• 60 59:58
    2
    Jakub WOLF

FbC Respect Hradec Králové - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:11
branky: 13. Jakub Nerad, 17. Matěj Nosek, 21. Ondřej Binar, 34. Matěj Nosek, 43. Jakub Nerad, 47. Petr Szturc, 49. Andrej Janda - 3. Lukáš Boček, 12. Ondřej Soják, 18. Aleš Fanta, 22. Ondřej Soják, 25. Jakub Drga, 37. Lukáš Boček, 41. Lukáš Boček, 52. Marek Habler, 53. Aleš Fanta, 54. Marek Habler, 54. Lukáš Boček; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Michal Malý 21 - Radim Tomšík 16; po třetinách: 2:3, 2:3, 3:5
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Dnes jsme udělali až moc chyb na to, abychom zápas vyhráli. Gratuluji soupeři.
60:00 Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra): Jsem rád, že nám vyšly situace v klíčových momentech zápasu a trošku se nám vrátila naše dnešní neproduktivita. Ve třetí třetině jsme si vybrali trošku slabší chvíle, ale jsem rád, že kluci nesložili zbraně a dostali se zpět do utkání. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:58 Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za vysoká florbalka
54:32 Hradec se snaží hrát bez gólmana a hraje ze všech sil.
53:40 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #9 Aleš Fanta (7:11)
53:33 Timeout FbC Respect Hradec Králové
53:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #29 Ondřej Soják (7:10)
52:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #38 Lukáš Boček (7:9)
51:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #46 Jeroným Škvařil (7:8)
51:55 Po hwzké kombinaci Brno dává z rozehry z rohu gól a je to 7:8
49:47 Další šance Jandy na gól. Bohužel ale netrefuje.
48:45 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #72 Matěj Nosek (7:7)
46:30 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #27 Jakub Nerad (6:7)
42:11 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #98 Prokop Hanzlík (5:7)
40:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček bez asistence (4:7)
40:22 Hned sekundu od konce přesilovky Hradec dostává již 7. gól
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:47 I když Brno hraje v oslabení tak hrají velmi agresivně a napadají co to jen jde.
38:21 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:43 Další střela Wolfa z půlky, ale bohužel to gól není.
36:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #59 Matyáš Polzer (4:6)
36:03 Vyloučen hráč #29 Petr Szturc družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
33:42 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #95 Matěj Kremeník (4:5)
33:42 Nosek si připisuje 2. gól v tomto utkání.
31:01 Vošický trefuje tyč z úniku 2 na 1
29:39 Krásná střela Wolfa z půlky hřistě, která dala Brnu docela zabrat aby z ní nebyl gól.
24:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga bez asistence (3:5)
24:09 Drga dává gól z úniku 2 na 1.
21:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #46 Jeroným Škvařil (3:4)
20:55 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #27 Jakub Nerad (3:3)
20:55 Po krásném zisku míčku proměňuje Binar svojí střelu z basketové trojky.
20:01 Úvodní buly vyhrává Brno.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
17:35 Další krásný nához gólmana. Bohužel to tentokrát nevyšlo.
17:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #62 Vojtěch Gut (2:3)
16:23 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #31 Michal Malý (2:2)
16:23 Hradec proměňuje krásný nához od brankáře a Nosek dává z otočky gól.
14:30 Brno drží Hradec v obrané pozici co nejdéle to jde.
12:17 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #29 Petr Szturc (1:2)
12:17 Díky krásné kombinace Nerada a Szturce snižují stav na 1:2
11:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják bez asistence (0:2)
11:46 Díky pěkné střele Sojáka Brno zvyšuje stav na 0:2
08:40 Nepraš krásně blokuje střely co to jen jde.
05:50 Brno tlačí na Hradec na jejich straně. Hradec brání co to jde.
04:20 Hra se přesouvá ze strany na stranu a oba týmy mají skvělé šance.
02:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #92 Lukáš Zicha (0:1)