• 58 57:10
    2
    Petr BOCEK

Torpedo Havířov - Asper Šumperk 2:5
branky: 6. Jan Chmiel, 45. Patrik Tichý - 22. Marek Opluštil, 43. Tobiáš Doubrava, 45. Kryštof Novák, 47. David Holý, 53. David Holý; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 26 - Ondřej Žák 20; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:4
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dnešní zápas střídaly dobré i špatné pasáže. Jsem rád za zkušenosti, které získali naši dorostenci. Zápas rozhodl začátek třetí třetiny. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Dneska jsme odehráli skvělé utkání! Všichni hráči nechali na hřišti svoji duši a díky tomu se vezou body domů! Děkuji soupeři a rozhodčím za férové utkání. Zároveň přejeme hodně štěstí mužům v dnešním utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 5:16
59:00 Poslední minuta.
57:10 Vyloučen hráč #16 Petr Bocek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
56:55 Další tyčka hostí.
56:00 Šumperk stále plný elánu.
52:35 Zdá se že je rozhodnuto, střídačka Torpeda vypadá rezignovaně.
52:34 GÓL Asper Šumperk! 2:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #82 David Holý, asistoval #80 Vojtěch Vaníček (2:5)
51:52 Bocek překvapil Žaka, který jeho střelu malém pustil.
50:00 Další zákroky Vilíma, střely ve třetí třetině 2:9.
49:20 Torpedo je vývojem třetí třetiny úplně opařené a Šumperk si vytváří další šance.
46:11 GÓL Asper Šumperk! 2:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #82 David Holý, asistoval #21 Tomáš Macák (2:4)
46:11 Chyba Ryšky, přečíslení 2 na 1 a další branka v domácí síti.
45:38 Vilím zneškodnil velkou šanci na čtvrtý gól hostí.
44:39 GÓL Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #29 Kryštof Novák, asistoval #39 Marek Opluštil (2:3)
44:39 Dvě třetiny nic moc a teď se s brankami roztrhl pytel, Šumperk si ještě rychleji bere vedení zpět.
44:08 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (2:2)
44:08 Chytře zahraný volný úder a Torpedo rychle odpovídá.
42:25 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #15 Tobiáš Doubrava, asistoval #39 Marek Opluštil (1:2)
42:25 Rychlý protiútok a hosté jdou do vedení.
41:05 Do třetí třetiny vstoupili aktivněji domácí.
40:01 Třetí vhazování také pro domácí a jdeme do závěrečné třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
35:28 Dvě střely Řezáče lapeny a také hosté se ubránili.
33:26 Vyloučen hráč #17 Jan Zindulka družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
33:26 Vyloučeni také na druhé straně a přesilovku si po konci trestu zahrají i domácí.
32:49 Av zápětí čtvrtá, Vilím si branku dobře postavil.
32:11 Již třetí tyčka Šumperka v tomto zápase.
31:34 Vyloučen hráč #58 Jan Chmiel družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
31:34 Hosté budou mít k dispozici druhou přesilovku.
29:34 Žák si zapisuje dva dobré zákroky.
28:25 A tyčka také na druhé straně.
27:54 Mrowiec střelou z půlky orazítkoval břevno.
25:55 Vilím má nyní o poznání více práce než jeho kolega na druhé straně hřiště.
24:20 Hosté jsou daleko aktivnější než v úvodní třetině a Torpedo má problémy.
21:14 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #39 Marek Opluštil, asistoval #29 Kryštof Novák (1:1)
21:14 Šumperk začal třetinu hodně zostra a dočkal se vyrovnání.
20:01 Druhé buly opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:50 Torpédo se ubránilo.
18:20 Mrowiec drží balónek daleko od domácí branky.
17:50 Vyloučen hráč #91 Matěj Kuntoš družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
17:50 Hosté si zahrají první přesilovku.
17:14 Kuntoš v dobře šanci promáchl.
15:45 Tlak Šumperka domácí zvládli.
13:35 Šanci na vyrovnání měl Opluštil, Vilím jej skvěle vychytal.
12:04 Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
12:04 Vyloučen hráč #15 Tobiáš Doubrava družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
12:04 Vyloučeni na obou stranách, hrajeme ve čtyřech.
11:52 První větší šanci Šumperka kryje Vilím, následně trefili hosté tyčku.
10:37 Hosté jsou po delší době na útočné polovině.
08:40 Hosté jsou stále pod tlakem.
07:20 Ryška šel po nahrávce Kocurka sám na brankáře Šumperka, ale nevyzrál na něj.
06:35 První zákrok si do statistik zapisuje domácí Vilím.
05:15 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #19 Matěj Pezda (1:0)
05:15 Torpedo svůj úvodní tlak využívá a dostává se brzy do vedení.
04:49 Střelu Chmela vyráží Žák maskou.
03:30 Šumperk se zatím na míček nedostal.
02:15 A má na svém kontě další dva po závaru na malém brankovišti.
01:00 Žák si zapisuje první zákrok po střele Bombače.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí Torpédo.