9:3
    Jan DANIŠ
    (Šindler)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians 9:3
branky: 4. Dominik Eichner, 10. Michal Sládek, 10. Jakub Mendrek, 13. Jiří Juhaňák, 35. Jan Daniš, 46. Michal Sládek, 49. Jan Daniš, 54. Jan Daniš, 60. Jan Daniš - 22. Daniel Cabejšek, 41. Matyáš Krebner, 53. Patrik Šebek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 199; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 11 - Michal Kotouček 4, Ondřej Kratěk 6; po třetinách: 4:0, 1:1, 4:2
60:00 Komentář domácího trenéra Karla Ševčíka: Na tento zápas jsme se poctivě připravovali. S týmy ze středu tabulky, jako je Bohemka, musíme posbírat maximum bodů. Vyšla nám první třetina, kdy jsme zahráli velmi dobře kombinačně. V dalším průběhu jsme se snažili hrát hodně s míčkem a kontrolovat průběh zápasu, což se zdařilo. Děkujeme divákům za super atmosféru, soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí Michala Jedličky: Dneska rozhodla 1. desetiminutovka, ve které jsme byli ještě v autobuse. Bohužel jsme opět byli nuloví směrem dopředu, ale myslím si, že v mezihře jsme byli lepší. Soupeř zaslouženě vyhrál. Děkujeme divákům, soupeři a rozhodčím a omlouváme se za pozdní příjezd.
60:00 Střely celkem: 19 - 14
60:00 Střely ve 3. třetině: 6 - 6
59:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 9:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #38 Jan Daniš, asistoval #87 Matyáš Šindler (9:3)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:44 Střelu Juhy hrdinsky blokuje Posselt.
56:15 Sládek ztrácí míček za zdržování hry a dává tak možnost FbŠ Bohemians.
55:00 FBC odvádí v obraně dobrou práci i proti 6 protihráčům.
54:47 Timeout FbŠ Bohemians
53:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #38 Jan Daniš, asistoval #43 Michal Sládek (8:3)
53:46 Daniš šel sám na gólmana, nepředvedl ani žádnou složitou kličku, ale i tak zvyšuje skóre.
52:24 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #44 Pavel Čihák (7:3)
52:24 Šebek dostal dobrou přihrávku před bránu a nemýlil se.
51:15 Praha to opět zkouší v šesti.
49:55 Juhaňák si šikovně projel celé hřiště, nad Kraťkem však nevyzrál.
49:05 Bohemians hraje v šesti.
48:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:2
48:49 Sládek Danišovi naservíroval míček až do 'kuchyně' a Ostrava zvyšuje náskok.
48:22 Mendrek končí za mantinelem a po chvíli s bolestivým výrazem odchází na střídačku.
47:52 Přerušení hry kvůli vodě na hrací ploše.
46:54 Ostrava drží hosty v tlaku na jejich polovině.
45:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek bez asistence (6:2)
45:14 Obrovská chyba hostujícího gólmana stojí Bohemians obdržený gól.
43:58 Pražští hráči dělají spoustu hektických rozhodnutí, které jim znemožňují pohnout se stavem zápasu.
42:44 Domácí nikam nespěchají a s rozehrávkou si dávají na čas.
41:54 Chumel před domácí bránou končí faulem na hostujícího hráče.
40:44 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #10 Josef Juha (5:2)
40:44 Krebnerovi se podařilo využít přesilovku a snižuje náskok FBC.
40:00 Střely ve 2. třetině: 4 - 6
38:55 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení
38:34 Bohemians v herní převaze.
37:00 FBC je místy pod velkým tlakem, který se však Praze nedaří využívat.
35:49 Posseltova špatná nahrávka skoro stála Ostravu obdržený gól.
34:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:1
34:15 Nepřesné přihrávky kazí dojem ze hry hostujícího týmu.
33:06 Hra je teď opravdu nahoru dolů a Bohemians se začíná dostávat do tempa.
31:57 Šindler byl u mantinelu 'zpacifikován' Zezulkou a přichází o míček.
