• 60 59:56
    2
    Jakub BARTUŠEK

BLACK ANGELS YONEX - Asper Šumperk 8:6
branky: 2. Adam Barchánek, 7. Tomáš Vinkler, 10. Matěj Budínský, 16. Lukáš Procházka, 35. Lukáš Procházka, 46. Tomáš Vinkler, 54. Lukáš Procházka, 56. Ondřej Kroužek - 28. Jan Slavík, 30. Tomáš Macák, 40. Marek Opluštil, 50. Jan Jarmar, 51. Matěj Ivo Pírek, 54. Jan Jarmar; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Rudolecký 23 - Ondřej Žák 25; po třetinách: 4:0, 1:3, 3:3
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Dnes jsem velice rád, že se zápas zvládl za 3 body. Chyběla nám spousta opor, ale i přes nervy drásající koncovku, máme co jsme chtěli. Soupeře musím pochválit, zápas nezabalil a dělal nám od 2. třetiny velké problemy. Díky všem zůčastněným a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes jsme na začátku udělali pár chybiček a soupeř je hned využil, ale hra jako taková nebylo špatná. Zase jsme chvilku hledali sebevědomí. Musí se nám pár věcí povést, abychom začali věřit. I přes absentující opory jsem spokojený s tím jak sme se nevzdali, jen škoda některých faulů. Díky soupeři, rozhodčím i divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:56 Vyloučen hráč #31 Jakub Bartušek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za držení
58:21 Timeout BLACK ANGELS YONEX
55:30 Hosté to zkouší v šesti
55:09 Timeout Asper Šumperk
55:09 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 8:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #10 Ondřej Kroužek, asistoval #4 Matěj Budínský (8:6)
54:35 Vyloučen hráč #9 Samuel Strašil družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
53:22 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #60 Robin Bělík (7:6)
53:22 Procházka vrací Blackům vedení
53:01 GÓL Asper Šumperk! 6:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #38 Matyáš Valenta (6:6)
53:01 A začíná se od nuly
50:44 GÓL Asper Šumperk! 6:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #15 Tobiáš Doubrava (6:5)
50:44 Hosté snižují na rozdíl jediné branky
49:53 GÓL Asper Šumperk! 6:4
49:25 Budínský v dobré příležitosti střílí vysoko nad branku hostů
45:09 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #9 Matěj Hodač (6:3)
45:09 Hodač získal míček a předložil ho Vinklerovi, který se v samostatném útoku nemýlil
43:33 Kašpárek střílel v dobré šanci sám před bránou, ale trefil jen golmana hostů
42:28 Vyloučen hráč #9 Samuel Strašil družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:17 GÓL Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #39 Marek Opluštil, asistoval #23 Adam Jan Pírek (5:3)
34:38 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #29 Tomáš Horák (5:2)
30:50 Hosté zvýšili tempo hry a přínáší jím to šance
29:28 GÓL Asper Šumperk! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #21 Tomáš Macák bez asistence (4:2)
27:51 GÓL Asper Šumperk! 4:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #8 Jan Slavík, asistoval #39 Marek Opluštil (4:1)
27:51 Hosté střílí svůj první gól v utkání
25:26 Procházka po přihrávce Horáka netrefil odkrytou bránu
21:20 Hodač v dobré šanci trefuje jen Žáka do výstroje
20:00 Střely v 1. části: 12:8
18:20 Domací kontrolují hru s balonkem na jejich čepelích
15:30 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:0
13:46 Hosté si při přesilovce vypracovali několik šancí, ale Rudolecký je zatím stoprocentní
12:05 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hra rukou
09:58 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #15 Vít Kašpárek (3:0)
09:58 Domácí využili přesilovku a navyšují skóre na 3:0
09:10 Vyloučen hráč #15 Tobiáš Doubrava družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
06:11 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #87 Jan Slosiarik (2:0)
06:11 Slosiarik vybojoval míček za brankou hostů a předložil ho Vinklerovi a ten nekompromisně vymetl šibenici
05:30 Zajímavou standartku pro domácí zakončil Kroužek, ale jen do golmana hostů
04:00 Hra se přelévá ze strany na stranu
01:34 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #99 Lukáš Procházka (1:0)
01:34 Domácí se ujímají vedení
00:50 Hosté trefují břevno