6:4
    Lukáš HÁJEK
    ()

F.A.T.R. Dubňany - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 6:4
branky: 6. Jakub Konečný, 9. David Říha, 11. David Říha, 24. Jakub Konečný, 26. David Říha, 29. Jakub Konečný - 4. Jiří Zicha, 29. Jiří Zicha, 31. Kryštof Merta, 34. Lukáš Hájek; rozhodčí: Matyáš Reif - Patrik Navrátil; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Petr Studený ? - Tomáš Satrapa ?; po třetinách: 3:1, 1:0, 2:3
36:00 Střely ve 3. části: 6:16
36:00 Ukončení 3. části
35:09 golman domácích si zahrál na olympijského házeče do dálky a výhozem přehodil půlku.
34:00 Hosté málem dali gol, ale golman míček zastavil těsně před čárou.
33:26 Timeout F.A.T.R. Dubňany
33:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #72 Lukáš Hájek bez asistence (6:4)
33:26 Nakonec stačila šikovná střela od mantinelu a je to.
31:30 Hosté se snaží, ale opět jim štěstí nepřeje.
30:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #13 Kryštof Merta, asistoval #72 Lukáš Hájek (6:3)
28:54 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 6:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #60 Jiří Zicha z trestného střílení (6:2)
28:49 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 6:1
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #77 Jakub Konečný, asistoval #5 Tomáš Foltýn (6:1)
28:49 Golman hostí výborně vychytal standartku z brankoviště, ale na další střelu už bohužel nedošáhl.
28:38 Vyloučen hráč #87 Alex Polášek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:23 Při tlaku hostů se jim povedlo "ohrozit" trenéra domácích.
25:37 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 5:1
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #99 David Říha z trestného střílení (5:1)
25:37 Hra je ze začátku velmi opatrná z obou stran.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 5:23
24:00 Ukončení 2. části
23:45 Hostí obstřelují domácí branku co to jde, ale nic jim nepřeje, kdežto domácím tam padne kde co.
23:01 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 4:1
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #77 Jakub Konečný, asistoval #99 David Říha (4:1)
20:50 Hosté měli nebezpečnou doražku, ale míček letěl těsně nad bránou.
17:57 Vyloučen hráč #77 Jakub Konečný družstva F.A.T.R. Dubňany na 2 minuty za sekání
17:43 Hra jde do pohybu a hned první vyloučení.
17:42 Hráč byl odvezen do nemocnice a celá hala mu svým potleskem přála brzké uzdravení.
17:41 Na halu dojela záchranná služba pro hráče hostů s číslem 11, který si při pádu vyhodil levý loket.
17:41 Hráč hostů šlápl na cizí florbalku a přerušuje se hra na delší dobu.
16:54 Oba týmy tlačí, ale velkou převahu mají hosté.
16:04 Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB neproměnil #4 Tomáš Duchoň.
15:58 Domácí měli šanci do prázdné, ale neproměňují.
14:36 Na hale je atmosféra, že by se dala krájet.
14:11 Domácí z tlaku hostů se dostali jenom pomocí faulu.
12:58 Šance hostů, ale golman byl úspěšný.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 10:6
12:00 Ukončení 1. části
10:30 Hostí přidali na obrátkách, ale velké šance z toho zatím nejsou.
10:24 Vyloučen hráč #13 Jáchym Srnánek družstva F.A.T.R. Dubňany na 2 minuty za sekání
10:07 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 3:1
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #99 David Říha, asistoval #5 Tomáš Foltýn (3:1)
08:16 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 2:1
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #99 David Říha bez asistence (2:1)
06:16 Zápas je velmi vyrovnaný a oba týmy hrají aktivní hru.
05:56 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 1:1
03:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #60 Jiří Zicha, asistoval #66 Jakub Zeman (0:1)
02:51 Domácí měli standartku z předbrankového prostoru, ale neproměňují.