60
  • 60 59:20
    Náchod

Florbal Primátor Náchod - Asper Šumperk 6:7
branky: 4. Filip Pačes, 18. Adam Jakubský, 20. Adam Jakubský, 34. Adam Jakubský, 34. Martin Hanuš, 44. Antonín Donaj - 8. Matěj Ivo Pírek, 9. Matyáš Valenta, 16. Vojtěch Vaníček, 25. Vojtěch Vaníček, 27. Jan Jarmar, 43. Tobiáš Doubrava, 54. Matyáš Valenta; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Václav Křepelák; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 17 - Ondřej Žák 29; po třetinách: 3:3, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Utkání se spoustou nevyužitých šancí na obou stranách. Nás můžou mrzet dvě zbytečná vyloučení, při kterých jsme inkasovali, a dlouhá nevyužitá powerplay. Gratulujeme soupeři k vítězství a děkujeme rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes jsme nechtěli vážit dlouhou cestu zbytečně a povedlo se! V zápase se přesouvala převaha ve hře ze strany na stranu a tým který více držel míček skóroval. Naše druhá lajna hrála pěkný florbal. Ve vyrovnaném utkání se nakonec štěstí přiklonilo na naši stranu. Díky soupeři, divákům i rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:59 Velký důvod výhry Šumperku je jejich gólman Ondřej Žák
59:20 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:23 Žák školí náchodské hráče svými zákroky
57:10 Havel si prošel hřištěm gól bohužel nedal
56:00 Dřevák dnešního zápasu je Daniel Havel
55:02 Náchodští se needokázali zorientovat v předbrankovém prostoru soupeře tudíž nedávají gól
53:01 Náchod se zase dostává do situace kdy musí dohánět jednogólové manko
53:00 GÓL Asper Šumperk! 6:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #23 Adam Jan Pírek (6:7)
52:15 Havla provází smůla a nedaří se mu dát gól
48:40 Havel vyslal prezidentský míček z letiště Václava Havla až do výšky letadel
43:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #5 Filip Pačes (6:6)
43:08 Donaj potvrzuje tvrzení "malý, ale šikovný"
42:33 Šumperk si bere vedení
42:32 GÓL Asper Šumperk! 5:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #15 Tobiáš Doubrava, asistoval #44 Jan Jarmar (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
38:38 Ve hře se nic moc neděje
33:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš bez asistence (5:5)
33:08 Jakubský je na domácí půdě neskutečné zvíře a kompletuje další hattrick
33:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #6 Jakub Vysoký (4:5)
31:00 Flašarova predikce nevyšla jelikož je furt na hřišti
28:37 Náchod se zapomněl v kabině
26:55 Vysoký neproměńuje samostatný únik
26:17 GÓL Asper Šumperk! 3:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #17 Jan Zindulka (3:5)
24:35 GÓL Asper Šumperk! 3:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #80 Vojtěch Vaníček, asistoval #44 Jan Jarmar (3:4)
24:10 Havel pálí šance stejně jako moje kalorie při jeho kondičních trénincích
23:00 Kašpar chytá výborně
21:40 Špaček vysílá míček do výšky stromů
20:44 Havel netrefuje míček
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #36 Filip Knettig (3:3)
19:20 Náchodu se daří kombinovat
18:28 Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
17:53 Náchod konečně proměňuje prázdnou bránu
17:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #13 David Špaček (2:3)
11:14 V bráně můžeme vidět comeback Lukáše Kašpara
11:04 Knettig pálí jednu střelu za druhou tentokrát bohžel nedal prázdnou branku
10:50 Knettig pálí mimo
09:46 Dan Havel padá s nátlakem do středu
08:52 Poprvé můžeme slyšet fanoušky Náchoda
08:20 Šumperk byl aktvinější před bránou Náchoda a z dorážky dává gól
08:19 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #44 Jan Jarmar (1:2)
07:54 Šumperk využívá přesilovku 5 na 3.
07:53 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #17 Jan Zindulka (1:1)
07:36 Náchod ve třech
07:35 Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:50 Náchod zachraňuje tyčka
06:34 Vyloučen hráč #33 Jakub Kratochvíl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
05:30 Jebavý trefuje jenom tyčku
05:10 3. lajně Náchoda se zatím daří
04:24 Dan Havel ztrácí míček
03:12 Pačes dává svůj první gól za Juniory. Gratulujeme a přejeme další úspěchy
03:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #5 Filip Pačes, asistoval #28 Marek Flašar (1:0)
01:41 Matějů se dostává neočekávaně moc šancí
01:10 Knettig dává vysílá první střelu Náchoda
00:01 Náchod vyhrává buly