4:7
    Marek FUCHS
    (Hronek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:7
branky: 32. Lukáš Jalový, 43. Filip Horák, 57. Martin Nagy, 60. Marek Fuchs - 22. Jiří Besta, 31. Šimon Kuczera, 36. Lukáš Hájek, 37. Rostislav Gattnar, 39. Marek Bräuer, 49. Lukáš Hájek, 56. Lukáš Herblich; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 5 + Jan Grábl (HAT) OS:3; využití: 1:1; diváků: 269; zásahy brankářů: Filip Kuhn 7, Filip Kejík 11 - Lukáš Souček 20; po třetinách: 0:0, 1:5, 3:2
59:59 Vyjádření trenéra hostů (Pavel Brus): Po delší pauze jsme se na zápas těšili. Pěkné tempo, hromada zajímavých situací do obrany i do útoku. Mám dobrý pocit z lavičky a z energie, kterou poslední týden máme v kabině.
59:59 Vyjádření trenéra domácích (Marek Fiala): Zápas rozhodla pětiminutová pasáž na konci druhé třetiny kde jsme nesprávně vyřešili založení útoku soupeře. Soupeř si už zápas pohlídal i přes to že jsme měli silný závěr brankový rozdíl byl příliš velký. Tlak mohl přijít dřív bohužel jsme byli nedisciplinovaní - to se nesmí opakovat. Soupeři díky za zápas a divákům za super atmošku.
59:59 Střely ve 3. třetině 14:12 pro Vítkovice.
59:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #88 Matěj Hronek (4:7)
59:05 Rýparovi teď ve velké šanci uskočil míček.
57:01 Hattrick se teď velkou aktivitou snaží se zápasem ještě něco udělat.
56:04 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #36 Luděk Ondráček (3:7)
56:04 Nagy přesnou střelou snižuje.
55:52 Vyloučen hráč #88 Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
55:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Lukáš Herblich, asistoval #5 Ondřej Firda (2:7)
55:28 Herblich navyšuje náskok Vítkovic.
55:06 Hrubý teď z voleje těsně minul branku.
53:54 Hattricku se teď nedaří dávat přesné přihrávky, a tak zatím na šanci čekají.
52:23 Hattrick se po timeoutu snaží dostat na útočnou polovinu, zatím se jim to však nedaří.
51:43 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
51:43 Bohužel tato série trestů zbrzdila dobře rozjeté domácí.
48:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #19 Lukáš Řezanina (2:6)
47:46 Vítkovice teď točí obránce Hattricku, zatím se jim ale nepovedlo trefit branku.
46:53 Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest
46:53 Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
46:53 Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
46:53 Vyloučen hráč #70 David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
45:57 Ondráček teď v dobré pozici láme hůl a střela letí mimo.
42:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #63 Filip Horák, asistoval #7 Jakub Procházka (2:5)
42:21 Horák snižuje dobrou střelou z rozehrávky.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají domácí.
39:59 Střely ve 2. třetině 9:8 pro domácí.
39:35 Hattrick se teď snaží zvednout po rychle obdržených brankách.
38:24 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Filip Kejík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
38:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #13 Rostislav Gattnar (1:5)
36:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #53 Marek Bräuer (1:4)
35:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #17 Jan Šebesta (1:3)
35:01 Kůra teď v rozehrávce nechal míček za sebou a náskok hostů je znovu o dva góly.
33:05 Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
33:05 Vyloučen hráč #11 Oliver Gold družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
33:05 Gold teď skvělým vytočením donutil soupeře k faulu, poté byl však také vyloučen za nesportovní chování.
31:25 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #45 David Sládeček (1:2)
31:25 Jalový teď rychlým sprintem přes celé hřiště snižuje na rozdíl jednoho gólu.
30:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Šimon Kuczera, asistoval #44 Lukáš Hájek (0:2)
30:01 Hattrick má posledních 5 minut na hřišti obrovskou převahu, Vítkovice jsou ale produktivní.
27:55 Souček už teď na Halamovu střelu nedosáhl, pomohla mu ale tyč.
27:45 Coufal se teď skvěle uvolnil, znovu však nenašel recept na Součka.
25:58 Souček znovu likviduje střelu Ondráčka.
24:20 Souček drží skvělými zákroky hosty.
23:35 Hattrick přečíslení dva na jednoho nevyužil.
21:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #29 Lukáš Souček (0:1)
21:36 Besta střelou těsně nad zemí otevírá skóre.
20:01 Buly znovu pro Hattrick.
19:59 Střely po 1. třetině 3:3.
19:02 Vítkovice zklidňují hru pomalou rozehrávkou.
16:01 Hattrick přesilovku přečkal bez obdržené branky.
15:18 Vítkovicím se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
14:01 Vyloučen hráč #7 Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
12:48 Ponechaná výhoda pro hosty.
12:14 Rýparova střela od půlky vysoko nad
10:47 Hronek z výběhu trefuje pouze blok.
09:16 Hattrick teď měl tři opravdu skvělé příležitosti, zatím se trápí v koncovce.
07:04 Ondráček teď připravil skvělou pozici pro Fuchse, ten ji však nevyužil.
06:45 Vyloučen hráč #23 Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
06:45 Ondráček si dobrým pohybem vynutil faul.
05:39 Hattrick teď měl problémy v rozehrávce, nakonec situaci vyřešil Horák odkopnutím míčku za mantinel.
04:02 Hronek teď dobrým napadáním získal míček, jeho střelu obětavě zablokoval Sladký.
02:34 Oba týmy začali velmi aktivně, zatím však čekáme na první práci pro golmany.
00:01 Úvodní buly pro domácí.