10:3
    Lukáš ŘEZANINA
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 10:3
branky: 16. Adam Delong, 20. Adam Delong, 25. Lukáš Hájek, 25. Jan Šebesta, 28. Lukáš Hájek, 30. Jan Šebesta, 46. Lukáš Hájek, 47. Adam Delong, 49. Ondřej Firda, 59. Lukáš Řezanina - 11. Jiří Bauer, 15. Michal Sládek, 58. Filip Hrabal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 339; zásahy brankářů: Lukáš Souček 10 - Jakub Klobučník 13; po třetinách: 2:2, 4:0, 4:1
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Letos první zápas, kdy jsme nastoupili koncentrovaně a koncentrovaně jsme zápas odehráli. Na to kolik šancí jsme měli, tak se ještě trápíme v útoku, ale vnímám pozitivně dnešní nasazení. Rozjíždíme se...
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Karla Ševčíka: Zápas se nám dnes vůbec nepovedl. Pod tíhou derby jsme vůbec nehráli naši hru. Máme mladý tým a tohle je pro kluky cenná zkušenost. Jdeme dál, sezona je dlouhá. Víme na čem máme zapracovat. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Nejlepší hráči utkání domácí Delong hosté Bauer
60:00 Střely na branku celkem domácí 23 Hosté 13
60:00 Střely na branku po třetí třetině domácí 7 hosté 3
59:42 Delong zkouší a zkouší, pokus za pokusem, ale teď už to asi nepůjde, míček mu odskočil od čepele, i přesto mířil do branky. Klobučník chytá.
59:22 Pěkným zákrokem se teď blýskl golmán hostů.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Lukáš Řezanina bez asistence (10:3)
57:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 9:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #25 Matyáš Šindler (9:3)
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
53:13 Sládka vychytal Souček.
51:22 Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
48:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #55 Jakub Hubálek (9:2)
48:17 Krásná spolupráce Hubálka s Firdou, který zakončoval do prázdné.
46:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #55 Jakub Hubálek (8:2)
46:38 Delong dorážel před bránou hostů.
45:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #55 Jakub Hubálek (7:2)
45:19 Hájek vystřelil a míček skončil v brance.
44:59 Tyčku nastřeluje Šebesta Jiří.
43:52 Nyní se není na co koukat, hraje se jenom dolu a nahoru
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí 9 - hosté 1
39:39 Stav se dokonce třetiny už asi nezmění.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:49 Hosté kombinují na své vlastní půlce, pak rychle dopředu, avšak Součka nepřekonali.
36:46 Střelu Jastřembského zblokovala obrana hostů.
35:00 Dnešní utkání sleduje 339 diváků.
33:25 Hraje se nahoru dolů.
32:22 Vítkovice kombinují na půlce hostů.
29:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #44 Lukáš Hájek (6:2)
29:33 Šebesta trefuje přesně na vzdálenější tyč Klobučníka.
27:22 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
27:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #72 Adam Delong (5:2)
25:43 Domácí hrají přesilovou hru.
24:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #55 Jakub Hubálek (4:2)
24:52 Nestihla uběhnout ani půl minuta od posledního gólu a domácí zvyšují po zásluze Šebesty.
24:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:2
24:24 Hájek dostává domácí tým dovedení.
24:22 Vyloučen hráč #38 Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování
24:22 Vyloučen hráč #38 Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
23:42 Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
23:12 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí tým.
20:00 Střely v první třetině: domácí 7 - hosté 9
19:59 Do šaten se odchází za nerozhodného stavu.
19:20 Rýpar do golmana.
19:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #71 Jan Jastřembský (2:2)
19:05 Adam Delong srovnává.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
15:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #31 Josef Rýpar (1:2)
15:12 Rýpar na Delonga, který vymetl pavučinky hostujícímu golmanovi.
14:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #27 Dominik Eichner (0:2)
14:23 Hosté zvyšuji.
13:43 Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
13:43 Pro hosty druhá přesilovka.
11:23 Hrabal vystřelil Souček levým ramenem vyráží.
10:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #14 Jiří Juhaňák (0:1)
10:56 Jiří Bauer využívá přesilovou hru a otevírá skóre dnešního zápasu.
10:19 Vyloučen hráč #53 Marek Bräuer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
10:19 Hosté si zahrají přesilovou hru.
10:16 Šíndler do Součka.
07:22 Daniš těsně míjí bránu Součka.
07:14 Hájek nad.
04:31 Řezanina vystřelil, ale pouze do Klobučníka.
02:32 Hraje se nahoru dolů.
00:01 Úvodní buly symbolicky vhodil kapitán týmu FBC ABAK OSTRAVA Roman Telička.