• 60 59:25
    2
    Mikuláš WEINSTEIN

Horní Počernice Orka - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:10
branky: 4. Slavomír Trepera, 11. Slavomír Trepera, 28. Šimon Mestek, 45. Karel Říha, 48. Slavomír Trepera - 13. Lukáš Boček, 15. Matyáš Polzer, 16. Jeroným Škvařil, 21. Vojtěch Gut, 25. Jeroným Škvařil, 38. Marek Habler, 47. Jakub Drga, 52. Aleš Fanta, 57. Marek Habler, 58. Lukáš Boček; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Jaromír Péc; vyloučení: 3:5; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Adam Woller 21 - Šimon Večeřák 9; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:4
60:00 Komentář hostů Neděla Jakub (Trenér): Škoda obdržených branek na začátku, kvůli kterým jsme se dlouho dostávali do zápasu. Hru nám zbytečně kouskovali naše fauly po kterých jsme po zásluze byli vylučovaní a nemohli jsme se plynule dostat do hry. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Vedoucí): Škoda tolika individuálních chyb, v součtu s neproměněnými akcemi, je z toho další prohra. U konce se ukázaly naše rezervy v rámci fyzické kondice. Do přiště máme na čem pracovat. Díky soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
59:25 Vyloučen hráč #3 Mikuláš Weinstein družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #59 Matyáš Polzer (5:10)
56:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #14 Adam Drga (5:9)
52:45 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Gut družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
51:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta bez asistence (5:8)
48:03 Timeout Horní Počernice Orka
47:23 GÓL Horní Počernice Orka! 5:7
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #91 Slavomír Trepera z trestného střílení (5:7)
46:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #46 Jeroným Škvařil (4:7)
44:39 GÓL Horní Počernice Orka! 4:6
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #14 Karel Říha, asistoval #10 Matyáš Míka (4:6)
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:13 Vyloučen hráč #98 Lukáš Votoček družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
37:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #46 Jeroným Škvařil (3:6)
35:45 Vyloučen hráč #69 Václav Třešňák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
31:28 Vyloučen hráč #44 Marek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:32 GÓL Horní Počernice Orka! 3:5
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #10 Matyáš Míka (3:5)
26:48 Hosté v plném počtu
26:04 Vyloučen hráč #57 Jan Jaroš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
26:04 Hraje se 4 na 4
24:48 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
24:48 Domácí mají druhou přesilovou hru.
24:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #44 Marek Habler (2:5)
23:09 Zatím druhá třetina přináší stejný scénář jako třetina první, kdy hosté hrají na polovině domácích a mají míček pevně pod kontrolou.
20:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #9 Aleš Fanta (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 5:9
16:29 Vyloučen hráč #44 Marek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky
15:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #41 Jakub Drga (2:3)
14:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #59 Matyáš Polzer, asistoval #22 Kryštof Kronek (2:2)
12:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #9 Aleš Fanta (2:1)
10:26 GÓL Horní Počernice Orka! 2:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (2:0)
07:00 Hostující se stále drží na balonku a tlačí domácí tým na jejich polovině.
03:02 GÓL Horní Počernice Orka! 1:0
02:20 Od prvních minut se hosté drží na balonku.