• 56 55:56
    3:7
    (Svojše)

FBC Spartak Kaplice - Wizards DDM SO Praha 10 3:7
branky: 19. Michal Forst, 33. Petr Bláha, 38. Jan Völfl - 20. Martin Lazárek, 29. Tomáš Branžovský, 42. Martin Lazárek, 51. David Bouda, 53. Tomáš Branžovský, 54. Sebastian Maxa, 56. Tomáš Branžovský; rozhodčí: Jan Novotný - Patrik Plocha; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 200; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 41 - Vít Svojše 32; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:5
60:00 Komentář domácích Wunsch Pavel (Trenér): Poté co jsme o nějaké hráče doplnili sestavu jsme dnes chtěli moc uspět a prodloužit sérii minimálně ještě o jedno utkání před našimi úžasnými diváky. Dvě třetiny to vypadalo dobře, avšak v té třetí jsme se nechali rozhodit některými výroky rozhodčích a ztratili potřebnou koncentraci. I když jsme věděli o velké kvalitě soupeřovi přesilovky nevyvarovali jsme se faulů a soupeř svou kvalitu nekompromisně potvrdil. V závěru už nám chyběly i potřebné síly a soupeř utkání a sérii v pohodě a zaslouženě dovedl do vítězného konce. I přesto moc děkuji celému týmu za celou sezónu, která i přes mnoho zraněných hráčů v jejím průběhu pro nás skončila nad očekávání a to by pro nás mělo být tou nejlepší motivací  do sezóny příští. Na závěr chci za celý tým poděkovat Pěťovi Lukšů za jeho výkony v kaplickém dresu a popřát mu hodně štestí v novém týmu. Zvláštní poděkování pak patří našim divákům, jejichž podpory si moc vážíme a je pro nás rovněž velkou motivací.
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Dneska to byl play off zápas se vším všudy, soupeř nás donutil celý zápas opravdu odmakat. Vyzkoušeli jsme si nepříznivý stav po dvou třetinách, věděli jsme, že to můžeme otočit a dokázali zůstat klidní. Nezbývá mi, než všechny pochválit, 3. lajnu za to, jak odmakala 32 minut a neinkasovala a pak žila na střídačce, první dvě lajny za trpělivost a ve většině případů i koncentraci a ukázněnost, díky které jsme zvládli zápas vyhrát. Podržel nás dnes i Víťa v bráně, sešlo se to dobře a jsem rád, že už sem znovu nemusíme. Na závěr děkuji soupeři za super sérii a všem našim fanouškům, kteří za námi dnes přijeli, jmenovitě paní Maxové a panu a paní Boudovým, za podporu i v tak dalekém kraji. Hezký zbytek víkendu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:17
55:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #32 Vít Svojše (3:7)
53:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (3:6)
52:22 Timeout FBC Spartak Kaplice
52:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (3:5)
50:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #4 Daniel Maxa (3:4)
49:37 Vyloučen hráč #17 Petr Bláha družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
47:17 Vyloučen hráč #4 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
46:33 Vyloučen hráč #74 Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
41:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (3:3)
41:25 Vyloučen hráč #22 Tomáš Kadlec družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 11:16
37:03 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #22 Tomáš Kadlec (3:2)
32:22 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #17 Petr Bláha, asistoval #21 Jan Sedláček (2:2)
28:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
20:00 Střely v 1. části: 15:15
19:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
18:59 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #4 Jan Völfl (1:0)
02:36 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost