• 58 57:03
    8:4
    (Langer)

Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians 8:4
branky: 16. Petr Brautferger, 16. Martin Šindelář, 31. Jan Kolísko, 33. Ondřej Němeček, 36. Petr Brautferger, 39. Adam Tlapák, 55. Martin Šindelář, 58. Matěj Havlas - 16. Michal Vojtíšek, 27. Jan Malič, 53. Jakub Buršík, 57. Matěj Pěnička; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 151; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 14 - Radovan Michajlovič 28; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:2
60:01 Vyjádření trenéra a nejlepšího hráče domácích: Ohlasy po utkání
60:01 Od noteboku v hale je to už pro dnešek vše, já děkuji za pozornost a těším se někdy příště napočtenou.
60:01 Vyjádření trenéra a nejlepšího hráče hostí: Ohlasy po utkání
60:00 Počet střel celkem: Tatran 35 - Bohemians 18
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 14 - Bohemians 7
59:59 Víc už se dnes nestane. Tatran vybojoval dnešní derby v poměru 8:4.
59:48 Michajlovič klepety z nohou vynuloval Langera. Poté obloučkem vyhodil, ale hosté se již ke gólu nedostali.
59:04 Podobně na druhé straně Michajlovič na vícero pokusů zlikvidoval nájezdníky Tatranu.
58:41 Kříž akrobatickým zákrokem vyrazil míček do bezpečí.
57:18 Sládeček opřel střelu o tyčku.
57:03 GÓL Tatran Teka Střešovice! 8:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #29 Filip Langer (8:4)
57:03 Havlas zavěšuje do prázdné a je to opět o čtyři góly. 8:4.
56:15 GÓL FbŠ Bohemians! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #91 Jakub Šárka (7:4)
56:15 Hra v šesti se hostům vyplatila.
55:59 Timeout FbŠ Bohemians
55:59 Bohemka si vybírá timeout a stahuje brankáře ze hry,
54:12 GÓL Tatran Teka Střešovice! 7:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář bez asistence (7:3)
54:12 Tatran si bere zpátky náskok čtyř gólů v době, kdy byl Michajlovič stažený na střídačce.
52:50 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #41 Matěj Pěnička (6:3)
52:50 Hosté při hře bez brankáře snižují náskok Tatranu na pouhé tři góly.
52:00 Kolískovu střelu mířenou mezi nohy Michajloviče gólman Bohemky na poslední chvíli odvrátil.
51:21 Šárka přestřeluje hřiště.
50:05 Kuba Kolísko jen těsně netrefuje prázdnou branku přes celé hřiště. Kolik chybělo?
50:00 Hosté si vyzkoušeli přesilovou hru 6 na 4.
49:00 Pěničkovu střelu kryje Kříž.
48:08 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
48:08 Tatran dává opět šanci hostům ke snížení gólového skóre.
46:30 Honza Kolísko nevymíchal Michajloviče, který si na jeho únik počkal a míček chytil.
45:47 Čihák zahrozil z poloviny hřiště, míček ke Křížovi nedoputoval.
45:25 Michajlovič vynuloval Melišovu tutovku.
44:53 Pánek ze středového křížku pálil Michajlovičovi na dlaň.
43:29 Filip Forman těsně míjí Křížovu branku. Kříž se k míčku odraženému od mantinelu dostal a může zklidnit hru.
42:46 Kopecký nasadil jesle Honzovi Kolískovi.
42:19 Šindelářův blafák Michajlovič prokouknul.
40:39 Pánek se vrací do hry, Tatran oslabení přečkal a ještě si při něm vytvořil zajímavou gólovou šanci.
40:29 Němeček ve vlastním oslabení prokličkoval snad celé hřiště, ale do zakončení se nedostal.
40:01 Poslední buly regulérní hrací body vyhrávají domácí.
40:00 Přestávkový program po důkladné hygienické přípravě vyplňuje soutěž v přesnosti střelby z poloviny hřiště.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 14 - Bohemians 5
39:59 Drobná nepřesnost na časomíře už byla opravena, hosté půjdou do poslední třetiny s několika vteřinami přesilové hry. Stav po druhé třetině je 6:2, uvidíme, s čím přijde trenérský tým zelenobílých.
38:39 Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
38:39 Po malé domů Bohemians a nepovedené rozehrávce Tatranu máme na trestné lavici opět Pánka, tentokrát za sekání.
38:20 GÓL Tatran Teka Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák z trestného střílení (6:2)
38:19 Langer neobhodil Michajloviče. Následně zde máme nájezd, který proměnil Adam Tlapák.
37:45 Dnes si do haly našlo cestu 151 diváků. Děkujeme za účast a podporu!
36:53 Na hřišti se množí souboje o každý centimetr.
35:16 Tatranská (po reklamaci) 37 přihrála na 99, a máme z toho vedení 5:2.
35:14 GÓL Tatran Teka Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #37 Matěj Havlas (5:2)
34:58 Krebner nevyužil pomalejšího přesunu Kříže po krosové přihrávce, a netrefil zívající branku.
32:52 Tlapák těsně netrefuje branku.
32:39 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček bez asistence (4:2)
32:39 Němeček navyšuje náskok na 4:2.
32:09 Tatran je teď velmi aktivní, Michajlovič má o zábavu postaráno.
31:49 Domácí lavička reklamovala faul, ale neúspěšně.
