1

0

3.

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:4pn
branky: 3. Ladislav Gál, 20. Lukáš Pešat, 29. Lukáš Pešat, 48. Petr Kittel, N Ladislav Gál - 6. Lukáš Herblich, 37. Tomáš Sladký, 40. Jan Šebesta, 49. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 350; zásahy brankářů: Kevin Majrich 14 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #2 Lukáš Hrubý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč #26 Matěj Kostka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #53 Marek Bräuer , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč #33 Ladislav Gál a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #31 Josef Rýpar , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč #50 Lukáš Pešat , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář hostujícího kouče, pana Pavla Bruse: 'Dneska první 2 třetiny neměly z naší strany žádnou kvalitu. 3. třetina už byla lepší, ale zdaleka neměla parametry. Bohužel jsme dnes odevzdali soupeři body svým laxním výkonem. Z dnešního zápasu vyvodím důsledky.'
65:00 Komentář domácího kouče, pana Michala Kvapila 1/2:Dnešní utkání bylo odčiněním za minulí výkon. Zahráli jsme líp v obraně škoda ještě nevyužitých šancí.Musíme se koncentrovat na každou vteřinu lehký výpadek v závěru 2 třetiny a soupeř srovnal. Chceme hrát každou třetinu a postupem se zlepšovat. Děkuji soupeři za utkání a DIVÁKŮM za podporu.
65:00 Střely v prodloužení 2:1 pro Otrokovice.
64:59 Velmi zajímavé prodloužení nám nerozhodlo.
64:35 Kvapil promrhal šanci 3 na 1, Souček jeho pokus vyrazil.
63:19 Kuczera získal míček a Majrich musel rychle zpět do kasy.
62:00 Rýparovi se střela příliš nepovedla a teď to je situace 4 na 3 z pohledu domácích.
61:08 Vykopalův pokus přes celé minul prázdnou klec.
60:01 Buly pro zástupce města Ostrava.
60:00 Střely ve třetí periodě 5:7 pro Vítky.
59:58 Řezaninovi se ani na dvakrát střelecký pokus nevydařil.
59:54 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:54 Hosté si ještě na závěr berou time-out.
58:55 Sladký raději vysokou odpaloval pryč.
58:00 Šance na obou stranách teď zneutralizovány.
56:34 Po dlouhé době nějaká šance, Koláčný míjí.
52:17 Nehila výborně vybojoval pro Gála, který ve velké šanci minul.
51:58 Gattnar si tentokrát na Majricha nepřišel.
49:26 Gál osamocen, ale neměl už rychlost, jeho pokus z dálky Souček vytěsnil.
48:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #11 Tomáš Sladký (4:4)
48:10 Po krásné akci je rychle srovnáno, tento vítkovický tlak nakonec domácí přece jen nepřežili.
47:29 Gál výborně nabil Vykopalovi, který míjí.
47:12 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #50 Lukáš Pešat (4:3)
46:39 Vykopal dával Koláčnému a ten neproměnil stoprocentní šanci.
45:18 Hrabalovo nepovedené zakončení ke gólu nevedlo a Kittelovi se následně už dorážet nepovedlo.
44:30 Kuczera dostal dobrý pas, ale byl včas zneškodněn.
44:03 Brauër to zkusil po zemi z otočky a nadělal tak Majrichovi lehké potíže.
41:42 Hrabal se pěkně prodral ke střele, která nebyla přesná.
40:00 Střely ve druhé vyrovnané 7:7.
39:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #31 Josef Rýpar (3:3)
39:42 3:3.
39:12 Poslední minutu třetiny tak Vítky tráví před Majrichem v početní výhodě.
38:49 Vyloučen hráč #17 Martin Ďuriška družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zvedání florbalky
38:49 Ďuriškovo jasné vyloučení, tady není o čem.
37:43 Kvapil se krásně obtočil a Souček musel jeho pokus vyrážet.
36:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #53 Marek Bräuer (3:2)
36:51 Majrich neudržel míček a je sníženo.
36:33 Šebesta teď zachránil hrozbu přečíslení šelem.
36:00 Standardka pro Vítky ze střední vzdálenosti.
35:40 Domácí rozvážně drží balonek.
32:36 Velkou šanci teď neproměnil Kuczera.
28:58 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #56 Michal Nagy (3:1)
28:58 Lukáš Pešat teď bezpochyby ukázal svoje kvality. Vybojoval balonek a neomylně trefil vzdálenější šibenici.
25:20 Kostku nechali hosté trestuhodně volného, ale jeho střelu někdo cestou srazil pryč.
24:27 Pešatova střela dobře zablokována.
23:24 Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
23:03 Teď měli domácí štěstí, že jeden z hostí netrefil před bránou balonek ideálně.
22:30 Oba týmy dnes dobře brání střed, což zároveň znamená, že mají oba celky taky problémy s rozehrávkou.
20:27 Koláčný šikovně vyslal do příležitosti Ďurišku.
20:00 Střely v první 6:3 pro domácí.
19:41 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #22 Filip Hrabal (2:1)
19:41 Řezanina si tu poseděl přesně vteřinu.
19:40 Vyloučen hráč #19 Lukáš Řezanina družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
19:40 Na závěr třetiny se nám to přiostřilo...
19:20 Rýpar se udržel před Nehilou na míčku.
16:23 Hrabal teď bohužel nečekal zadovku od Pešata.
15:38 Z dálky to zkoušel Nagy, jeho střelu cestou někdo ztečoval pryč.
14:52 Kucsera přestřelil.
14:24 Gattnar prošel až před Majricha, ale neskóroval.
11:12 Opět akci mladý útočník domácích, tentokrát ho vychytal Souček.
10:41 Vykopal zkoušel dávat před bránu, kde ale nikoho nenašel.
08:41 Gál nezpracoval.
07:17 Hatalovi to v rozhodující moment sjelo.
05:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Lukáš Herblich, asistoval #5 Ondřej Firda (1:1)
05:40 Malá chyba a je vyrovnáno.
02:53 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál bez asistence (1:0)
02:53 Nádherná trefa Gála proti svým bývalým spoluhráčům.
02:03 Červenkův výpad gólem neskončil.
01:30 Vítky v úvodu na míčku.
00:00 Pěknou sobotu z Otrokovic, kde se dnes šelmy v rámci 8.kola utkají s Vítkovicemi.