31:01 Zajímavá standardní situace nepřinesla domácím zasloužené ovoce.
30:04 Nádhernou křižnou přihrávku od Bauera se Sládkovi nepovedlo zužitkovat.
29:18 Domácí tým je v plném počtu.
28:37 Hostující tým je v plném počtu.
28:07 Sládek nesmyslně nahrává na střed, kde míček sbírá Krebner.
27:18 Vyloučen hráč #38 Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
27:15 Rozhodčí opět zvedají ruku a uvidíme hru 4na4.
26:37 Vyloučen hráč #74 Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
25:20 Krebner si poradil s napadajícím Sládkem a uklidňuje hru za vlastní bránou.
24:57 Dobisík střílí vysoko nad.
24:42 Růžek faulovaný u mantinelu, Praha rozehrává.
24:05 Sládkova střela ze středu byla zblokována, dokončit akci se nepovedlo ani Šindlerovi s jeho dorážkou.
23:12 Ostravě se nedaří rozehrát kvůli napadání Bohemians.
22:13 Střelou po zemi postrašil Šebek, Klobučník však připraven.
21:29 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Daniel Cabejšek, asistoval #61 Michal Chudina (4:1)
21:29 Cabejšek vyslal zajímavou střelu, která končí za zády Klobučníka.
20:59 Bohemians kombinuje v obraně a čeká na příležitost,
20:00 Střely v 1. třetině: 9 - 2
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:01 Domácí jsou v plném počtu.
17:19 Bauerovi se podařilo vybojovat míček a Ostrava může vystřídat.
16:42 Bohemians zatím bez většího ohrožení brány domácích,
16:01 Vyloučen hráč #37 Jiří Juhaňák družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
15:49 Šindler se pokusil Kraťka překvapit střelou od mantinelu, avšak jmenovaný gólman byl ve střehu.
15:03 Praha je z menšího 'kolotoče' asi trochu zmatená a ze hry zatím moc nemá.
14:22 Ostrava opět na míčku, Juhaňák a Bauer se snaží z obrany vymyslet postupný útok.
13:21 Posselt vystihl přihrávku soupeře a ujímá se míčku.
12:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #37 Jiří Juhaňák, asistoval #38 Jan Daniš (4:0)
12:45 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Ondřej Kratěk družstva FbŠ Bohemians
12:45 Juhaňák se ze středu hřiště nemýlí a zvyšuje skóre.
12:01 Sládek před bránou trefuje pouze Kotoučka.
11:26 Vyloučen hráč #74 Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
11:22 Zmatek před domácí bránou nevyústil v riziko a FBC po chvíli hru uklidňuje.
10:11 Ostrava zatím srší bojovností a chutí hrát. Bohemians si neví rady.
09:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #23 Filip Hrabal (3:0)
09:44 Další krásná akce Ostravy, která končí gólem po střele Mendreka.
09:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #38 Jan Daniš (2:0)
08:40 Kindl si hravě obhodil Daniše, jeho spoluhráč, který dostal nahrávku, míček ztratil a Ostrava jde do přečíslení.
07:00 Šindler byl na středu v krásné pozici pro střelu, avšak v klíčový moment byl zblokován dvěma protihráči.
05:41 Bohemians tlačí na obranu domácích.
04:50 Hrabal nechtěně nahrál na středu Juhovi, kterému se tato nečekaná situace nepodařila vyřešit, a míček se opět dostává na hole Ostravy.
03:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #23 Filip Hrabal (1:0)
03:55 Eichner s Hrabalem předvedli krásnou akci, kdy se dvěma nahrávkami dostali přes celé hřiště, a zakončili celé 'představení' gólem.
02:50 Bauer šel sám na gólmana hostí, i přes krásnou kličku však gól nevstřelil.
01:31 Moravčikova střela z poloviny těsně míjí bránu,
00:01 Úvodní buly patří hostujícímu týmu.
00:00 Kvůli nemilým komplikacím na cestě začíná zápas o hodinu později.