4:1
    Vilém FRIČ
    (Jelínek)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - BLACK ANGELS 4:1
branky: 12. Václav Semecký, 20. Radim Dočekal, 35. Adam Kylián, 44. Vilém Frič - 7. Alex Štygler; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Lukáš Krejčiřík 16 - Maxmilián Munduch 22; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:0
45:00 Komentář domácích Ďuriška Martin (Trenér): Utkání spíše v módu válka než florbal, každopádně toto je pravé play-off a jsem rád, že jsme všichni maximálně fit a zdraví. Dnes teprve předehra, škoda velkého množství neproměněných šancí. Pro nás 0:0 a vidíme se zítra. Děkujeme našim skvělým fanouškům za podporu, tady se nevyhrává.
45:00 Komentář hostů Zalubil Jakub (Trenér): Play off je o gólech, my dnes dali jen jeden a neproměňovali tutovky. Soupeř naopak naše chyby trestal. To dnes rozhodlo. Zítra manko smažeme a půjdeme si za postupem. Děkujeme všem za zápas, speciálně našim fans.
45:00 Střely ve 3. části: 4:6
44:00 Probíhá poslední minuta tohoto utkání
43:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Vilém Frič, asistoval #53 Damian Jelínek (4:1)
40:48 Znojmo hraje v plném počtu
38:48 Timeout BLACK ANGELS
38:48 Vyloučen hráč #17 Vilém Frič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:47 Kylián posílá dlouhý míček na Jelínka, ten ho nestihl
34:10 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián, asistoval #53 Damian Jelínek (3:1)
31:55 Vyloučen hráč #86 Ondřej Bohatý družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:01 Buly vyhrává Black Angels
30:00 Střely ve 2. části: 8:3
29:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
27:34 Black Angels tlačí na znojemskou obranu
24:53 Vyloučen hráč #19 Jan Trojan družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
23:30 Black Angels měli útěk, ale gól nevstřelili
19:12 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #19 Jan Trojan (2:1)
15:01 Buly vyhrává Black Angels
15:00 Střely v 1. části: 14:8
14:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
12:26 Vyloučen hráč #28 Danny Kalous družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
11:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Vlastní branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #13 Václav Semecký (1:1)
10:20 Black Angels  kombinuje
07:34 Přibil a Kundrát v souboji v rohu
06:42 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #56 Alex Štygler bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrává Black Angels