2
    Martin TOMEK
    hra na zemi

PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 11:7
branky: 17. Ondřej Vázler, 17. Michal Antonín Malhocký, 18. Adam Bureš, 21. Ondřej Vázler, 28. Vojtěch Zach, 33. Jakub Klápa, 41. Jakub Klápa, 41. Ondřej Vázler, 46. Adam Karel, 51. Tomáš Kamarýt, 55. Adam Karel - 8. Matěj Vrátný, 13. Martin Kovář, 16. Patrik Vykoupil, 20. Martin Kovář, 36. Matěj Vrátný, 37. Marek Zabral, 43. Martin Kovář; rozhodčí: David Hejzlar - Jakub Tázler; vyloučení: 3:5; využití: 1:3; diváků: 48; zásahy brankářů: Filip Juzl 4, Lev Kliment 5 - David Hloušek 30; po třetinách: 3:4, 3:2, 5:1
60:00 Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér): Počítali jsme, že dnes nějaké branky dostaneme. Vzali jsme si takřka polovinu týmu z dorostu, ale 7 obdržených gólů je strašně moc. Nicméně potřebujeme dávat mladíkům prostor a děkuji hráčům, že vždy dokázali stáhnou náskok soupeře a otočit zápas. Děkujeme soupeři, děkujeme divákům za podporu v takto pozdí čas.
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Dobrý vstup do utkání, kde jsme byli maximálně efektivní. Bohužel jsme doslova soupeře dostali do hry z našich fatálních chyb, kde se soupeř dostal k brankám téměř z ničeho. Druhá třetina jednoznačně ve prospěch Tatranu. Bohužel, začátek poslední třetiny hovoří za vše a bylo po utkání. Klukům děkuji za velice povedený výkon a jejich práci. Soupeři gratuluji.
60:00 Střely ve 3. části: 15:5
59:41 Karel ze stejné pozice jako mnohokrát předtím před bránou přestřeluje
58:24 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra na zemi
57:13 Tuma zaběhl za bránu a přihrál na Karla který ze špatné pozice netrefil bránu
54:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #36 Jakub Klápa (11:7)
54:51 Vteřnu po návratu Vrátného se Karel chopil míčku a vystřelil rychlou střelu k tičce
52:50 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
52:41 Třináct vteřin do konce prvního trestu a Tatran se pokouší o další pozici pro střelu
51:30 Tatran rychle posouvá balonek a Klápa z pravého mantinelu z první netrefil bránu
51:04 Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #14 Kryštof Klement (10:7)
50:27 Kryl z výběhu skoro před brankářem dobře posunul na Klápu který promáchl
47:58 Přečíslení 2 na 1 Pecka zakončil přihrávkou na Kučeru kterému zpětná přihrávka sjela
47:20 Balonek se odrazil na Kováře který z první zápěstím trefuje Klimenta
45:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (9:7)
45:36 Karel z otočky trefil golmana který odrazil balonkek až za čáru
44:49 Malhocký na Kryla který z první netrefil odkrytou bránu
44:04 Malhocký sklepl balonek Klápovi který z výběhu trefuje břevno
43:03 Malhocký na středu posílá na Klementa který z pravého mantinelu z první netrefuje bránu
42:58 Vyloučen hráč #99 Patrik Vykoupil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
42:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #42 Jindřich Žalud (8:7)
42:13 Bureš krátce po zahájení přesilovky pod tlakem sám na golmana ale do zakončení se nedostal
42:10 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kamarýt družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
41:45 Ostrava se drží na balonku ale teď Malhocký te středu přihrál na spoluhráče který přestřeluje
40:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Ondřej Vázler z trestného střílení (8:6)
40:32 Vázler si Hlouška vymýchal a backhandem umístil pod břevno
40:32 Domácí pojedou nájezd
40:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #4 David Kryl (7:6)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Lev Kliment družstva PSN Tatran Střešovice
40:00 Střely ve 2. části: 15:4
39:59 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
39:59 Vteřinu před koncem je tu vyloučení
39:28 Javorský sám na brankáře, Juzl si připisuje výborný zákrok
36:45 Klápa z blízka vystřelil nebezpečnou střelu kterou Hloušek výborně zblokoval
36:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #22 Adam Javorský (6:6)
35:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #9 Tomáš Hodulík (6:5)
33:40 Muhlfat z rohu nahodil před bránu kde Hloušek stihl sevřít balonek takže se Tuma k zakončení nedostal
32:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:4
32:03 Kryl se vymotal před bránou a přihrává na volného Klápu který navzdory špatné pozici zakončuje
30:36 Tatran se drží na balonku ale zatím se jim nedaří vytvořit nějakou akci
29:35 Kučera na Pecku který golfákem střílí do bloku
28:26 Karel získal balonek a z blízka netrefil bránu
27:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #61 Vojtěch Zach, asistoval #35 Jakub Šolle (5:4)
27:01 Po standartce Bureš zaběhl za bránu a zkusil Michigann
25:04 Ostrava odevzdala balonek Švarc z otočky vyzkoušel připraveného Hlouška
24:58 Rychlá hra si vyžádala další oběť a to je Jakub Šolle která ale vypadá že to rozchodí
24:41 Další zraněný na straně hostů ale vypadá to že ho křeč nevyřadí ze zápasu
24:14 Hra nabrala hodně rychlé tempo na obou stranách a Kryl vystřelil ze středu
23:30 Karel získal balonek vyběhl po pravém mantinelu posunul na Švarce který netrefuje
22:08 Vykoupil se dostal až před Juzla kde golman stihl zalehnout
21:14 Tatran se drží na balonku a Ostrava dělá chyby
20:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Ondřej Vázler, asistoval #64 Jonáš Tuma (4:4)
20:52 Tuma v rychlosti střílí odražený balonek doráží Vázler
20:01 Buly vyhrává Tatran
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář bez asistence (3:4)
18:24 Ostrava hraje další přesilovku ale Tatranu se podařilo balonek odpálit
18:19 Vyloučen hráč #27 Matěj Kučera družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky
17:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (3:3)
17:27 Bureš vybíhá ze středu a střílí Hlouškovi pod ruku
16:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký bez asistence (2:3)
16:40 Malhocký se otáčí u levého manitnelu a umisťuje balonek k tičce
16:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Ondřej Vázler, asistoval #8 Adam Bureš (1:3)
16:03 Po náhozu do brány od Tumy Bureš úspěšně doráží
15:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #22 Adam Javorský (0:3)
15:00 Chmelař vyběhl středem a rychlou střelou zápěstím vyzkoušel Juzla
12:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #92 Martin Tomek (0:2)
12:28 Vrátný vyběhl po pravém mantinelu a posouvá před bránu na volného Javorského který zvyšuje skore
10:59 Ostrava odevzdala balonek a Tatran pokračuje v rychlém tempu
10:58 Jeden z Ostravských hráčů teď leží na zemi a vzhledem k tvrdé srážce s Klementem asi nebude moci pokračovat
10:37 Klápa z levého mantinelu trefuje postranní síťku
08:52 Kociánův backhand z blízkosti nepřekvapil Juzla
07:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #42 Jindřich Žalud (0:1)
07:57 Po několika pokusech o střelu a jednom břevnu Matěj Vrátný posouvá Ostravu do vedení
07:40 Ostrava přehrává balonek a hledá pozici ke střele
07:34 Vyloučen hráč #36 Jakub Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
07:00 Hodulík poslal nebezpečnou střelu z otočky na kterou Juzl stihl rychle zareagovat
06:40 Vázlerovi se nepodařil break a Ostrava má balonek
06:05 Karel získal balonek a ze středu přestřelil bránu
05:22 Zabral v rychlosti nezpracoval nahrávku která mu šla před bránu
04:52 Následuje standartka z rohu Ostravy
03:18 Po standartce z rohu Tuma nahrál Karlovi který před bránou trefuje Hlouškovu přilbu
02:24 Aktivní press hostujích útočníků brání Burešovi v jakémkoliv pokusu o útok
01:39 Klápa zkusil ze středu ale Hloušek vyráží
00:47 Ostrava získala balonek a pokusila se o neúspěšný break
00:00 Úvodní buly vyhrává Taran
00:00 Vítáme diváky na 17. kole CE soutěže Juniorů kde se proti sobě utká PSN Tatran Střešovice x FBC ČPP Bystroň Group Ostrava