59
  • 59 58:16
    Vítkovice

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:5
branky: 9. Jakub Hromada, 10. Jakub Boček, 15. Jakub Renčín, 20. Jan Hněvkovský, 29. Jan Hněvkovský, 46. Jakub Renčín - 7. Marek Bräuer, 14. Jan Šebesta, 34. Tomáš Sladký, 38. Tomáš Sladký, 43. Lukáš Hájek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 115; zásahy brankářů: Marek Netopilík 33 - Maciej Bogdański 15; po třetinách: 4:2, 1:2, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostí p. Bruse: Prohra nikdy nikoho samozřejmě netěší. Každopádně všechny kroky, které nyní děláme, děláme s ohledem na závěr sezóny. Velmi náročný tréninkový týden a ospalá první polovina zápasu. Chci po klucích hodně věcí a jde vidět, že si vše musí ještě sednout. I tak dneska několik tyček a několik neproměněných šancí. Budeme trpělivý. Výsledek příjde
59:59 Střely ve třetí třetině: Black Angels - Vítkovice 1:16
59:59 Komentář trenéra domácích p. Pajera: je příjemné na mistra ligy nasadit třetího golmana, odehrát celej zápass na tři lajny a ještě odejít se třema bodama. Myslim, že dneska kromě bojovnosti rozhodla vítkovická ospalá první třetina - kluci najednou dostali do hlavy, že se dá hrát s každým a už to nepustili. Díky soupeři a úžasným divákům. Věřim, že se jim to dneska líbilo!
59:50 Hráč hostů v brankovišti.
59:10 Drama do poslední sekundy!
58:16 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:16 Po time outu zůstává brankář hostí na střídačce a mistři hrají v šesti.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty zápasu.
57:40 Hněvkovský vybojoval v rohu hřiště útočné pásmo.
56:37 Boček trefuje pouze blokujícího obránce.
55:46 Hosté oslabení přežili.
53:44 Vyloučen hráč #13 Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
53:44 Další vyloučení. Tentokrát pro Gattnara za blokování florbalky.
53:15 Skvělá akce domácích, v bráně však skončil brankář namísto míčku.
51:20 Fanoušci žeenou svůj tým.
50:19 Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
50:19 Josef Rýpar se přidal do klubu dřevorubců.
50:05 Netopilík má opravdu svůj den.
48:53 Vyloučen hráč #8 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
48:53 Další sekera a další vyloučení pro Black Angels.
48:19 Blaci mají pravděpodobně větší držení míčku.
47:20 Utkání se začíná přiostřovat.
45:28 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (6:5)
45:28 Renčín střílí a dává góóól. Ano, nejen mistři ČR dokáží proměňovat přesilovky.
44:16 Vyloučen hráč #44 Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
44:16 Po dlouhém odloženém vyloučení si střelec srovnávacího gólu sedá na trestnou lavičku.
42:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #88 Jiří Besta (5:5)
42:46 Hájek srovnává zápas a střídačka Vítkovic je jediné místo v hale, které je slyšet.
42:33 Kopecký předvádí důležitý blok.
41:45 Sekerka Krále posílá hosty do další přesilovky.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrává celek Black Angels.
39:59 Střely na bránu: Black Angels - Vítkovice 14:13
37:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #44 Lukáš Hájek (5:4)
37:25 Black Angels předvedli skvělé oslabení, druhý gól Sladkého ale ubránit nedokázali.
36:24 Novotný naskakuje do hry. Teď jenom přežít 5 na 4.
36:00 Netopilík je dneska opravdu ve formě. Jednou mu pomohla i tyčka.
35:30 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
35:30 Dvojitá šance pro hosty.
34:24 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
34:24 Vojtěch Novotný vyloučen za hru na zemi. Příležitost pro hosty.
33:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #23 Martin Nehera (5:3)
33:21 Sladký snižuje...
31:35 Hněvkovský nahrává Kopeckému před bránu, který střílí jen do brankářovi nohy.
30:40 Netopilík předvádí pár prvotřídních zákroků.
28:58 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #55 Jakub Hromada (5:2)
28:58 Hromada nahrává svému kapitánovi, který z otočky zvyšuje vedení domácích. Fanoušci šílí!
23:50 Bočkova zadovka našla pouze brankáře hostů.
22:58 Po skvělém zákroku Netopilíka Blaci vyrazili do protiútoku. Kopecký však přestřeluje.
20:41 Hosté v plném počtu.
20:01 První buly druhé třetiny opět pro Vítkovice.
19:59 Střely na branku: Black Angels - Vítkovice 6:9
19:41 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský z trestného střílení (4:2)
19:41 Před bránou se v přesilovce uvolnil domácí hráč, kterému při střele bránící mistr zblokoval hokejku, což vedlo k trestnému střílení. Hněvkovský chladnokrevně hosty potrestal.
18:41 Vyloučen hráč #17 Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
18:41 A tlačí moc...
18:09 Vítkovice tlačí a tlačí a tlačí...
14:36 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #71 Jakub Boček (3:2)
14:36 Kombinace Jakuba Bočka a Jakuba Renčína končí míčkem v bráně, radujícími se domácími a střídjícími mistry.
13:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #53 Marek Bräuer (2:2)
13:45 Jan Šebesta se uvolňuje před brankou, Přihrávkou od Bräuera nepohrdl.
12:18 Parádní zákrok Netopilíka!
09:20 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #26 Daniel Ludvík (2:1)
09:20 Jakub Boček obíhá bránu a dává góla ještě nic netušícímu brankářovi.
08:18 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #89 Jan Hněvkovský (1:1)
08:18 Kapitán domácích nabíjí Hromadovi a ten natáhl a vyrovnává.
06:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #7 Šimon Kuczera (0:1)
06:33 Závar před brankou využívá Marek Bräuer.
03:05 Vítkovice zatím drží míček, ale občas jsou Black Angels také hodně vidět. Mají více nebezpečných šancí.
00:54 Jakub Boček vyslal první střelu utkání.
00:01 První buly pro mistry.
00:01 Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi domácími Black Angels a úřadujícími mistry z Vítkovic. Utkáním Vás bude provázet Kryštof Kasha.