59
  • 59 58:25
    Vinohrady

TJ Sokol Královské Vinohrady - SK Bivoj Litvínov 9:12
branky: 3. Lukáš Lanc, 6. Jan Svoboda, 14. Matěj Raiter, 19. Jan Buchta, 38. Jan Svoboda, 41. Eduard Piňos, 42. Lukáš Lanc, 50. Michal Smutný, 52. Josef Mareš - 8. Ondřej Hertl, 16. Michal Skuhrovec, 19. Jaroslav Kropáček, 21. Jan Werner, 22. Daniel Hulič, 28. Jaroslav Kropáček, 36. Daniel Hulič, 38. Jiří Horák, 40. Lukáš Černý, 54. Daniel Hulič, 55. Viktor Hocelík, 58. Michal Skuhrovec; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 130; zásahy brankářů: Dušan Václavík 17, Petr Kempa 20 - Milan Stránský 26; po třetinách: 4:3, 1:6, 4:3
60:00 Trenér hostí Daniel Hulič se k utkání nepřišel vyjádřit.
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Doubka: 'Děkujeme pořadatelům a divákům. Škoda, že jsme na konci třetí třetiny nevstřelili ještě několik branek a dovolili soupeři zvrátit zápas. Utkání jsme prohráli díky tomu, že nedokážeme hrát celé utkání soustředěně.'
60:00 Nejlepší hráči utkání: SKV - Lukáš Lanc, Litvínov - Daniel Hulič
59:54 Svoboda při přílišné aktivitě na brankovišti seknul do brankáře Stránského.
59:30 Domácí dostali možnost přesilovky šest na čtyři.
58:25 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:40 Domácí to zkouší bez gólmana, na hřišti jsou tedy síly srovnány pět na pět.
57:30 Hosté v přesilovce unikají do tříbrankového vedení.
57:29 GÓL SK Bivoj Litvínov! 9:12
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #25 Viktor Hocelík (9:12)
55:36 Potyčku mezi Králíkem a Krejčím vyřešili rozhodčí dvouminutovým trestem na obou stranách.
55:31 Mareš ve stoprocentní šanci trefil pouze brankáře hostí.
55:15 Timeout SK Bivoj Litvínov
55:01 Litvínov měl standardku na velkém brankovišti, Kempa ale střelu kryje.
54:19 Werner v situaci dva na nikoho nabídl prázdnou branku Hocelíkovi, který neměl se zakončením problém.
54:18 GÓL SK Bivoj Litvínov! 9:11
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #10 Jan Werner (9:11)
54:01 Utkání se začíná přiostřovat, tvrdé zákroky se množí na obou stranách.
53:14 Hulič z dorážky ze vzduchu vrací vedení na stranu hostů.
53:13 GÓL SK Bivoj Litvínov! 9:10
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #12 Jaroslav Kropáček (9:10)
52:48 Mareš po přihrávce Králíka z úhlu přestřelil.
51:09 Raiter přihrávkou uvolnil na středu Josefa Mareše a ten nekompromisně propálil Stránského.
51:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #5 Josef Mareš, asistoval #12 Matěj Raiter (9:9)
49:58 Gregor z úhlu minul růžek branky asi o deset centimetrů.
49:25 Ze závaru před brankou propasíroval Smutný balonek pod brankářem do sítě.
49:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #7 Michal Smutný bez asistence (8:9)
48:14 Florbal je sport fair-play. Svoboda i za nepříznivého stavu přiznal teč a rozehrávat budou hosté.
47:57 Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
47:13 Domácí jsou teď aktivnější, hosté zatím odolávají.
46:14 Králík se dostával do šance, její pokračování ale přerušil hvizd rozhodčích.
45:06 Hosté své první oslabení přežili, domácí se k žádné větší šanci nedostali.
44:11 V přesilovce je zatím aktivní pouze Svoboda, který už dvakrát prověřil Stránského pozornost.
41:41 Mareš ideálně z rohu uvolnil Lance a ten se střelou z nápřahu trefil do horního rohu branky.
41:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #58 Lukáš Lanc, asistoval #5 Josef Mareš (7:9)
40:54 Svoboda našel v situaci dva na jednoho před brankou volného Piňose a ten se nemýlil.
40:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #43 Eduard Piňos, asistoval #24 Jan Svoboda (6:9)
40:00 Hosté teď udělali divákům módní přehlídku v dresech, které si do třetí třetiny převlékli. Na start třetí třetiny se čekalo asi deset minut.
40:00 Druhou třetinu jednoznačně ovládli hosté, a do třetí třetiny si nesou čtyřbrankové vedení.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: SKV 11 - 20 Litvínov
39:24 V domácím brankovišti se nejlépe zorientoval Černý a ze vzduchu skóruje.
