60
  • 60 59:28
    Black Angels

SOKOLI Pardubice - BLACK ANGELS YONEX 5:8
branky: 24. Ota Černohorský, 27. Ondřej Machatý, 28. Matěj Tlučhoř, 29. Ondřej Machatý, 59. Ondřej Machatý - 19. Jakub Bartušek, 25. Matěj Lubas, 36. Jakub Kovanda, 42. Adam Štyler, 52. Lukáš Procházka, 55. Adam Štyler, 57. Lukáš Procházka, 58. Matěj Lubas; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 9 - Tomáš Rudolecký 9; po třetinách: 0:1, 4:2, 1:5
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Od nás velmi dobrý výkon, který body nepřinesl. Byli jsme dobře připraveni, ale nedaly naše vyložené šance. Zápas nám prohrála vlastní nedisciplinovanost. Gratulujeme soupeři.
60:00 Komentář hostů Mikulášek Roman (Trenér): Další důležitá výhra na cestě za našim cílem, která se dnes nerodila vůbec jednoduše. Spousta fatálů, která několikrát vrátila dobře připravené domací do zápasu. Musíme si to z videa rozebrat a poučit se. Díky soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:28 Timeout BLACK ANGELS YONEX
58:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #40 Vojta Čapek (5:8)
57:49 O vítězi dnešního utkání je rozhodnuto.
57:23 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #31 Jakub Bartušek (4:8)
56:28 Procházka dnes hraje skvělé utkání. Na svém kontě má již 4 kanadské body.
56:01 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka bez asistence (4:7)
55:12 SOKOLI zkouší hru v šesti.
54:59 Timeout SOKOLI Pardubice
54:54 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #12 Matěj Lubas (4:6)
54:54 Kapitán ANGELS krásně vymetl pavučiny v brance Ujce. Hosté vedou o dvě branky.
54:31 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:41 Král teď důrazně dohrál jednoho z hráčů hostů u mantinelu. Rozehrávku mají BLACK ANGELS.
51:20 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #12 Matěj Lubas (4:5)
51:20 Procházka se dostal do úniku a prostřelil Ujce.
51:15 Šimák z poloviny hřiště netrefil branku ANGELS.
49:46 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Koštialik družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hra rukou
49:46 SOKOLI mají skvělou příležitost vstřelit branku. Koštialik zahrál jasně rukou.
46:24 Puchner skvěle naše Vašíčka, ten ale z nadějné pozice netrefuje branku.
45:21 Hra se začíná přitvrzovat. Je jen otázka času, kdy budou rozhodčí opět vylučovat.
44:24 SOKOLI zvládli toto oslabení na jedničku.
42:24 Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
41:30 ANGELS budou hrát další přesilovku v krátkém sledu.
41:20 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:4
40:01 Třetí třetinu začínají ANGELS v početní výhodě.
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
39:28 Vyloučen hráč #57 Ondřej Machatý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
37:17 Jeden z hráču ANGELS zahodil Vašíčkovi hůl do hlediště. Dobrý, nikomu se nic nestalo, paní Kvasilová ukázala skvělý postřeh!
35:01 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #41 Jakub Kovanda, asistoval #29 Tomáš Horák (4:3)
35:01 BLACK ANGELS snižují ranou pod víko.
33:31 Procházka sám na Ujce, ten však předvedl skvostný zákrok pravou rukou!
32:19 Dnešní utkaní sleduje 57 diváků a jeden pes, děkujeme!
30:44 Michal Jeřáb teď nadvakrát proti brankáři hostů, ten však s přehledem vyráží.
28:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #13 Petr Vávra (4:2)
28:56 BLACK ANGELS udělali další chybu v obraně a Machatý nekompromisně trestá.
27:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #20 Adam Černý (3:2)
27:13 SOKOLI v rozmezí 25 vteřin otáčí skóre zápasu.
26:48 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
24:52 Vyloučen hráč #41 Jakub Kovanda družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
24:52 Podaří se Pardubicím vstřelit branku v přesilové hře?
24:00 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #99 Lukáš Procházka (1:2)
24:00 Dva slepené góly a v místní nafukovací hale je hned o dva stupně víc - tedy 13.
23:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #13 Petr Vávra (1:1)
22:10 Procházka reklamuje u rozhodčího, že byl na něj faul a měl by být nájezd. Rozhodčí je ale jiného názoru a zůstává ledově klidný.
20:01 Úvodní vhazování opět vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:3
18:10 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #31 Jakub Bartušek, asistoval #99 Lukáš Procházka (0:1)
18:10 Bartušek využil zmatku před brankou domácích a otevírá skóre dnešního zápasu.
16:39 Ujec dobrý zákrok proti střele Budínského.
15:19 Vašíček vyslal granát na branku BLACK ANGESl, Rudolecký připraven.
12:17 Aktuální počet střel na branku je 1:1. Zdravíme fanklub defenzivního florbalu.
11:20 Horák prokličkoval celé útočné pásmo Pardubic, ale k ohrožení branky se nedostal.
08:27 Vašíček prověřil Rudoleckého z poloviny hřiště. Brankář hostů v klidu chytá.
07:17 Střela Kvasila byla zblokována jedním z obránců hostů.
05:34 Obraz hry se celých 5 minut nemění. Pardubičtí kombinují na své polovině a nemůžou najít cestičku k brance Rudoleckého.
04:25 Strnádek teď využil své fyzické parametry a odstavil Procházku od míčku.
03:31 SOKOLI jsou většinu času na míčku a snaží se dostat postupnou rozehrávkou do útočného pásma.
01:41 Ujec úspěšný proti úprku Budínského.
00:54 Hra je zatím opatrná bez větších šancí.
00:01 Úvodní bule pro BLACK ANGELS.
00:00 Dnešní zápas začne z důvodu komplikací v dopravě o 10 minut později.