57
  • 57 56:57
    Kanonýři

Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 4:2
branky: 8. Marek Veselý, 16. Jakub Bohuslávek, 28. Ondřej Papoušek, 34. Kryštof Krbec - 14. Filip Mazáč, 49. Lukáš Kučera; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 600; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 10, Ivan Ponomarev 8 - Martin Koudelka 21; po třetinách: 2:1, 2:0, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
59:59 A máme jasno. Kladno si příští sezonu zahraje Superligu!
59:27 Standardní situace Brna z velkého brankoviště končí mimo kladenskou branku.
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:38 Další svačinkův blok. Tentokrát proti Kučerovi.
58:02 Koláčný trefuje boční síťku.
57:55 Fojtík v šanci, Koudelka vykopl nohy a míček vyráží.
56:57 Timeout Kanonýři Kladno
56:55 Výborný Svačinka zaskočil za Ponomareva a blokuje střelu Kalouska.
56:22 Dvě kladenská vyhození nekončí v brance.
55:52 Kalouskův pokus ze vzduchu míří vedle.
55:00 Koláčného přihrávku vystihl Pfaur, a tak si Kladno zahraje chvíli na míčku.
53:20 Akcím hostů chybí přesnost, díky čemuž zatím Ponomarev nemusí zasahovat.
51:58 Hosté zkouší hru bez brankáře.
51:44 Timeout Bulldogs Brno
51:42 Zukalova nepříjemná dorážka trefuje Ponomareva.
50:45 Bachmaier výborně vystihl úmysl brněnských, vyrazil do útoku, avšak jeho přihrávka na Bohuslávka nebyla dostatečně přesná.
49:38 Tvrdý střet pro Tomše Chrousta, Kladno získává míček.
48:44 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (4:2)
48:44 Ponomarevův dlouhý výhoz zachytil na půlce Kučera, který tuto nepřesnost trestá a přibližuje Buldoky na rozdíl dvou branek.
48:00 Novák skvěle zneškodnil střelu Mráze od pravého mantinelu.
47:00 Svatoňův pokus od půlící čáry likviduje nový muž v kladenském brankovišti.
45:51 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
45:51 Stůjova tvrdá hra potrestána. Brno má k dispozici přesilovou hru.
45:45 Bohuslávkův pokus podstřelit Koudelku byl neúspěšný.
44:56 Skvělá individuální akce Ferdy Tomáška. Při pokusu o zakončení však inkasoval ránu do hlavy a hra je přerušena.
44:14 Přečíslení Kladna mohl využít Bohuslávek, který ovšem svou střelu poslal jen do rohu hřeště.
43:14 Papouškovu dělovku vyráží Koudelka helmou.
41:36 Tomášek zavezl míček do útočného rohu, kde byl faulován. Kladno bude rozehrávat.
40:48 Stejně jako v první třetině zkoušeli hosté freestylové zakončení zpoza branky. Opět neúspěšně.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí a budou se snažit udržet své vedení.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ivan Ponomarev družstva Kanonýři Kladno
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
39:57 Marek sice překonal Janouška, ale branka nebyla vstřelena podle pravidel, a tak třetina končí za stavu 4:1.
39:15 S koncem přesilové hry se ke střele dostal Tomáš Chroust. Koudelka jeho pokus bezpečně kryje.
38:20 Přesilovkové pokusy Jandy ani Stůje nekončí golem.
37:06 Vyloučen hráč #29 Filip Sedmera družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky
37:06 Rozhodčí sečetli Sedmerovi jeho přestupky a Kladno si zahraje přesilovou hru.
36:03 Bohuslávkovi ujel před brankou míče, což mohli hosté potrestat, naštěstí pro domácí se tak nestalo.
33:28 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Kryštof Krbec, asistoval #23 Ondřej Papoušek (4:1)
33:28 Další branka domácích. Papoušek na polovině přihrál míček na Krbce, ten svou střelou uklidil na zadní tyč.
32:50 Kučera v šanci přestřeluje Janouškovu branku.
31:10 Tomášek se dostal až před branku, kde s velkou dávkou štěstí zasahuje golman.
30:45 Valachovič se hrnul do šance, jeho snahy ukončil Janda.
30:10 Krbec přihrál do běhu Bachmaierovi, jeho střelu vykopává Koudelka nohou.
29:00 Kladenský zámek přinesl mnoho šancí, ale ani jedna nepřekonala hostujícího brankáře.
28:12 Janoušek vyráží střelu Koláčného, odražený míček získává na hokejky Kladno.
27:00 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #14 Tomáš Chroust (3:1)
27:00 Papoušek zavěsil do levého horního rohu branky, a tak kladenští odskakují na rozdíl dvou branek.
26:27 Nejprve na jedné straně pálil Mráz do tyče a následně velká šance i na druhé straně v podání Stůje, ale zde na poslední chvíli zastavil míček na čáře Koudelka.
24:15 Stůj předvedl výborný blok proti střele Kladiva.
23:45 Fišer to za brankou přehnal s důrazem, hosté budou rozehrávat.
22:16 Pěkná akce Kuby Bohuslávka. Bohužel jeho zakončení pouze proletělo nad brankou.
20:32 Krbec v šanci trefuje Koudelkovo rameno.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:45 Chroustův pokus z otočky vyráží Koudelka.
19:28 Po kombinaci Tomáše Chrousta s Bachmaierem končí míček v držení Koudelky.
17:35 Svačinka z dobré pozice pálí mimo.
15:41 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #26 Daniel Fišer (2:1)
15:41 Fišerovo sólo přes celé hřiště doklepává za Koudelkova záda Bohuslávek a domácí si berou vedení zpět.
13:52 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč, asistoval #87 Lukáš Gregr (1:1)
13:52 Hosté v situaci 3 na 2 srovnávají. Gregr namazal Mazáčovi a ten už měl snadnou práci.
13:14 Koláčného střela ze standardní situace končí na boku branky.
12:24 Vágnerův pokus překvapit Janouška zpoza brankz nebyl úspěšný.
11:35 Stůj obral o míček Zukala, vyrazil do útoku, ale jeho střelu opět likviduje Koudelka.
10:00 Do zajímavé šance se dostal Tomáš Chroust, ale hostující brankář drží svůj tým.
08:52 Fantastický zákrok Koudelky! Bohuslávek proběhl polovinu hřiště, jeho geniální přihrávku do prázdné branky, ale nedokázalo Kladno zužitkovat.
07:09 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (1:0)
07:09 Veselý od mantinelu posílá nechytatelnou střelu na zadní tyč a otevírá skóre!
06:36 Nedůraz před kladenskou brankou mohl potrestat Vágner. Jeho střela netrefila zařízení.
04:35 Další dobrá šance hostů na jejíž konci byl Mráz. Janoušek situaci zvládl vyřešil.
03:57 První těžký zákrok pro Janouška proti střele Valachoviče.
03:13 Bratři Chroustové skvěle vybojovali balonek, který posunuli na Bachmaiera. Jeho střelu pokryl Koudelka.
01:18 Bachmaier ukázal rychlé nohy, ale Svatoň jeho pokus o zakončení zblokoval.
00:01 Úvodní buly rozhodujícího utkání finálové série vyhrávají domácí.