39:23 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:9
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #37 Lukáš Černý, asistoval #39 Milan Kumai (5:9)
38:00 Svoboda zkušeně zpracoval Lancův lob na brankovišti a kolem nohou stojícího Stránského zakončil.
37:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Jan Svoboda, asistoval #58 Lukáš Lanc (5:8)
37:51 Hostující Horák se štěstím našel skulinku pod padajícím Kempou.
37:50 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:8
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #9 Jiří Horák, asistoval #46 Ondřej Krejčí (4:8)
37:40 Agilní Houra se tentokrát dostal až ke střele, tu ale Stránský kryje.
36:17 Domácí DJ roztlestkal tribunu svými archivními nahrávkami.
35:11 Hulič po své další krásné akci odstranil všechny pavouky z vinohradské branky.
35:10 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:7
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #30 Ondřej Hertl (4:7)
35:10 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Petr Kempa družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
34:02 Kytkova střela se jen otřela o brankovou konstrukci.
32:46 Pecha se objevil v samostatném úniku, neměl ale dost času na zakončení.
30:55 Smutný přehnal svou aktivitu při vracení do obrany a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
29:06 Václavík teď předvedl zákrok jako z učebnice Jakuba Záhory.
28:29 Svoboda běžel sám na Stránského, ten po zákroku musel být ošetřen místní skandinávskou fyzioterapeutkou Kaisou Lind.
27:56 Rychle využitá přesilová hra, z brankoviště se po dorážce raduje Kropáček.
27:55 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:6
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #9 Jiří Horák (4:6)
26:29 Agilní Houra teď dvakrát za sebou prokličkoval až na půlící čáru, dál se ale nedostal.
26:03 Horák se zničeho nic zjevil sám před Václavíkem, ten ale kryje.
25:46 Po přistrčení Králíka byl v šanci Josef Mareš, jeho střelu ale hostující obrana zblokovala.
25:07 Táhlá střela Buchty, ale ani Piňos se z dorážky neprosadil.
23:16 Volný úder hostů z deseti metrů se snažil rychle zakončit znovu Hulič, jeho střela ale míří mimo.
22:32 Další kličkovaná Daniela Huliče, tentokrát vinohradská obrana neinkasovala.
21:32 Největší hvězda hostů, Daniel Hulič, se z poloviny hřiště dostal až na hranu brankoviště a pod břevno zapíchl svojí jedovku.
21:31 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič bez asistence (4:5)
20:58 Svoboda se teď před brankou snažil trefit do poskakujícího balonku. Jeho snaha vyústila jen ve volný úder hostů za vysokou hůl.
20:15 Rychlý nástup hostů do druhé třetiny! Werner se trefil pod ruku Václavíka.
20:14 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #10 Jan Werner bez asistence (4:4)
20:00 V první části jsme mohli vidět vyrovnaný florbal z obou stran. Vinohradští se díky odpovědi na vyrovnávací branku Litvínova dostali do jednobrankového vedení.
18:57 Hocelík se dostával do šance, Václavík ale jeho kličku překazil.
18:21 Buchta se dostal k odraženému balonku a se štěstím procpal balonek za Stránského.
18:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Jan Buchta, asistoval #58 Lukáš Lanc (4:3)
18:08 Po hezké individuální akci se prosadil hostující kapitán Kropáček.
18:07 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček bez asistence (3:3)
16:50 Procházka teď motal vinohradskou obranu, jeho střela ale byla sražená mimo.
15:54 Pecha měl teď před sebou odkrytou branku, z úhlu ale trefil pouze boční síťku.
15:05 Ze standardní situace z poloviny hřiště se pěknou střelou k tyči prosadil Skuhrovec.
15:04 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #21 David Procházka (3:2)
13:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Matěj Raiter, asistoval #47 Jan Králík (3:1)
07:48 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #30 Ondřej Hertl, asistoval #44 Václav Roth (2:1)
05:20 Po krásném výhozu Václavíka se střelou do rohu branky trefil Svoboda.
05:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Jan Svoboda, asistoval #1 Dušan Václavík (2:0)
02:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #58 Lukáš Lanc bez asistence (1:0)
00:00 Rezervním mužským týmům domácích se o tomto víkendu dařilo. Béčko i céčko si udrželi první pozici ve svých ligách. Tým juniorek SKV v prvních kolech své nadstavby uhrál vyrovnanou bilanci jedné výhry a jedné prohry.
00:00 Zahajovací sestavy obou týmů: SKV: Václavík - Záň, Lanc - Buchta, Svoboda, Piňos Litvínov: Stránský - Werner, Roth - Horák, Kropáček, Hulič
00:00 Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u sledování textového online přenosu z utkání 1. ligy mužů mezi domácími TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím SK Bivoj Litvínov. Omlouváme se za problémy se zápisem, které byly způsobené technickými problémy.