60
  • 60 59:19
    Štíři

FBC Štíři Č. Budějovice - FB Hurrican Karlovy Vary 5:6
branky: 9. Jáchym Peprný, 16. Adam Tůma, 25. Samuel Starčevský, 32. Matyáš Cajthaml, 36. Jaroslav Studenovský - 7. Radim Šlechta, 28. Radim Šlechta, 34. Josef Terla, 49. Rudolf Voják, 53. Samuel Starčevský, 59. Marek Owczarzy; rozhodčí: David Staněk - Patrik Plocha; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 15 - Marek Matějka 18; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Trenér): Souhlasím s kolegou, myslím, že jsme předvedli bojovný výkon, zápasu by slušelo prodloužení, soupeř měl při posledních dvou pořádnou porci štěstí a odváží si všechny. Dnes proti nám byly bohužel Vary i Milevsko.
60:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Dnešní zápas rozhodně nebyl tolik o florbalu, byl o bojovnosti, morálu, obětavosti a o emocích. Po dlouhé době stálo zase štěstí při nás a odvážíme si tři body.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:19 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:19 Domácím a divákům domácích začíná být mdlo.
58:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy bez asistence (5:6)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:23 NAPĚTÍ STOUPÁ.
57:12 Atmosféra je tak hustá, že by se dala krájet jako dortík od babičky.
56:52 Ruda to neudělal správně, podle trenéra hostů.
52:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský (5:5)
52:44 Hosté právě dorovnali.
50:08 Přesnost bombardování byla během 2. světové války velmi špatná, proto se na zájmové cíle podnikaly opakované kobercové nálety, aby alespoň část svržených pum udělala svoji práci, něco podobného vidíme na hřišti.
48:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #38 David Pudil (5:4)
47:39 Vyloučen hráč #55 Adam Tůma družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
43:53 Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
43:53 Domácí hrají přesilovou hru, divácí očekávají góla.
42:45 Můžeme vidět mnoho ikonických zákroků.
41:39 Ikonická třetina začíná čím dál vrcholit.
41:21 Všichni si zde ve sportovce myslíme, že tato třetina bude ikonická
41:11 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:02 Hra začíná být velmi pod tlakem.
35:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský, asistoval #10 Khac Nhat Trinh (5:3)
34:23 Hosté mají šanci dorovnat při přesilové hře.
33:37 Vyloučen hráč #10 Khac Nhat Trinh družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
33:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Josef Terla, asistoval #33 Václav Müller (4:3)
31:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #29 Lukáš Michal (4:2)
29:30 Domácí zkoušejí dlouhé střely do brány.
29:25 Vyloučen hráč #14 Josef Terla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
27:38 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta bez asistence (3:2)
27:38 Hosté začínají doháňet domácí.
24:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #23 Matyáš Cuřín (3:1)
24:02 Domácí se dostávají do vedení hned o dva góly.
22:34 Domácí mají na hale velkou podporu.
21:12 Toto utkání je velmi vyrovnané a napínavé.
20:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
20:00 A nyní je za námi první třetina.
19:59 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
19:00 Probíhá poslední miinuta první třetiny.
15:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #7 Matyáš Křivský (2:1)
12:34 Oba týmy mají velkou šanci na výhru.
08:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný bez asistence (1:1)
06:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (0:1)
01:23 Utkání je zatím velmi vyrovnané.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhráli hosté.
00:00 Vítám vás u dnešního zápasu.