1

2

3.

SOKOLI Pardubice - FbC Respect Hradec Králové 5:6pn
branky: 19. Ota Černohorský, 19. David Strnádek, 28. Max Malátek, 56. Michal Jeřáb, 58. Michal Jeřáb - 4. Jakub Wolf, 10. Jakub Nerad, 25. Prokop Hanzlík, 37. Ondřej Binar, 54. Jakub Wolf, N Jakub Vašata; rozhodčí: Daniel Jireček - Jiří Němec; vyloučení: 3:5; využití: 2:2; diváků: 98; zásahy brankářů: Jan Matějka 20 - Erik Zoubek 17; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:1, 0:0
Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Dnes se musel zápas přítomným divákům líbit. Jsem rád, že jsme napravili páteční zaváhání a získali dva body. Škoda ztraceného náskoku ze závěru zápasu, ale soupeř si věřil a pressingem nás donutil k chybám, takže si to zasloužil. Díky celému týmu za předvedený výkon a soupeři za fér zápas.
Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Dobrá atmosféra, derby až do konce, mrzí mě že jsme nepotvrdili body z pátku, ale v tomhle je náš sport krásný a krutý.  nDěkujeme za zápas.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Respect Hradec Králové hráč #44 Jakub Vašata a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #8 Tomáš Macháček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Respect Hradec Králové hráč #5 Andrej Janda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #88 Matyáš Vašíček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Respect Hradec Králové hráč #99 Ondřej Binar a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #37 Vojtěch Král a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
62:35 Wolf zkouší ,,zoro" na domácího brankáře.
60:48 Timeout SOKOLI Pardubice
60:01 Máme tu prodloužení 3 na 3.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
58:46 Timeout FbC Respect Hradec Králové
58:46 Vyloučen hráč #70 Ondřej Prášek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
57:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #37 Vojtěch Král (5:5)
56:42 Sokoli konečně začínají střilet, bohužel až ke konci poslední třetiny kdy stále mají 1 gólové manko
55:36 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb bez asistence (4:5)
53:25 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #97 Přemek Hanzlík (3:5)
48:26 Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
44:36 Hradec má ve třetí třetině problém trefit bránu, zatím všechny střely jdou mimo.
42:00 Binar minul jedinečnou šanci do prázdné brány, která by posunula Hradec do 2 gólového vedení.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
37:19 Přemek Hanzlík jako první v dnešním utkání láme florbalku.
36:00 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #95 Matěj Kremeník (3:4)
34:39 Hra se odehrává ve vysokém tempu, ale s minimálním početm střel.
29:30 Kvasil zastavuje protiútok Hradce.
27:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek, asistoval #88 Matyáš Vašíček (3:3)
27:22 Sokoli se po minutě v přesilovce dostávají k balónku.
26:42 Sokoli mají možnost využít dnešní již čtvrtou přesilovku.
26:17 Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
26:11 Binar v souboji u mantinelu ztrácí botu.
24:33 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #97 Přemek Hanzlík (2:3)
23:03 Vyloučen hráč #39 Jan Vosáhlo družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za vysoká florbalka
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #19 Matěj Švadlenka (2:2)
18:52 Hosté špatně střídají a Sokoli využívají tuto chybu a připisují si druhou branku.
18:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #20 Adam Černý (1:2)
17:43 Bondy po třetí vyloučen v první třetině.
17:31 Vyloučen hráč #25 Max Bondy družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi
16:56 Sokoli nevyužili ani druhou dnešní přesilovku.
14:08 Vyloučen hráč #25 Max Bondy družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry
13:14 Puchner trefuje pouze vrchní tyč.
11:40 Vyloučen hráč #25 Max Bondy družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
09:49 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #95 Matěj Kremeník (0:2)
08:59 Máme tu první přesilovku dnešního derby.
08:49 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
06:39 Domácí tlačí až za soupeřovou brankou po obdrženém gólu.
03:57 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #29 Petr Szturc (0:1)
00:38 Po špatné rozehrávce od Hradeckých útočníků, Král si připisuje první střelu na Zoubka.
00:01 Úvodní vhazování získává tým hostů.