5:4
    Daniel DOLEJŠ
    ()

Česko U19 - Finsko U19 5:4
branky: 27. Ondřej Pecka, 37. Kosťantyn Šlosar, 49. Filip Bergman, 50. Adam Bureš, 54. Daniel Dolejš - 4. Ilmo Leino, 15. Ville Heiska, 31. Teemu Halmela, 51. Samuli Leppäniemi; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 26 - Aapo Seppälä 21; po třetinách: 0:2, 2:1, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:46 Další rána míří do Kovaříkova těla. Toto už vypadá velmi slibně.
59:15 Kovaříkův skvělý zákrok po střele ze strany vzbudil obrovské nadšení na české střídačce.
58:56 Finsko si vyměňuje přihrávky a snaží se ještě vyrovnat.
58:20 Dolejš to zkoušel přes takřka celé hřiště po zisku míčku do prázdné branky, avšak o kousek míjí.
58:03 Výhoz českého brankáře se příliš nevyvedl. Češi mohou být rádi, že střela narazila jen do zadního mantinelu.
57:38 Družstvo Suomi se opět přibližuje ke Kovaříkovi.
57:30 Českým hráčům se zatím daří vystihovat pohybem záměry Finska.
57:17 Začíná hra bez brankáře v podání Finů.
56:10 Wertheimův pokus naráží jen do bloku, Finům se brzy poté naskýtá rozehrávka z rohu.
55:51 Smolkova dorážka míří nad horní tyčku! Taková trefa by již přinesla našemu výběru velmi slibnou situaci.
55:34 Finská formace nakonec nedovolila žádnému z českých hráčů, aby ohrozil Seppäläho.
55:03 Finská střela z dálky nezapadla za brankovou čáru, Češi mohou vyrazit do protiútoku.
53:36 GÓL Česko U19! 5:4
Branku družstva Česko U19 vstřelil #19 Daniel Dolejš bez asistence (5:4)
51:47 Další úspěšné odebrání míčku si připisují čeští reprezentanti.
51:13 Češi čistě zastavili unikajícího Fina z pravé strany, Kovařík zasahuje bez potíží.
50:44 Českému mančaftu se sice vydařila otočka na 4:3, vedení mu však nevydrželo dlouho a po zhruba půlminutě se vrací nerozhodný stav.
50:16 GÓL Finsko U19! 4:4
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #17 Samuli Leppäniemi, asistoval #13 Ilmo Leino (4:4)
49:51 Timeout Finsko U19
49:51 GÓL Česko U19! 4:3
Branku družstva Česko U19 vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #9 Filip Bergman (4:3)
48:09 GÓL Česko U19! 3:3
Branku družstva Česko U19 vstřelil #9 Filip Bergman, asistoval #28 Daniel Grézl (3:3)
47:49 Po otočce kolem branky vypálil Bureš, brankář soupeře si připisuje bezchybný zásah.
47:23 Střelu zleva si finský gólman s poklidem pohlídal a ztlumil na svém těle.
46:49 Engman uklidnil míček na své holi a nechává jej obráncům do kombinace.
46:22 Finové jsou kompletní, neuspěl ani Pecka se svojí ranou v závěru početní převahy.
46:03 Ještě chvilinka zbývá, finský blok nicméně působí velmi jistě.
45:35 Skvělým zákrokem se blýskl Seppälä, čas na přesilovkovou trefu ovšem nemilosrdně ubíhá.
45:15 Český tým se zatím v početní převaze nedokáže prosadit. Heiska dostává míček na útočnou půlku.
44:16 Vyloučen hráč #9 Leo Tiittala družstva Finsko U19 na 2 minuty za zdržování hry
44:16 Z voleje to zkoušel Grézl po předávce od Bergmana, nakonec se ale netrefuje.
43:43 Tomášek nevyšel úspěšně ze souboje v obranném rohu, přesto Kovařík neudělal chybu a získává míček.
43:11 V úvodních minutách třetí třetiny působí Češi živějším dojmem a Finsko spíše reaguje na to, co jim náš tým dovolí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:22 Před koncem druhé třetiny přenesl Krejča míček přes půlicí čáru.
38:49 Bergman to zkoušel od pravého mantinelu, padající míček ale končí pouze za finskou brankou.
