5:2
    Kryštof SMEJKAL
    (Zrzavý)

Spartak Pelhřimov - T.B.C. Králův Dvůr 5:2
branky: 5. Tomáš Kuchyňa, 16. Lukáš Zrzavý, 53. Martin Blažek, 59. Lukáš Zrzavý, 60. Kryštof Smejkal - 39. Michal Mašek, 54. Jakub Šíma; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3 + Tomáš Kuchyňa OS:2 + Michal Mašek 4; využití: 1:1; diváků: 211; zásahy brankářů: Libor Domkář 15 - Vít Lukáč 18; po třetinách: 2:0, 0:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Dnes jsme oproti minulému zápasu výrazně zlepšili obranou činnost i důraz v soubojích. Plno šancí zejména ve druhé třetině i přesilovkách zůstalo bez využití nebo dokonce i nějakého nápadu na překonání vyýborného soupeřova brankáře. I v tom máme ještě rezervy. Co stačilo dnes, to se nám může v dalších zápasech vymstít. Na dnešní výkon musíme za týden navázat a nejen chtít ale i být ještě lepší. T.B.C. díky za utkání a více než dvěma stovkám divákům za perfektní atmosféru.
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Vyrovnané utkání, bohužel uděláme více hloupých chyb než soupeř a následně dostáváme laciné branky. Když nám obránce domácích dvakrát ¨dojde¨ s míčkem až k nám do brány tak je něco špatně. Jsme pomalejší než soupeř a těžko se dostáváme do protiútoků jako Pelhřimov. Ty parkety zbytečně ničí kvalitu florbalu, ale musíme se s tím smířit. Nejsme superliga, aby všude byla guma. Tahle série bude do poslední vteřiny posledního zápasu dramatická. Plno soubojů, emocí. Je to boj, doma sérii srovnáme a vrátíme se silnější, s odhodláním tady vyhrát. Děkujeme domácím za utkání, divákům a přejeme pěkný večer všem, co nás sledovali na dálku.
60:00 Střely ve 3. části: 9:3
59:13 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (5:2)
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:38 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2+2 minuty za hrubost
58:23 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #37 Kryštof Smejkal (4:2)
58:08 Zrzavý proběhl volným středem a nedává Lukáčovy šanci.
57:51 Hosté hrají bez brankaře.
57:10 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
56:27 Střela Kuchňi, která končí na noze Lukáče.
54:22 Kuchyňa to po dlouhém sprintu neubrzdil a končí na zemi v rohu.
53:38 Timeout Spartak Pelhřimov
53:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #11 Tomáš Vlček (3:2)
53:11 Hosté rychlou odpovědí snižujů náskok domácích, a také kazí úsměv všem pelhřimovským fanouškům.
52:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek bez asistence (3:1)
52:04 Balžek z otočky vymet šibenici a posílá polhřimov znovu do dvougólového náskoku.
51:07 Hostév poslední minutě tlačí na Pelhřimov. Pelhřimovské zachraňují tyčky a nepřesmost Hostů.
49:56 Kochňa se výborně vrátil a zabránil střele hostů.
49:37 Vlachova střela od půlky, která končí na mantinelu.
48:00 Knězů blokuje nebezpečnou střelu hostů.
47:31 Pelhřimov udělal pár chyb ve vlastní přesilovce, ale naštěstí nedostali gól.
46:03 Pelhřimov bude chtít odskočit o gól.
45:41 Vyloučen hráč #56 Miroslav Řehák družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
45:13 Kociá zblokoval přihráku, která se odrazila do brajku. Kociánova střela končí za mantinelem.
43:33 Pelhřimovští točí hosty, kteří nevědí, která bije.
42:30 Střela Víti Papeže, kterou se stěstím chytá Lukáč.
42:04 Pelhřimovu vychází dlouhé náhozy, ale zakončení trochu pokulhává .
41:08 Švrkalův výborný blok.
40:00 Úvodní buly ve třetí třetině vyhrává Dvůr.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (2:1)
38:13 Hosté se snížují náskok na jeden gól.
36:58 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:40 Papežův nához brácha na bráchu. Hráč Dvoru, ale blokuje střelu.
35:31 Domkář s přelhedem chytá další střelu hostů.
34:02 Kutílel s Třískou bězěli dva na jednoho. Kutílkova střela bohužel pro domácí končí za mantinelem.
33:03 Domkářův výborný zákrok nhou.
31:50 Jeden z hráčů Dvora nenápadně strčil do Domkáře a ten se zkácel na zem.
30:34 Pelhřimovští se v posledních minutách moc nedostávají dopředu, ale když už se dostanou za polovinu, tak hrozí gólem.
29:35 Domkář dnes v neuvěřitelné formě.
27:35 Střela Knězů, Lukáč s přehledem chytá.
25:40 Kutílek díky svému návratu přeruši brejk hostů.
24:47 Hostů se nelíbí, že domácí hrají důrazně a oplácí to fauly.
24:06 Výborný blok domácího Švrkali.
23:10 Smejkal netrefuje odkrytou branku hostů.
22:00 Pelhřimov vevyužil oslabení hostů.
20:00 Vyloučen hráč #50 Tadeáš Melíšek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Pelhřimov bude mít svojí první přesilovou hru v tomto utkání.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30 Hosté na konci třetini zvedli tempo. Domácí statečně odolávají.
16:48 Hostům se v přesilovce nedaří dostat ke střele.
15:43 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
15:43 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kuchyňa družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest
15:43 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kuchyňa družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování
14:56 Domáci ted´ zachránila tyč.
13:33 Pelhřimovští se zlobí, Kuchyňa se se sice protlačil kolem mantinelu, ale domácí si myslí že to bylo bránění ve hře.
12:00 Pelhřimov se snaží si najít cestu dopředu postupnou rozehrou, ale hosté jsou dobře postavení.
10:25 Pelhřimovští svojí důraznou obranou nepouští hosty ke střelám.
09:30 Hosté nepostrestali oslabení.
09:03 Domácí opět v plném počtu.
07:51 Urbánkova střela, trefuje pouze boční sít´ku.
07:03 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:03 Hosté budou mít první přesilovou hru v tomto utkání.
04:26 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Tomáš Kuchyňa, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (1:0)
04:26 Zrzavý výborně našel Kuchyňu přihrávkou za obranu. Kuchyňa svou střelou nedává Lukáčovi šanci.
03:45 Zábrana přetlačil hráče hostů v souboji a zahazuje balonek za mantinel.
01:55 První střelu domácích chytá Lukáč.
01:16 Ze standartní situace střílel hrác hostů, Vlach blokuje.
00:00 Hosti mají rozehru na středu.