(Vodičková)
  • 58 57:55
    Bulldogs

FbŠ Bohemians - GC System Bulldogs Brno 5:1
branky: 14. Nikola Pieczonková, 17. Lucie Čermáková, 40. Agáta Procházková, 58. Kateřina Bünterová, 58. Marie Čápová - 28. Veronika Machálková; rozhodčí: Alexander McIntosh - David Hertz; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 96; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 21 - Ema Čechová 9, Veronika Fiedlerová 9; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): No, co k tomu napsat. Začal bych asi tím, že bych chtěl poděkovat. Poděkovat všem, kteří nám dnes přišli pomoct a fandit. Vytvořili jste pekelnou zeleno-bílou atmosféru a opět jste byli naší sedmou hráčkou. Dále bych chtěl poděkovat všem kolegům se kerými můžu tyto chvíle prožívat. A v neposlední řadě bych chtěl poděkovat holkám! Protože to jak jste se po minulé sobotě semkly, v neděli otočily zápas a dneska do toho šly na 200%, smekám a děkuju! K zápasu a k celé sérii. Jedny z nejlepších zápasů co jsem za ty 3 roky zažil. Zápasy nahoru dolů, plné emocí a krásných akcí. Moc děkujeme za zápasy a za přání, vážíme si toho. Tak flórbálku zdar a teď je řada na tobě Kryštofe. Mějte se všichni krásně a vidíme se příští týden v semifinále.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Takový konec jsme určitě nechtěli, rád bych poděkoval holkám za celou sezonu, pro některé je to moc smutný konec v juniorské kategorii. Celá serie byla velice vyrovnaná, rozhodly opravdu maličkosti a výborný výkon golmanky z bohemky. Jsme smutní ale musíme se z toho oklepat, je to sport a ten je o chybách. Možná nejslabší první třetina, ale zbytek zápasu zase dobrý. Bohemce všechno nej v další cestě playoff, když už jste nás porazili, tak vyhrajte. Ještě jednou, díky všem v BB za celou sezonu. Z Prahy jedeme smutní. Díky.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:59 A brečí se na obou stranách. Každopádně to byl krásný florbalový zážitek a děkujeme všem divákům za návštěvu a Brněnským šťastnou cestu domů!
59:59 A tak to klokanky zvládly! A na hřišti převládá obrovská radost!
59:45 Buldočky střílí kulometem na branku Eldy, ale ta je dnes neprůstřelná
58:20 Bulldogs zkouší hru v 6
57:55 Timeout GC System Bulldogs Brno
57:55 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #43 Lucie Vodičková (5:1)
57:55 Ale přichází další rána pro buldočky, které inkasují nádherným gólem Májy! Tak to už začíná být pro Brňanky kritické!
57:50 blíží se poslední 2 minuty napětí
57:25 Krásným lobíkem zvyšuje skóre na straně Klokanek Kachna!
57:23 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #61 Lucie Čermáková (4:1)
55:01 Tak teď tomu nerozumíme, rozhodčí opět své rozhodnutí mění a vyloučení se nekoná
55:00 Hra ve výskoku A. Brucháčkové se trestá vyloučením.
54:40 A vzápětí krásná střela z otočky A. Brucháčkové!
53:30 Jedovatá střela Niky P!
52:10 Po konzultaci s druhým rozhodčím však své rozhodnutí bere zpět a hraje se dál
52:09 Nepřehledná situace u střídačky bohemky a vyhlášeno vyloučení za špatné střídání
48:55 Perfektní střela Alice z dálky a brankařka vyráží
47:21 A další zásah Elišky!
47:12 Sába prokličkovala půl hřiště, ale přestřeluje bekhendem!
46:32 Perfektné zásah maskou Elišky!
44:50 Taktika klokanek "bránění Bruchy ve třech" zatím vychází, ale i tak dost Klokankám zatápí
41:54 Hra se začíná přitvrzovat
40:31 Trestné střílení družstva GC System Bulldogs Brno neproměnil #36 Anna Brucháčková.
40:31 A Frýče se bohužel nepovedl zásah na brankovišti a máme tu nájezd ! Bruchy trefuje pěknou střelou břevno! Tak i trochu štěstí Klokanky potřebují.
