2:1
    Lukáš UJHELYI
    ()

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:1p
branky: 53. Milan Garčar, 64. Lukáš Ujhelyi - 1. Marek Bräuer; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2 + Jan Marvánek (SPA) OS:2; využití: 0:0; diváků: 420; zásahy brankářů: Martin Beneš 11 - Lukáš Souček 15; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích Radka Skaličky: Soupeř byl v dnešním zápase více na balonku a celkově lepším týmem. V pasážích kdy jsme byli aktivnější, jsme si šance dokázali vytvořit. Máme na čem pracovat, ale vítězství si ceníme. Díky soupeři za utkání.
65:00 Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: Dneska jsme byli lepším týmem co do tvorby šancí a obrany. Bohužel jsme netrefili nic. Prohra samozřejmě mrzí, ale po dnešku jsem klidný. Na to v jaké sestavě jsme dnes byli jsme přehráli Spartu.
65:00 Střely celkem: SPA: 17 Vítkovice: 12
65:00 Střely v prodloužení: SPA: 2 Vítkoivce: 0
63:44 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi bez asistence (2:1)
63:44 Lukáš Ujhelyi trefuje odkrytou branku Vítkovic skoro přes celé hřiště.
63:30 Vítkovice nyní na balónku ve čtyřech.
62:30 Vítkovice teď zpoza půlky netrefují odkrytou branku Sparty.
61:50 Marvánek to zkusil ze zátahu. Trefil pouze gólmana.
61:00 Sparta stále hledá skulinku v trojúhelníku Vítkovic.
60:01 Sparta jde po vyhrané buly do čtyř.
60:00 Střely ve třetí třetině: SPA: 4 Vítkovice: 5
59:00 A máme tu poslední minutku třetí třetiny. Nejspíše dojde na prodloužení, popřípadě nájezdy.
57:00 Můžeme sledovat velice vypjatý a úplně energií nabitý konec třetí třetiny.
55:08 Beneš vyrazil nepříjemnou střelu která mířila do šibenice. Následně se semlela mela před jeho brankou. Vše dopadlo dobře pro Spartu a míček se dokutálel do rohu.
54:00 Jan Marvánek se nyní vrátil do hry po svém osobním trestu z druhé minuty této třetiny.
53:47 Škoda že teď Ujhelyi nevystřelil z první, možná by pak netrefil blok.
52:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar z trestného střílení (1:1)
52:30 I přes absenci nájezdového mága Radima Křenka Sparta vytáhla na nájezd eso z rukávu v podobně svého kapitána Milana Garčara a ten se tohoto záskoku zhostil na výbornou a Součkovi nedal šanci.
52:08 Zeman se uvolnil od mantinelu svou pověstnou otočkou a trefuje břevno.
51:09 Juha ze zátahu trefuje blok dvou hráčů stojící před ním.
49:50 Marvánek se na trestné chopil pořadatelské činnosti a spravil nám mantinely. Děkujeme.
48:59 Sparta hraje v plném počtu.
48:48 Besta ze strany netrefuje z první branku. Míček končí v rohu.
48:00 Na hřišti se nám to poněkud přiostřilo.
47:43 Pažák zablokoval střelu Řezaniny.
46:59 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
46:47 Burian vystřelil tak jedovatou střelu že ji gólman dokázal jen vyrazit za sebe.
46:00 Vítkovice trpělivě kombinují na své polovině a čekají až se otevře okénku v obraně Sparty.
44:00 Michael Řehák si odbyl první vteřinky v Superlize.
42:00 Vyloučen hráč #24 Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha - osobní trest
42:00 Vyloučen hráč #24 Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
42:00 Vyloučen hráč #44 Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 A máme tu třetí dějství zápasu, který sleduje 420 skvělých diváků. Zápas zatím moc gólů bohužel nenabídl. Snad se to změní.
40:00 Střely v druhé třetině: SPA: 8 Vítkovice: 3
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:46 Josej Juha nahrál na střed kde to jeho spoluhráč promáchl. Míček ale doputoval až k Zouzalovi, který orazítkoval spojnici. Zajímavý signál ze strany Sparty.
32:55 Sladký právě z těžké pozice netrefuje branku.
31:33 Beneš lapil skákající míček ve svém brankovišti a ukázal kdo je zde pánem.
30:31 Pažák milimetrově posunul na střed, kde byl Zouzal faulován.
28:51 Maránek se vymanil z obklíčení dvou hráčů na své polovině u mantinelu.
27:37 Marvánek obelstil napadajícího Hájka.
27:02 Zeman si to natáhl přes celou šíři hřiště, ale následně trefuje blok.
25:29 Sparta nyní vstřelila gól, který ale rozhodčí neuznává.
24:18 Vyloučen hráč #47 Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
23:31 Bude se vylučovat na straně Vítkovic. Sparta jde do šesti, tudíž se hraje 6 na 5 pro Spartu.
22:44 Gattnar svým 'no-lookem' nenašel svého spoluhráče.
22:20 Rýpar se teď probíjel obranou Sparty jako tank. Zastavil ho až Garčar faulem.
21:36 Zeman ze standartky trefuje blok.
21:35 Čermák se vytočil zpoza branky soupeře a vznikla z toho malá domů.
20:42 Gattnar zkusil Beneše prostřelit mezi nohama. Pokus dobrý, ale na tak zkušeného gólmana tohle neplatí.
20:00 Střely v první třetině: SPA: 3 Vítkovice: 4
18:10 Kotel Vítkovic čítající jednoho člověka žene vpřed své hráče. Tento spíše kotýlek se nemůže absolutně rovnat s kotlem Sparty.
17:11 Chyběl opravdu kousíček a Matěj Čermák mohl srovnat skóre.
17:00 Pažák nyní vybojoval dva fauly na půlce soupeře.
16:20 Řezanina nezpracoval míček u mantinelu a míček končí za mantinelem. Na míčku je Sparta.
15:20 Sparta nyní ždíme Vítkovice jako hadr.
14:23 Marvánek následně zkusil stejný styl útoku. Jeho střela i trefuje zařízení, ale gólman neměl sebemenší problém tuto střelu chytit.
13:29 Sparťanský nebojsa Zeman se vydal na steč vstříc brance Vítkovic. Jeho střela však míjí branku.
13:00 Gattnar trefuje blok ze slibné pozice.
10:24 Čermák se pokusil ošálit rozhodčího svým nenápadným nadzvednutím. Rozhodčí má dnes zrak jako ostříž. Míček mají Vítkovice.
09:19 Zeman poslal teď svojí střelou míček do zadku hráče Vítkovic.
08:23 Týmy se střídají v co nejdelší rozehrávce. Šancí tenhle zápas zatím moc nenabídl.
05:38 Garčar si narazil s Burianem a následně vystřelil přízemní střelu. Tato střela ale nebyla nijak nebezpečná.
03:40 Beneš teď vychytal volného Hájka na středu.
00:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #31 Josef Rýpar (0:1)
00:50 Tak to byla rychlovka. Rýpar nahrál na střed úplně volnému Brauerovi a ten se nemýlil.
00:01 Úvodní buly vyhrává Sparta, avšak míček z bule skočil rovnou za branku.