7:5
    Ondřej HLINOVSKÝ
    (Nicklas)

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ ATT Gorily Plzeň 7:5
branky: 20. Tomáš Branžovský, 21. Martin Lazárek, 21. Daniel Maxa, 24. Jakub Sedliský, 44. Martin Lazárek, 48. Karel Smutný, 48. Sebastian Maxa - 9. Matěj Surák, 9. Adam Hašek, 32. Matěj Surák, 52. Ondřej Budek, 59. Ondřej Hlinovský; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 149; zásahy brankářů: Jan Hartman 12 - Vojtěch Šimůnek 11; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:2
60:00 Komentář hostů Lehečka Kryštof (Vedoucí): Dneska úplně jiných 20 frajerů než ve středu na Krašovské! Teď to hodit rychle za hlavu a zítra na novo!! Děkujeme všem našim fantastickým divákům a slibujeme zítra budem lepší!! Zítra JE-DE-ME!!! n
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Dneska jsme to zvládli, protože jsme byli pozorní, trpěliví a přesní. Pár chyb jsme udělali a soupeř je potrestal, nicméně bylo jich tak málo, že nám to nakonec stačilo na vítězství. Zatím je to ale jen 1:0, což vůbec nic neznamená. Zítra musíme být opět pozorní, trpěliví a přesní, pak můžeme opět vyhrát. Díky soupeři a zítra ahoj, doufám, že dorazíte v podobně hojném počtu!
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:59 Hartman MONSTER SAVE v poslední sekundě
58:56 Hlinovský se ještě snaží vrátit Gorily do hry
58:55 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #13 Daniel Nicklas (7:5)
57:46 Smutný zkusil nához na prázdnou branku, ale štěstí mu nepřálo a netrefil
56:32 Hosté v 6
54:23 Kronovetr míjí úplně prázdnou bránu
53:57 Nebezpečná střela od Šobotníka s, kterou si Hartman poradil svou nohou
51:36 Hosté využili nepozornosti domácích a ze standartky dávají branku a snižují své gólové manko.
51:35 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (7:4)
49:34 Hosté se snaží něco uvařit, ale překonat obranu domácích se jim nedaří.
48:00 dvě rychlé branky od domácích a jejich vedení se zvyšuje
47:59 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
47:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (7:3)
47:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #10 Jakub Sedliský (6:3)
43:19 Důraz Lazárka před brankou posouvá domácí do dvou brankového vedení
43:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #10 Jakub Sedliský (5:3)
41:15 Oba týmy vstoupili do 3. třetiny opatrně, zatím nevidíme žádné zbytečné fauly.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
38:38 Lazárek potrápil Šimůnka, ovšem jen potrápil a nic z čeho by se domácí mohli radovat
36:18 V hale je úžasná atmosféra díky neskutečnému počtu diváku, který je 149
31:05 Surák v přesilové hře snižuje náskok domácích.
31:04 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:3)
30:47 V hale to žije, z jedné strany slyším Gorily a z druhé strany Wizards
30:26 Gorily mají první přesilovku utkání tak uvidíme co z toho vymyslí.
30:25 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
28:14 Gorily mají míček pod kontrolou a snaží si vytvořit střeleckou pozici vůbec se jim to ale nedaří
24:59 Zápas začíná být čím dál více vyhrocenější
23:08 Sedlíský kvalitní výběh a domácí odskakují
23:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský bez asistence (4:2)
21:30 Wizards nastoupili do druhé třetiny ve velké parádě a otáčí stav ve svůj prospěch
20:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (3:2)
20:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (2:2)
20:01 Gorily vstupují do 2. třetiny s jednogólovým náskokem
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:55 Brandžovský napravil svou chybu a střílí první branku domácích
19:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #4 Daniel Maxa (1:2)
19:30 Brandžovský šel sám na bránu, ale trefil mimo
18:44 I přes skvělé šance, jediné co domácí trefují jsou bloky od hostí
17:53 Hru teď pro změnu ovládají Gorily, ale nedaří se jim zakončit
15:34 Wizardi celou první třetinu se snaží o skórování, jediné co jim chybí je poslední krok, čímž je střela na bránu
13:55 Göpfert zkusil jednoruč v úniku, ale bránu jen přeloboval
12:05 Skvělá kombinační hra od Smutného a Lazárka se, kterou si Šimůnek poradil a nedovolil domácím snížit jejich brankové manko
10:50 Maxa Jr teď na dvakrát zneškodnil tutovku a uklidnil tím hru
09:20 Gorily zatím lepší na míčku
08:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #31 Vojtěch Šimůnek (0:2)
08:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #94 Lukáš Fischer (0:1)
07:29 Göpfert pálí jak to jen jde, ovšem zatím mimo nebo do bloku
06:29 Nepříjemná střela Maxi doletěla jen do bloku Goril
04:30 Židův střela od půlky ovšem pro Šimůnka jednoduchý zákrok
02:56 Hra se zatím přesouvá nahoru a dolů, ale ani jeden z týmů není schopen se dostat do brankové situace
01:43 Brandžovský si vytvořil prostor ze středu, ale bohužel trefil pouze branku v rohu.