4:3
    Jiří BUDIL
    (Prokop)

FbC Barracudas Slaný - FBC Slavia Praha 4:3
branky: 25. Adam Nolč, 33. Tomáš Richtr, 38. Tomáš Richtr, 59. Jiří Budil - 12. Šimon Váhala, 36. Lukáš Svačinka, 57. Matěj Fulín; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 138; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 23 - Pavel Chlup 19; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Richtr Ondřej (Vedoucí): Dnes mnohem lepší a koncentrovanější výkon. Je ale potřeba odstranit zbytečné a opakované chyby v naší hře. Velké díky naším skvělým fanouškům, kteří nám pomohli k vítěznému konci!
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Je jasné, že na 3 vstřelené branky asi vyhrávat nebudeme. Proto soupeř zaslouženě zvítězil a posouváme sérii za stavu 1:1 do Edenu. Těšíme se na další zápasy. Děkujeme všem za zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
58:02 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #93 Jiří Budil, asistoval #14 Stanislav Prokop (4:3)
56:11 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #29 Ondřej Hertl (3:3)
55:44 Timeout FBC Slavia Praha
51:30 Vyloučen hráč #19 Antonín Pertlík družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
37:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr bez asistence (3:2)
35:32 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #70 Lukáš Svačinka, asistoval #97 Jakub Žáček (2:2)
34:31 Vyloučen hráč #24 Petr Hartman družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
32:22 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #26 Václav Linhart (2:1)
24:04 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #14 Stanislav Prokop (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 7:12
11:15 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #77 Šimon Váhala, asistoval #33 Ondřej Otáhal (0:1)