30:44 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #20 Jan Kolísko, asistoval #25 Pavel Sládeček (3:2)
30:44 Honza Kolísko si vychutnal Michajloviče a zavěšuje do prázdné brány. 3:2
29:30 Hosté sportovně přenechávají rozehrávku Tatranu.
29:04 Němeček trestuhodně netrefil odkrytý vzdálenější roh Michajlovičovy branky.
28:30 Brautferger sekaným backhandem netrefil branku.
26:53 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (2:2)
26:53 Malič zužitkoval přesilovku Bohemians. Opět máme srovnáno, 2:2.
26:37 Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
26:37 Vyhrocený souboj ocenili rozhodčí dvěma minutami pro Pánka. Ten se neúspěšně brání, že jej soupeř držel.
26:27 Tlapák těsně netrefil míček jdoucí na kros.
25:40 Série žabiček u mantinelu dovedla Tatran až na polovinu hostů.
24:47 Langer naznačil střelu a potrénoval pozornost Michajloviče.
22:59 Novotný dokázal zkrotit skákavý míček i vydržet nátlak hráčů Bohemians. Výhoda pro Tatran.
22:20 Tatran přežil oslabení bez úhony.
22:04 Filip Forman střílel z uctivé vzdálenosti, Kříž téměř chytl balonek do rukou.
21:35 Brautferger načítá vteřinky oslabení na polovině hostů.
21:04 Krebnerovi utekl balonek po naznačení střely.
20:20 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení
20:20 Havlas zatáhl za záchrannou brzdu, což neušlo rozhodčím.
20:01 Buly do druhé třetiny na svoji stranu strhává Bohemka. Rovnou po zisku míčku od Němčeka prověřuje Kříže.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 7 - Bohemians 6
19:59 Vojtíšek se sirénou přišel o svoji florbalku. Na skóre se však nic nemění a tak po poněkud pomalejším rozjezdu a pumelici v 16. minutě máme skóre 2:1.
19:35 Kuba Kolísko přesně zamířil střelu, která skončila mezi nohama Zezulky.
18:53 Šindelářova mírně zvednutá přiťuknutá střela trochu vyděsila Michaljoviče, ale to nebylo nic s čím by si nedokázal poradit.
18:00 Teď nám tu hráči trochu zbořili hřiště, ale rozhodčí pískají jen nedovolený zákrok a nikoliv faul.
15:47 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (2:1)
15:47 A aby toho nebylo v akcích dost, tak Tatran za dalších několik vteřin strhává poprvé vedení na svoji stranu. Šindelář zvyšuje náskok na 2:1.
15:28 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:1
15:28 Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, domácí se nenechali zahanbit a Havlasova přihrávka přesně našla Brautfergera. Máme srovnáno 1:1.
15:19 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #77 Daniel Cabejšek (0:1)
15:19 Tvrdá útočná hra hostů se vyplatila, po několika dorážkách končí míček za zády Kříže. Dnešní skóre otevírá Vojtíšek, 0:1 z pohledu Tatranu.
14:44 Honza Kolísko se stihl vrátit do obrany, vytečoval míček do autu a zbořil Kopeckého na mantinel.
13:59 Pěnička opět ve střelecké pozici, ale tentokrát jenom prošvihnul florbalkou po zemi.
13:18 Pěničkovu střelu blokuje Křížova hruď.
12:18 Michajlovič se natahoval po míčku, ale povedlo se mu ho jen posunout za branku.
11:45 Klokani napadají vysoce vytažení na polovinu Tatranu, domácím se 'přihrávky na jistotu' už několikrát téměř nevyplatily.
09:47 Dobisík krosovkou, ale na druhé straně hřiště nebyl nikdo v zelenobílé. Myšlenka to ale nebyla špatná.
09:09 Pěnička opět zahrozil, Křížova vytrčená ruka zabránila gólu.
08:30 Tlapákovi se míček zamotal mezi nohami, až skoro došlo k vlastnímu gólu. Mumraj před Křížovou brankou ale míček poslal mimo mantinely.
07:12 První vážnější zákrok má za sebou také Kříž, který vychytal Tomčův výběh a následnou střelu z úhlu.
06:27 Domácí se po ukvapené rozehrávce už už radovali z gólu, ale rozhodčí situaci posoudili míčkem pro Bohemians.
06:06 Pěnička prověřil pozornost obránců Tatranu i gólmana Kříže.
05:13 Vítovcova střela téměř z poloviny hřiště skončila po teči Krbce mimo hřiště.
04:28 Šebek po faulu skončil na zemi, míček mají hosté.
03:15 Kříž pomohl Mühlfaitovi, kterého ve velkém brankovišti Tatranu napadal Kopecký.
02:25 Pánek mířil těsně mimo branku i hřiště.
01:46 Pěničkovu střelu z otočky zablokoval Tlapák.
00:40 První lajny obou týmů se již stihly dostat na polovinu soupeře, ale zatím se spíše seznamují s polem.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrávají hosté.
00:00 Do začátku zbývá několik minut, a tedy vám již klasicky popřeju příjemnou zábavu a zážitek, ať už přímo tady s námi na hale, nebo u video/online přenosu.
00:00 Jak domácí Tatran Střešovice, tak hostující Bohemians mají na svých kontech v tabulce tři body. Bohemians s dvěma odehranými zápasy, Tatran zatím s jediným, kdy při premiéře v SC Řepy těsně porazil SKV.
00:00 Krásný večer ze Sportovního centra Řepy, V rámci čtvrtého kola Livesport Superligy se v pražském derby střetnou týmy Tatran Teka Střešovice a FbŠ Bohemians.