40:08 Ve třetí třetině očekáváme mohutný nátlak Buldoček. Ale první střelu vysílá Frýča
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:40 A některým buldočkám začínají téct nervy!
39:26 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Agáta Procházková, asistoval #33 Sabina Siňorová (3:1)
39:26 Góooool! Agi se trefuje v přesilovce!
38:48 Alice přestřeluje!
38:12 Buldočky mají na kontě další vyloučení za opakované přestupky. Uvidíme zda toho klokanky účinně využijí.
38:07 Vyloučen hráč #96 Anna Sigmundová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky
35:40 Buldočky buší jak hluchej do vrat!
35:29 Eliška likviduje tutovku!
35:13 Na hřišti i n a střídačkách se zvyšuje napětí a nervozita a je k vidění několik menších potyček a výměn názorů.
33:07 A Eliška drží Klokanky svými zákroky v bráně.
32:07 Klokanky se trochu otřepaly a viděli jsme několik pěkných obranných zákroků
29:22 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Veronika Fiedlerová družstva GC System Bulldogs Brno
29:22 Mírně otřesená brankařka Bulldogs po zásahu kolenem spoluhráčky. A dochází tak ke střídání strážce svatyně Bulldogs.
29:11 Brucháčková projíždí hřištěm jak nůž máslem, nicméně naštěstí se rozhodnla přihrávat. Tlak Bulldogs se stupňuje
27:02 A taky je to potrestáno velice rychle krásnou dorážkou, na kterou Eliška neměla nárok. A bitva se bude nejspíš dramatizovat.
27:01 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:1)
26:42 Vyloučen hráč #88 Alice Jirásková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
26:42 A je tady i vyloučení na druhé straně, kdy jde posedět Alice za bránění ve hře.
26:42 A Eliška v brance Bohemky čaruje, Buldočky jsou polité živou vodou
25:12 závar před brankou klokanek a kdo jiný v tom má prsty než A. Brucháčková, která předvádí své kvality
23:00 opatrný začátek druhé třetiny z obou stran
20:00 Nutno uznat, že nebezpečnější byly v této třetině Brňanky.
20:00 A počet diváků nám vzrostl na 94. Dosáhneme stovky? Přijďte na Jedenáctku!
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:20 Sába z velké šance přestřeluje! A v zápětí bomba od Alice vedle! Klokanky útočí, ale nemohou zacílit! A máme tu konec výborné třetiny pohledného útočného florbalu. Zatím jsou úspěšnější Pražandy.
18:00 A opět tu máme vyloučení Bulldogs za bránění ve hře.
18:00 Kachna sama běží na bránu a krásným bekhendem trefuje břevno!
17:58 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
16:07 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #16 Nicol Fryčová (2:0)
16:07 A klokanky přidávají další zásah do sítě Brňanek, tentokrát se trefila kapítánka týmu Čermy!
16:03 Na hřišti je několik pádů, asi špatně vyleštěná podlaha.
13:54 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #13 Agáta Procházková (1:0)
13:54 A po n+kolika střelách máme tu i první gól v síti Buldoček. V přeslivce se prosazuje Niky po vybojování míčku Agi.
12:42 Vyloučen hráč #68 Barbora Jašková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
12:42 A máme tady první vyloučení za bránění ve hře a Bohemians má tak přesilovku!
11:30 Brucháčková z perfektní šance přestřeluje! Teď je tlak ze strany Buldoček enormní.
10:26 Eliška Svrčková již předvedla několik bravurních zákroků v brane Bohemians
08:00 tak teď ve stoprocentní šanci Buldočky, ale balonek se nejakým zázrakem stočil ven z branky. uff
05:00 Menší převahu mají zatím klokanky.
04:15 V hledišti je bouřlivá atmosféra a na hřišti poměrně vysoké tempo.
00:01 Úvodní buly pro tým klokanek!
00:00 Už nyní je v hledišti mohutných 80 diváků! a určitě nebudou litovat strávení sobotního odpoledne zde na Jedenáctce!
00:00 Jsme zvědavi, jak tento přírodní výběr mezi klokankami a buldočkami dnes dopadne, každopádně již teď cítíme z obou týmů odhodlání.
00:00 Vítáme Vás u rozhodujícího zápasu mezi Bohemians Praha a Bulldogs  Brno. Očekáváme dramatickou bitvu tak jako v minulých zápasech.