38:16 Samostatný postup zvolil Marghold, když se ze strany natlačil na osu hřiště a vypálil. Brankář chytá.
37:53 Ruber na sebe natáhl Kajaalu, čímž uvolnil svého spoluhráče po pravé ruce.
37:11 Čeští reprezentanti se opět dotahují na kontaktní rozdíl a ukazují, že v prostřední části hrají o poznání lépe než v té předchozí.
36:59 GÓL Česko U19! 2:3
Branku družstva Česko U19 vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #24 Jan Krejča (2:3)
36:34 Po rychle rozehrané standardce zůstal opuštěný na ose hřiště Tiittala, ale trestuhodně přestřeluje!
36:03 Dolejš z otočky příliš Seppäläho neprověřil, Finové se vložili do střely a ztlumili její razanci.
35:39 Dvojice českých juniorů se snaží odhadnout pohyb svých soupeřů kolem středové čáry.
35:03 Ztracený míček si zpracovává Finsko a promýšlí, kudy by prorazili české napadání.
34:29 Zdařilým návratem se prezentoval Holásek a nedovolil, aby se dostal jeho tým pod tlak.
34:02 Eliáš se svými spoluhráči zamezili volnému úderu Finska a sami přenáší hru dopředu.
33:28 Finové po zisku míčku zpomalují hru a uchylují se k postupnému prostřídání formace.
33:03 Po krátkém srovnání mantinelů se pouští do hry junioři Finska.
32:37 Jaaranen se vytočil s míčkem a předává jej nejbližšímu volnému spoluhráči.
32:16 S míčkem uniká soupeřům Ruber a dovoluje Čechům, aby se zabydleli v ofenzivních místech hrací plochy.
32:04 Krejčův pokus vypadal slibně, míček však po teči letí nad břevno.
31:35 Pressing Pecky znamená faul a rozehrávku ve prospěch Suomi.
31:23 Kolem vlastní branky čelil Wertheim napadání, z něhož se ale vymanil dobrým výběhem.
30:47 Finové se zmocnili míčku a pokryli si jej na své části hřiště.
30:01 GÓL Finsko U19! 1:3
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #4 Teemu Halmela bez asistence (1:3)
29:03 Šlosar nedoklepl Holáskův pokus za brankovou čáru. Dopustil se útočného faulu a směr hry se obrací.
28:37 Tečovaný míček přece jen Kovaříka nezaskočil. U míčku se drží česká reprezentace.
28:09 Borkovi se nepodařilo přihrát zezadu a rodí se brejk Finů.
27:39 Knuuti nebyl schopen obejít českého beka v útočném rohu.
27:05 Český výběr stahuje vedení protivníka a je na kontaktním rozdílu. Utkání tak rozhodně bude ještě velmi zajímavé.
26:33 GÓL Česko U19! 1:2
Branku družstva Česko U19 vstřelil #18 Ondřej Pecka, asistoval #24 Jan Krejča (1:2)
26:27 Wertheim přispěchal do rohu, odkud se rodí blesková akce.
25:59 Přihrávka podél levého mantinelu dobře přečetla česká formace.
25:38 Rána Kajaaly míří do míst, kde stačí být český brankář včas.
25:12 Finové získávají sebedůvěru na vlastní polovině.
24:40 Zpracování nevyšlo Grézlovi, což zamezilo rychlému protiútoku Česka.
24:14 Ruber nedostal míček přes důrazného Ylitala, Češi se musí vrátit o pár kroků dozadu.
24:00 Sražený míček skrývá v rukavicích Kovařík. Uvidíme, jak se vydaří navazující česká spolupráce.
23:38 Holásek zamířil jen těsně vedle, Finsku ubývají vteřinky z početní převahy.
23:18 Sražený míček míří mimo české brankoviště. Následuje faul Suomi a přichází volný úder Česka.
22:57 Smolka vytahuje míček na útočnou polovinu. Tam se sice šance nezrodila, náš tým si aspoň může na chvilku oddechnout.
22:40 Český blok se skvěle pohybuje a zabraňuje větším příležitostem.
22:17 Maronen promáchl z dobré pozice, a proto musí pokračovat v distribuci míčku.
21:57 Finové získávají výhodu přesilové hry a kombinují před Kovaříkem.
21:51 Vyloučen hráč #20 Ferdinand Tomášek družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 6:12
19:55 Nevydařená rozehrávka Česku trochu zavařila, nakonec se ale dění zklidňuje.
19:16 Přichází poslední minuta první části hry. Hra se ještě přesunuje na polovinu českých juniorů.
18:47 Střela z dálky v podání Čechů narazila jenom do zadního mantinelu. Další rozruch se již nechystá.
18:04 Ztrátu míčku málem potrestal Halmela, jeho pokus z dálky ale vytěsnil Kovařík do obranného rohu hřiště.
17:25 Postupný útok opět volí Finové, kteří však nemusí nikam příliš spěchat.
16:57 Grézl dobře prověřil finského gólmana střelou na bližší tyč.
16:16 Holásek ani nadvakrát neprověřil Seppäläho ve finském brankovišti.
15:49 Lehtonen přišel o míček a dopředu vystartoval Marghold, jenže jeho postup nakonec Suomi neohrozí.
15:07 Finové před chvilkou zvýšili svůj náskok a ukazují, že v první třetině jsou zatím v klíčových situacích lepší.
14:29 GÓL Finsko U19! 0:2
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #22 Ville Heiska, asistoval #14 Aaro Kokko (0:2)
13:26 Útočný výpad našeho týmu se rozbil na formaci Finů vzadu.
12:56 Nahrávky Finů jsou velice přesné a Češi si s nimi aktuálně nedokážou poradit.
12:08 Heiska nepřekonal brankáře Čechů, který zazářil velmi dobrým zásahem.
11:28 U levého mantinelu se českým juniorům nepovedlo překonat finskou obranu.
10:36 Kokko se zbavil napadajícího soupeře a míček předává svým kolegům.
10:24 Kovařík čistí prostor kolem svých tyčí a zmocňuje se dlouhého míčku.
10:04 Máme za sebou polovinu úvodního dějství, během níž se těsného náskoku ujalo severské družstvo. Podaří se Čechům odpovědět?
09:44 Čeští reprezentanti svoji přesilovku nevyužili, Halmela je zpět ve hře.
09:08 Kajaalův záměr skvěle přečetla česká defenziva. Nedovolila tak, aby Finové zahrozili ve vlastní početní nevýhodě.
08:47 Bureš pouze promáchl a netrefuje prudkou nahrávku z opačné strany.
08:21 Přihrávky Čechů rotují, výhodná možnost ke střele se ovšem zatím nenabízí.
07:55 Češi si rozťukávají přesilovku a snaží se získat územní výhodu před brankovištěm.
07:43 Vyloučen hráč #4 Teemu Halmela družstva Finsko U19 na 2 minuty za sekání
07:40 Perfektně se vrací Wertheim a dostávají finskou lajnu pod tlak v ofenzivních prostorech.
07:28 Dlouhý míček v podání českého týmu sbírá Halmela.
07:16 Spolupráce Engmana s Heiskou se nepovedla podle plánů, a tak se blíží česká rozehrávka.
06:45 Kovařík si počíná také bezchybně, když si na něj nepřišel Engman.
06:30 Grézlovo nahození jde přímo do rukou Seppäläho.
06:10 Vařecha neudržel míček na ose hřiště, kde si jej berou pod svoji kontrolu seveřané.
05:37 Rychlé akce Česka se zatím daří Finům eliminovat. Leino nyní běží podél levého hrazení.
04:27 Florbalisté Suomi se pokoušejí využívat pravého křídla, následně však berou míček naši reprezentanti a Smolka orazítkoval břevno!
03:50 Finové se krásnou individuální akcí dostávají do vedení. České družstvo následně vytahuje hru na útočnou část hřiště.
03:41 GÓL Finsko U19! 0:1
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #13 Ilmo Leino, asistoval #18 Marius Niemelä (0:1)
02:36 Češi zvyšují svoji aktivitu a daří se jim být o něco více u míčku.
02:04 Knuuti má míček na své čepeli a posílá jej do strany na spoluhráče.
01:46 Borek neprostrčil míček podél mantinelu podle představ, nicméně následně získal volný úder Marghold.
01:22 Český gólman se vrací mezi tyče, může se opět jít do boje.
01:21 Při jedné z útočných akcí spadl na brankáře Kovaříka jeden ze spoluhráčů a zřejmě dojde k menšímu ošetření.