře končí za mantinelem
42:50 Ústí zase odskakuje do 2 brankového vedení
42:00 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #19 Ondřej Trčka (5:3)
35:38 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #75 Richard Kalousek (4:3)
35:38 Vidailac vymetl co se jen dalo a jeho střela od půlky končí gólem
34:51 Dobosz vychytal Kalouska
34:20 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #60 Tadeáš Svozil (4:2)
28:10 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #19 Ondřej Trčka (4:1)
27:19 Tesárek zachytil přihrávku Vlacha
26:50 Vlachova střela míří mimo bránu
26:34 Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
18:58 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #61 Martin Svatoň (3:1)
05:10 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #15 Theodor Huber (3:0)
05:10 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Martin Koudelka družstva Bulldogs Brno
04:51 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (2:0)
03:50 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #39 Jan Samuel Polák (1:0)
02:50 Dobosz chytá
01:30 Vlachovu střelu chytá Plšek