5:8
    Dominik BÜRGER
    (Kyselka)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:8
branky: 7. Vojtěch Vosátka, 18. Tomáš Fryš, 38. Adam Václav Kyselka, 47. Tomáš Fryš, 60. Dominik Bürger - 5. Kryštof Šejnost, 13. Filip Šimek, 16. Adam Sláma, 17. Filip Šimek, 17. Ondřej Štefek, 25. Filip Kovářík, 51. Jakub Čech, 55. Matěj Kulhavý; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Jan Sysel; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 32 - Josef Šedivý 23; po třetinách: 2:5, 1:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Dneska od nás není co hodnotit, protože jsme tu téměř nebyli. Gratulace soupeři.
60:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): Nejlepší výkon roku jsme si schovali až na konec. Těší mě, že jsme plnili, co jsme si řekli a co trénujeme. Děkujeme soupeři za velmi kvalitní utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
59:30 Domácí v poslední minutě ještě zvládli vstřelit gól při hře v šesti ale výsledek to výrazně nemění.
59:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (5:8)
57:34 Domácí brankář se vrací zpět. Bohemka už teď z posledních sil pouze obléhá bránu Chodova.
56:01 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
56:01 Domácí si berou time. Jdou do hry bez gólmana
54:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Matěj Kulhavý, asistoval #28 Kryštof Šejnost (4:8)
54:31 Hosté opět navyšují svůj náskok. Zdá se že je rozhodnuto.
53:10 Utkání je velmi drsné, i přes to že to tak nevypadá z výpisu trestů.
50:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #89 Matěj Kulhavý (4:7)
50:55 Chvilkové zaváhání domácích v obraně končí dalším navýšením náskoků hostů.
49:33 Domácí se neustále snaží dostat k gólové příležitosi. Hosté se teď pouze brání jejich útokům.
46:01 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #61 Lukáš Rada (4:6)
46:01 Bohemians opět ukusuje z náskoku hostů, tentokrát po souhře Lukáše Rady a Tomáše Fryše.
45:10 Bohemians tlačí na chodovské, ale ti mají zápas stále pod kontrolou.
41:58 Oba tými nastupují do třetí třetiny s plnýn nasazením. Zdá se stále není nic rozhodnuto.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
37:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #16 Tomáš Fryš (3:6)
37:48 Umístěná střela domácích končí v síti hostů. Domácí se usilovně snaží vrátit zpět do utkání.
36:40 Domácí brankář předvádí precizní zákrok na střelu z nebezpečné vzdálenosti.
35:01 Hra stále stagnuje. Domácí se zdají být více aktivní zatímco hosté v obraně čekají na protiútok.
32:17 Ani jeden z týmů se nedokáže dostat do příznivé situace. Hra se momentálně odehrává spíše na středu.
29:26 Oba tými hrají na hranici pravidel. Panuje zde zdánlivá nevraživost mezi oběma manšafty.
26:18 Hosté jsou zatím výrazně aktivnější v celém utkání.
24:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #64 Matěj Langr (2:6)
24:39 Po zmatku v brankovišti domácích střílí hosté svůj šestý gól.
23:06 Druhá nepodařená přesilovka, tentokrát ze strany hostů. Padne dneska vůbec gól z přesilové hry?
22:27 Domácí se dostali k gólové šanci ale střelu zabránil brankář hostů.
21:06 Vyloučen hráč #62 Jakub Nový družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
21:06 Hosté začínají třetinu přesilovkou.
20:00 Střely v 1. části: 7:19
19:35 První třetina se chýlí ke konci. Hosté ukázali vysoké nasazení, zatímco domácí zatím těžko udržují krok.
17:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
17:03 Výbroná náhra před bránu končí gólem pro domácí.
16:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #44 Filip Kovářík (1:5)
16:24 Hosté teď vstřelili dva rychlé góly a dostávají se do čtyř brankového vedení.
16:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #4 Robert Petr Koudelka (1:4)
15:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #89 Matěj Kulhavý (1:3)
15:43 Hosté znovu ukazují skvělou aktivitu před bránou domácích a střílí tak svůj třetí gól.
14:22 Tlak na obou stranách, hosté však stále vedou
12:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #57 Ondřej Štefek (1:2)
12:34 Chodovští potrestali domácí po nevydařené přesilovce gólem.
11:59 Hráčům Bohemians se nedaří dostat do správného tempa v této přesilovce.
10:21 Vyloučen hráč #25 Matěj Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
10:21 Domácí zahajují svou přesilovou hru.
08:40 Hosté se dostávají do několika přečíslení za sebou ale nedokázali je zatím proměnit.
06:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #6 Vojtěch Vosátka, asistoval #55 Samuel Kopejtko (1:1)
06:20 Domácím se díky přesné střele povedlo srovnat.
05:39 Nebezpečná střela proletěla kolem branky hostů. Jen těsně minula tyč.
04:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #79 Jakub Čech (0:1)
04:45 Hosté se díky chybě domácích dostávají do vedení.
00:23 Nebezpečná střela skákala v brankovišti domácích. Hosté nasadili útok od začátku