• 55 54:44
    2
    Jiří BESTA

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 10:4
branky: 4. Marek Bräuer, 9. Marek Bräuer, 9. Josef Rýpar, 19. Jakub Hubálek, 31. Lukáš Hrubý, 34. Josef Rýpar, 39. Josef Rýpar, 40. Ondřej Sidunov, 42. Ondřej Firda, 52. Rostislav Gattnar - 15. Petr Koláčný, 23. Petr Koláčný, 29. Lukáš Pešat, 48. Michal Nagy; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 285; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 10 - Radovan Michajlovič 14; po třetinách: 4:1, 4:2, 2:1
60:00 Vyjádření trenéra hostí, Michala Kvapila:První utkání v playoff soupeř vede 1 nula. První třetina potrestané chyby a náskok domácích. Ve druhé třetině se nám povedl vstup a zvládli jsme líp obranou činnost a využli dvě šance. V druhé části prostřední třetiny , ale už domácí opět vládli utkání a navyšovali rozdíl. Zítra začíná nový zápas . Děkujeme fanouškům .
60:00 Vyjádření trenéra domácích, Pavla Bruse: Klasický 1. zápas play-off z naší strany. Pomalé, nervózní, nepřesné, místama přehrané. Dneska jsme nezahráli moc dobře. Zítra musíme přidat.
60:00 První zápas končí 10:4 pro Vítkovice a domácí se ujímají vedení v sérii 1:0
60:00 Střely ve 3. třetině 5:3, střely celkem 24:14
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 31 Rýpar, Otrokovice - 25 Koláčný
59:35 Domácí mohli přidat jedenáctý gól ale trochu to překombinovali, třetí přihrávka před prázdnou už byla možná navíc..
56:45 Tak ani druhá dnešní přesilovka se nezapíše do dějin florbalu jako něco zajímavého.
54:44 Vyloučen hráč #88 Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:44 Besta vytřel podlahu s Hrabalem. Je fakt, že už byla trochu zasviněná
54:07 Laco Gál jen do Gurkovského
51:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #5 Ondřej Firda (10:4)
51:29 Gattnar dostává na křídlo a v klidu věší na zadní tyč.
51:02 Zimmer láme hokejku při přihrávce, asi už předtím byla nemocná..
50:00 Pepa Rýpar si vyměnil s Brojou asi 10 přihrávek, pak asi 6 s Nehym. Nakonec dostává nalito Bestič na střed a střílí (jak jinak..) do Michajloviče
48:52 Hrabal bekhendem do Gurkovského a Koláčný nad.
47:22 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 9:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #56 Michal Nagy, asistoval #6 Vlastimil Červenka (9:4)
47:22 Povedená rozehrávka Otrokovic a Nagy zavěsil
45:16 Domácí kombinují ve vzduchu. Míček skončil v rohu.
43:50 Řezanina řeší nepříjemnou situaci před vlastní kasou
41:37 Gattnar našel Firdu a ten měl čas zamířit přesně dolů k tyči
41:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #13 Rostislav Gattnar (9:3)
41:12 Laco Gál vyhrál souboj v rohu a posílá před kasu, tam ale nechtěl skórovat nikdo.
40:42 Perfektní jednoduchý signál zhruba o sedmašedesáti přihrávkách zakončuje Hrubý střelou vedle
40:30 Bestič dostal přihrávku zpoza brány ale vypadá to, jako by se rozhodl, že dneska to musí Michajloviče bolet, takže to zase napral do něj.. Ale Vítky budou mít standardku z brankoviště.
40:00 Střely ve 2. třetině prý 9:9
39:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov bez asistence (8:3)
39:09 Sidunov se neobtěžován dostal před Michajloviče a přehodil ho.
38:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #44 Lukáš Hájek (7:3)
38:57 Rýpar si vyjel, počkal si, až bude místo a trefil přesně k tyči
37:55 Tenis před brankou hostí, čtyřhru teď hráli beci Otrokovic s domácími útočníky
36:00 Tak jako něco v té přesilovce domácí měli ale na gól to nestačilo.
35:00 Utkání prý sleduje 285 diváků.
33:59 Vyloučen hráč #25 Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:59 Faul na Bestu a dvojka pro Koláčného
33:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #23 Martin Nehera (6:3)
33:36 Rýpar z půlky prostřelil komplet všechno.
33:07 Jako na pouti.. Domácí pětka teď zadarmo povozila tu otrokovickou i nějaká střelba tam byla.
31:53 Nehera rozbíjí rozehrávku Otrokovic
30:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #44 Lukáš Hájek (5:3)
30:49 ...tak zkusil přihrávku a ta na Hrubého do brankoviště se ujala!
30:35 Hájek nepřekonal otrokovickou barikádu
28:12 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #74 Lukáš Kvapil (4:3)
28:12 Blbá rozehra domácích, Kvapil dává na Pešata a ten nemá problém snížit.
26:43 Delongův výjezd po standardce a tentokrát zvoní druhá tyč..
26:40 Hrabal drbe do Rýpara tak, že se píská faul
25:26 Bestič míří na zadní tyč a trefuje ji neomylně..
23:45 Kros na Hrubého ale obrana hostí tentokrát včas na značkách.
22:41 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #6 Vlastimil Červenka (4:2)
22:41 No a na druhé straně trefuje na zadní Koláčný.
22:21 Tentokrát Hubálek z první netrefuje a zklamaně se sune k zemi.
21:35 Z jedné strany střílel Červenka, ze druhé Pšenčík. Obě rány zneškodnil Gurkovský.
20:00 Střely v 1. třetině 10:2
19:08 Pešat prověřil Gurkovského pozornost z dálky
18:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #88 Jiří Besta (4:1)
18:37 Hubálek z první trefuje
17:22 Pešat třísknul přes hokejku Gattnara ale hrajem dál
16:41 Hosté teď trochu přidali
14:56 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #56 Michal Nagy (3:1)
14:56 Koláčný přesně tečuje střelu Nagyho
14:00 Teď se totéž stalo znovu
13:27 Gál se vydal dopředu ale Šebesta hasí.
11:02 Nejede net..
08:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #2 Lukáš Hrubý (3:0)
08:49 Hrubý na Rýpara, ten si povyjel a dává přesně na bližší.
08:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #88 Jiří Besta (2:0)
08:26 Jednička domácích si vypracovala několik příležitostí. Nakonec se k míčku dostal Besta ale vypadalo to, že chce Michajloviče svou střelou spíš zabít, než dát gól. Vyražený míček si našel Bräuer a v klidu ho uklidil..
06:12 Individuálně se ke střele propracoval Rýpar, přes beky ale střela neprošla, stejně jako Hubyho pokus.
05:27 Pšenčík hledal zadovkou hráče v bílém ale nenašel
03:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer bez asistence (1:0)
03:30 Situaci 2 na 1 vyřešil Broja výstavním projektilem do vinklu
02:46 Od začátku se hráči navzájem nešetří
01:12 Hrubý na Hubálka, ten si povyjel a prověřil Michajloviče
00:01 Míček má Rýpar
00:00 Bestič s Pešim na buly
00:00 Začíná play off mužské Superligy a nás teď čeká zápas mezi Vítkovicemi a Otrokovicemi. Domácí se pozdravili s hosty se slovy: 'Nebyli jste v Itálii, že ne?'